Skocz do zawartości

kamilo23

Stały użytkownik
  • Postów

    4848
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamilo23

  1. :lol: ROTFL Ale się uśmiałem
  2. Posłuchaj po co 50 razy pytać o to samo i zawraqcać czas innym. :mur: :mur: :mur: masz odpowiedz nec 3540a
  3. Tak to za chwile pozcytasz sobie ale gdzieś indziej jak dostanie repremende od moderatora , aż się boje pomyślec to słowo nie moze mi przejść prze usta :mellow:
  4. kamilo23

    Złomowanie

    właśnie takie mamy ustawy dawniej tego nie było, no ale cuz zrobić jak w sejmie zamiast ludzi siedzą świnie , krowy i osły. A kwachu to szkoda gadać przed trybunałem sprawiedliowści z nim, tyle nakradł [ciach]syn :mur: :mur:
  5. Zrób format c: zainstaluj stery nawet te ide sw P.S może masz coś źle podłączone sprawdzałeś moze coś nie styka :mur: :mur:
  6. To były dawne czasy z grupami dyskusyjnymi teraz już jestem bardziej uwazny A co do spamu to nie dostaje bo się zabezpieczyłem :D :D :D
  7. a spybot i przelć antywirusem
  8. weż usun mój adres bo ktoś mi spama wyśle [dlatego tak go napisałem ] Fajny punciak :D :D
  9. Ja też ciężko pracuje
  10. Ja mam teraz mozliowśćalbo to albo to. Ale zostane przy kompie bo to mi sprawia radosć. P.S jak bym ronił prawko to tylko na samochód i na motor. No ale cóż musze wybrać. :mur: :mur: :mur:
  11. kamilo23

    Pci- Czy Agp

    Wielkie dzieki bardzo mi pomogłeś :D :D
  12. Uzywaj szukajki było już :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: Tagan
  13. Ale tanie komórki szczególnie 6260 gdzie na allegro nówka ponad 1k , kupowałeś mozę tam coś. :-P
  14. Nie mówie że tylko dla AMD 64 chodzi mi oto że dla wszystkich procesorów typu 64 :mur: :mur: i jeszcze jedno pytanie czy ten windows będzie po polsku bo jak narazie to jest po angielsku , Ale to mi raczej nei robi róznicy :D :D
  15. Moim zdaniem za dużo kombinujesz czasem lepiej jest aby programy files były na tej samej partycji co windows , tez swego czasu eksperymentowałem i instalowałem programy gdzieś indziej i źle na tym wyszedłem :mur:
  16. Czego strone nie możesz podać , wyslij na kamilo23[wpisz tu małpe].tlen.pl
  17. kamilo23

    Biedne Zwierzeta

    zabic tych [ciach]synów, :angry: jak moż robić takie rzeczy na tych biednych zwirzetach, które imho jeszcze żyją [ciach] gnoi
  18. 90 ofiar w metrze tragednia + chyba 50 w autobusach
  19. Na stos z nimi :angry: :angry:
  20. Ja bym zrobił tak C: 20GB Di E po równo, nie wiem co to jest SWAP :mur: :mur: :mur:
  21. kamilo23

    Pci- Czy Agp

    Nobo chce inwestowac w 939 i się zatanawiam czy w agp czy pcie. A czym się różnią te gniazda bo jest ich chyba 4 na lycie z oznaczeniami 16x 4x o co tutaj chodzi :mur:
  22. A ile tak średnio dziennie uczysz się , i z czego korzystasz :D
  23. Nie płacze bo ma swoje lat i wiadomo stary i już szfankuje. A lcd nie mam kasy bo zbieram na platforme S939 bo w mojąto juz się nie opłaca inwestować. :mur: :mur: :mur:
  24. Było już :mur: :mur: , ale jak już pytasz to tagan
  25. kamilo23

    Biedne Zwierzeta

    cuż poradzić taki jest świat, ale nie powinno tak się postępowac ze zwierzętami. takich ludzi to tylko [ciach], [ciach], [ciach] :mad:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...