Jump to content

pielson

Stały użytkownik
 • Content Count

  98
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

pielson last won the day on February 9 2014

pielson had the most liked content!

Community Reputation

18 Pozytywna

About pielson

 • Rank
  Uczestnik
 • Birthday 12/14/1996

Contact Methods

 • GG
  42345949

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Skopanie
 • Zainteresowania
  Majsterkowanie, elektronika
 1. Witam. Mam problem z drukarką Brothera MFC 790CW. Mianowicie drukując z konputera czy to z worda czy jakiś obraz, pdf jakość jest tragiczna. Ale jeśli wrzucę pdf'a czy tekst do *.jpg i wydrukuje z pendriva bezpośrednio z drukarki jakość jest poprawna. Wszedłem w menu serwisowe aby przywrócić ustawienia fabryczne ale nie mogłem znaleźć kodów do tej opcji. I tutaj moje pytanie jak to ogarnąc, żeby wydruk był prawidłowy z komputera?
 2. pielson

  Przedłużka 8pin

  Odnawiam, może ma ktoś na stanie. :wink2:
 3. pielson

  Przedłużka 8pin

  Witam, kupię przedłużkę 8pin do zasilania procesora. Długość nie ma znaczenia. Byle niedrogo.
 4. Temperatury nie straszne, max mam 84 bodajże stopni w OCCT z AVX. Czyli dosyć ta moja sztuka się trafiła? Jeszcze zobaczę w wolnej chwili jego możliwości i napiszę co i jak.
 5. Mój 4670k poszedł na 4.5 , napięcie w biosie 1.256 a w cpu-z 1.244 ( nie rozumiem tego bardzo) i VCCIN na 1.9 reszta stokowa. Godzinka w OCCT i zero bsod, tylko po 20 minutach w LinX wywala bsod 0x124. I teraz iść napięciem w górę i testować dalej? @ Starczy 20 min w LinX przy Priority class : High ? W OCCT: Linpack z AVX wywala po ok. 10 min. Jakieś sugestie?
 6. Mi pomógł piekarnik ;) 180 stopni na 8 min i 9800 chodzi aż miło przy 2 monitorach.
 7. To ma być z tyły pc wiec raczej mało kto tam wkłada paluchy, mam tak od pół roku i jeszcze nie miałem okazji wsadzić przypadkiem palca w wentylator.
 8. Nie lepiej wyrzucić otwory całkiem a zostawić pustą przestrzeń? Przepływ na pewno to poprawi, a u mnie przy otworach było słychać szum. Po wycięciu cisza
 9. Filmiku niestety nie mam... Ale podzielę się zdjęciami ;) Film dodałem parę postów wyżej, nie mój.
 10. Potwierdzam ściąganie IHS szczelinomierzem ;) Użyłem na "testowym" procku 0,25 i poszło jak po maśle. A mowy o uszkodzeniu pcb nie ma.
 11. A co do temperatur to są akceptowalne? Nie trzeba ciąć? Bo jeśli tak to znalazłem film jak robi się to szczelinomierzem . Wydaje się proste, a pewnie bezpieczniejsze niż żyletką. Gdybym dał offset na minusie to w spoczynku miałbym niższe napięcia i mnożnik? Bo non stop siedzi na 4 i na stałym napięciu.
 12. Tyle że jestem jeszcze zielony, bardzo zielony w kręceniu, więc tylko wyłączyłem oszczędzanie energii i napięcie ustawiłem ale i tak skacze... i mnożnik w górę i tyle. Czym sprawdzić czy jest sprawny 100%?
 13. To chyba zwinąłem ostatnią sztukę Ci sprzed nosa ;( Powinny być za kilka dni.
 14. Po założeniu hr 02 bez ściągania ihs temperatury spadły w stresie do 48 na najchłodniejszym i 53 na najcieplejszym rdzeniu w OCCT przez 15 min, przy 4GHz, tylko że napięcie skacze od 1.165 do 1.273.
 15. To to pół GHz można zobaczyć tylko w bardziej wymagających aplikacjach albo benchmarkach ? Np. ps cs6 będzie widział różnicę o te 0,5? @ Ktoś, gdzieś pisał, że różnica jest przy większych rozdzielczościach dosyć zauważalna, to by się akurat przydało ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.