Jump to content

JAR

Stały użytkownik
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About JAR

 • Rank
  Uczestnik

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://
 • GG
  0

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Miałem je i szczerze odradzam, same problemy. Trzy razy odsyłałem na gwarę za każdym razem to co było w środku nie zgadzało się z oznaczeniami na radiatorach, zawsze SPD od niższych modeli wobec czego nie chodziły na deklarowanych 1000MHz, raz zamiast 2x2GB było 2x1GB. Oczywiście na zewnątrz wszystko ok radiatory od redline, naklejki 2x2GB. Za czwartym razem poprosiłem zwrot gotówki. Może sklep w którym brałem miał jakąś partie lewizny ale i tak odradzam.
 2. Taki urok P35. Nie wyłączaj listwy to będzie tylko dual boot. Pozbyć się tego nie pozbędziesz.
 3. Teraz też zwalcza. Mądry człowiek to zawsze największe zagrożenie, bo zadaje pytania i myśli, a nie łyka wszystkie bzdury jakie mu serwują.
 4. Miałem identyczny problem też x-fi XtremeGamer. Siedziałem dość długo nad tym. Zrobiłem taki eksperyment: ten kabelek którym łączysz karty, z jednej strony zakończyłem minjackiem i podłączyłem do wejścia kart dźwiękowej z tyłu. Następnie wyjście audio w PVR trzeba ustawić na line-in i działa.
 5. JAR

  Lg W2261v-pf

  Czekamy niecierpliwie, i z góry dzięki.
 6. Mam taką samą budę, tyle że zamiast mugena mam orochi i ustawienie wentyli identyczne jak w opcji 2 sprawuje się bardzo ok.
 7. Tu chyba bardziej chodzi o to: na co dzień bezprzewodowo, a do ostrego grania kabel. Bo dołączany kabel jako zabezpieczenie dla wyładowanej baterii to chyba przesada. Razer to razer do jakości się przyczepić nie można.
 8. Cena zabija. Swoją droga fajna opcja że może działać jako bezprzewodowa jak i przewodowa.
 9. Nie żyje własny światem tylko wgrywa najnowszego oficjala, a nie najnowszą betę. Jeśli masz jednak wgraną betę nowsza od oficjala to nie robi downgrade.
 10. Pewnie chodzi o ostatniego oficjalnego 1.10
 11. JAR

  F1 Sezon 2008

  Nie juto tylko 20tego.
 12. JAR

  Wiejski Tuning

  Załóżcie sobie temat "benzyna vs. LPG" i tam pitolcie swoje smuty. W tym temacie nich będzie tak jak było czyli wklejamy linki do różnych "cudaków"
 13. Do tego GTX280 nie ma co chyba dokładać HD4870 starczy w zupełności.
 14. JAR

  F1 Sezon 2008

  Glock lekko się zbulwersował: "I do not know what he was thinking. I was right next to him but he left me no room. Sometimes he drives as though he is completely alone on the track," the German is quoted as saying by RTL. "The next time I am with him (on track), I will behave with him in exactly the same way," Glock promised. LINK Następnym razem jak HAM będzie wyprzedał GLO możne być ciekawie.
 15. test blend na proiority 9, najlepiej 8h, bo czasami po 6-tej godzinie sie potrafi wywalić. Co do dzielnika, to kręcisz nim ramy, czyli nie ma najlepszego ustawienia. Nie chcesz kręcić pamięci to ustawiasz tyle żeby nie przekraczały swojej nominalnej szybkości i tyle.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.