Jump to content

mbe

Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-2 Negatywna

About mbe

 • Rank
  Newbie
 • Birthday 02/07/1985

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  WWA

Recent Profile Visitors

1465 profile views
 1. Miałem boxa na R5 1400 (ten sam układ dodawany jest do 2400G) i przez sporo czasu jechałem na boxie przy 1500X. WW temperatury są po prostu ogromne.
 2. Temperatury świadczą o tym że albo masz źle zamontowany ten cooler albo masz cos nie tak z pastą. Jak na boxia AMD masz wręcz ogromne temperatury.
 3. A w biosie włączone C&Q?? Jak wyłączone to sam ster nic nie da. sprawdź jeszcze plan zarządzania energia.
 4. GF wypadają troszeczkę gorzej jesli chodzi o wydajność w cenie radków w niższych segmentach cenowych.
 5. Za mocno przetaktowany ram. Po to masz odblokowany mnożnik żeby nie ruszać zegara bazowego który może spowodować niestabilność systemu. OC najlepiej jest robic małymi kroczkami a nie odrazu max jaki chcemy osiągnąć. Zrzuć wszystko na auto tylko ustaw CPU na 3,6GHz.
 6. Grafika na 100%. Płyty narazie nie musisz zmieniać. Ustaw CPU na 3.6GHz mnożnikiem oraz NB na 2200MHz. A jakie masz chłodzenie.
 7. Tak na marginesie twoja płytka nie bardzo nadaje się do OC. Ustaw sobie 3.6GHz bez podnoszenia napięć. i tak zostaw.
 8. Nie ruszaj CPU Fraq bo trzeba wtedy przestawiać ram i NB. to zacznij tak. Mnożnik CPU na 18 VCORE 1,45v NB fraq ustaw na 11 a jak nie wstanie to zjedz na 10
 9. zacznij tak. Mnożnik CPU na 18 VCORE 1,45v NB fraq ustaw na 12 Przetestuj w grze. Przetestuj w jakimś programie. Jak będzie dobrze to jedziesz z mnożnikiem w górę o oczko i testujesz. Staraj się pomijać połówek. Jak dojdziesz do 4GHz to spróbuj napięcie obniżyć.
 10. Zapewne w grach sprawdzałeś wydajność a tu ogranicza cię i to mocno karta graficzna.
 11. Na 99% padła ci płyta. Sprawdził bym trzy rzeczy: -Zasilacz czy trzyma napięcia. -Ram memtestem czy nie ma błędów -Sprawdził bym tamta stara karta działa w innym kompie. Czeka cię wymiana płyty prawdopodobnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.