Skocz do zawartości

kamilo23

Stały użytkownik
  • Postów

    4848
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamilo23

  1. kamilo23

    Złomowanie

    Dobra EOT ale o polityce to ty mało wiesz :mur: :mur:
  2. Nie , moge sobie go załatfić od tak bo na słowacje mam 44 km od domu :mur: :mur: P.S jest jazda po nim :D :D :D
  3. Nie ale ja oglądam Napad na posterunek 13 świetny film :D
  4. kamilo23

    Biedne Zwierzeta

    Edit my się nie śmiejemy i współczujemy tym zwierzeta , więc nieposądzaj nas a kolega dał lekki OT. A Ty od razu jedzesz po nas :mur: :mur:
  5. Ja osobiście nie lubie bbud z bajerami :mur:
  6. słuchałem the best
  7. kamilo23

    Geforce Fx 5200

    Co mogę dodac tym radkiem niewiele zawojujesz :mur: :mur: ale bedzie ciut lepszy od mx :mur: :mur:
  8. kamilo23

    Geforce Fx 5200

    Cholera :mur: :mur: :mur: faktycznie
  9. kamilo23

    Biedne Zwierzeta

    :lol:
  10. Jak się wykrzacza :mur: :mur: tzn. że np. nie da sie dalej zrobić o/c :mur: :mur:
  11. kamilo23

    Złomowanie

    To że on zatweierdza ustawy :mur: :mur: :mur:
  12. Kurde co to jest bo szukam i nie moge znaleźć ten cold-bug "bug" to bład :D a "cold" zimny :D Ale o co chodzi :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:
  13. kamilo23

    Geforce Fx 5200

    pewnie że tak bo poweim Ci że ta karta to badziewie taka jak moja :mur: :mur: :mur: a pamiętam dałem za nią 400 zł i nik mi nic nie mówił że to złe tylko taka tak bardzo dobra karta wswzystko będzei chodziło , a na gta Vice City to tneło siejak skurczy byk. Morał Z daleka się juz bedę trzymał od NIVIDI Amen
  14. Tak jak badziewny zasilacz to tak jest :mur: :mur:
  15. Także sam wiesz jak to jest , ja chce robić na motor i car , kiedy na pewno wkrótce :mur: :mur: :mur: ale najpierw komp 939 :D :D :D
  16. tak tylko IMHO taki noname to może miec 200wat lub mniej :mur: :mur:
  17. Podłacz inny zasialacz a dysk też może padać (elektronika) :mur:
  18. Sory ale skąd jesteś pewien że zdasz za 1 razem , nie zawsze zalezy to od ciebie tylko od egzaminatora :mur: :mur: . Ja sie jakiś wredny trafi , a czkolwiek życze ci za 1 razem zdac :D
  19. kamilo23

    Złomowanie

    Weźmnie nawet nie rozśmieszaj faktu nie czytam a co nie wiesz jak jest Polska prawda co Kwach nie nakradł kasy, ile ludzi głoduje nie ma pracy a ten tylko dupe wozi . mamy przykład Rosja i co pojechał i wielki Putin go olał. Ale to mu nie dało do myślenia . dobrze że będą wybory ale i tak nie wierzę tym debilom :mur:
  20. kamilo23

    Restartowanie Się Monitora

    Karta zwalona :mur: :mur:
  21. Wejdz sobie na strone neostrady i spraswdz czy mozesz założyć sobie neo :mur: :mur: :mur: :mur:
  22. chyba format c: cie czeka :mur: :mur:
  23. Zapodaj linka :mur: :mur: i tez linka jak go dobrze skonfigurować :mur: :mur:
  24. Mam pytanie moze troche dziwne ale czy jest jakiś sklep interentowy z napojami alkoholowymi. Chodzi mi oto że np. niektóre napoje nie moge znaleźć w sklepie. A specjalnie do innego kraju nie będę jechał. :mur: :mur: EDIT tylko się nie śmiejcie :D :D :D
  25. Nożliwe , a weź podepnij tą nagrywarke do innego kompa zobaczymy co pokaże :mur: :D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...