Jump to content

JAR

Stały użytkownik
 • Posts

  90
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by JAR

 1. Miałem je i szczerze odradzam, same problemy. Trzy razy odsyłałem na gwarę za każdym razem to co było w środku nie zgadzało się z oznaczeniami na radiatorach, zawsze SPD od niższych modeli wobec czego nie chodziły na deklarowanych 1000MHz, raz zamiast 2x2GB było 2x1GB. Oczywiście na zewnątrz wszystko ok radiatory od redline, naklejki 2x2GB. Za czwartym razem poprosiłem zwrot gotówki. Może sklep w którym brałem miał jakąś partie lewizny ale i tak odradzam.
 2. Taki urok P35. Nie wyłączaj listwy to będzie tylko dual boot. Pozbyć się tego nie pozbędziesz.
 3. Teraz też zwalcza. Mądry człowiek to zawsze największe zagrożenie, bo zadaje pytania i myśli, a nie łyka wszystkie bzdury jakie mu serwują.
 4. Miałem identyczny problem też x-fi XtremeGamer. Siedziałem dość długo nad tym. Zrobiłem taki eksperyment: ten kabelek którym łączysz karty, z jednej strony zakończyłem minjackiem i podłączyłem do wejścia kart dźwiękowej z tyłu. Następnie wyjście audio w PVR trzeba ustawić na line-in i działa.
 5. JAR

  Lg W2261v-pf

  Czekamy niecierpliwie, i z góry dzięki.
 6. Mam taką samą budę, tyle że zamiast mugena mam orochi i ustawienie wentyli identyczne jak w opcji 2 sprawuje się bardzo ok.
 7. Tu chyba bardziej chodzi o to: na co dzień bezprzewodowo, a do ostrego grania kabel. Bo dołączany kabel jako zabezpieczenie dla wyładowanej baterii to chyba przesada. Razer to razer do jakości się przyczepić nie można.
 8. Cena zabija. Swoją droga fajna opcja że może działać jako bezprzewodowa jak i przewodowa.
 9. Nie żyje własny światem tylko wgrywa najnowszego oficjala, a nie najnowszą betę. Jeśli masz jednak wgraną betę nowsza od oficjala to nie robi downgrade.
 10. Pewnie chodzi o ostatniego oficjalnego 1.10
 11. JAR

  F1 Sezon 2008

  Nie juto tylko 20tego.
 12. JAR

  Wiejski Tuning

  Załóżcie sobie temat "benzyna vs. LPG" i tam pitolcie swoje smuty. W tym temacie nich będzie tak jak było czyli wklejamy linki do różnych "cudaków"
 13. Do tego GTX280 nie ma co chyba dokładać HD4870 starczy w zupełności.
 14. JAR

  F1 Sezon 2008

  Glock lekko się zbulwersował: "I do not know what he was thinking. I was right next to him but he left me no room. Sometimes he drives as though he is completely alone on the track," the German is quoted as saying by RTL. "The next time I am with him (on track), I will behave with him in exactly the same way," Glock promised. LINK Następnym razem jak HAM będzie wyprzedał GLO możne być ciekawie.
 15. test blend na proiority 9, najlepiej 8h, bo czasami po 6-tej godzinie sie potrafi wywalić. Co do dzielnika, to kręcisz nim ramy, czyli nie ma najlepszego ustawienia. Nie chcesz kręcić pamięci to ustawiasz tyle żeby nie przekraczały swojej nominalnej szybkości i tyle.
 16. JAR

  F1 Sezon 2008

  Ciekawe kto w tym roku skończy na "ścianie mistrzów"
 17. JAR

  Wiejski Tuning

  Piękne "Ferrari Enzo"
 18. W każdym razie dzielnik tak by nie przekraczały swoich nominalnych ustawień na czas testowania proca. Czyli dla fsb 333 dzielnik 1:1.2 Ustawianie v ramu - Tam gdzie masz napięcie ramu i PageUp / PageDown.
 19. Jak kręcisz proca to żeby wykluczyć ram, ustaw dzielnik 1:1, napięcie na pamięciach tez ręcznie jakie potrzebują, nie auto. Wytestujesz proca to pobawisz sie pamięciami.
 20. 75 stopni lepiej nie przekraczać, wiec na razie nie voltuj więcej, chyba że jakiś chłodniejszy dzień będzie :lol2: Napiecie proca najlepiej sprawdzać cpuz, ewentualnie jeszcze można everestem. Pamięci to chyba sie programowo nie da, ale tyle co ustawisz w biosie tu będzie realnie, na memkach nie ma droopów.
 21. Szczerze mówiąc wydajność nie powala. W stresie e2160 chodzący na 3,2 przy 1,4625v biosowym ma 68 stopni. Na Pentagramie HP-100AlCu Lite było w takich warunkach 76 stopni przy 1600obr. Buda słabo wentylowana wszystkie wentyle na 5V kręcą sie ok 500obr, ten od orochi też ma tyle więc przewiew jest praktycznie żaden. Za to jak odłączyłem na chwile wentyl z grafy to jest stuprocentowa cisza. Musze jeszcze zakupić accelero na grafe i będę miał to co chciałem - takie pół pasywne chłodzenie.
 22. Już zarzuciłem, na razie śmiga, zobaczymy jak się będzie spisywał. :wink:
 23. Jako że stałem się posiadaczem, wrzucę kilka fotek. W temacie nie było jeszcze fotek orochiego już w obudowie więc może komuś się przyda. Buda Cooler Master RC690, wiec nie największa, wszystko weszło na styk.
 24. No, dokładnie, zbadaj jakie trfc ustawia "by spd" na niższej częstotliwości, to i tak powinno być 52 chyba. Może jakiś nowy bios do płyty pozwoli ustawić 52 ?
 25. Raczej to, próbowałeś ustawić timingi "by spd" ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.