Jump to content

edgar1

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Negatywna

About edgar1

 • Rank
  Newbie
 1. Ja widziałem ostatnio Philipsa na wystawie, ale bez demówki takiej typowej, tylko z grą to powiem, że też zaczynam się zastanawiać na zakupem OLEDa.
 2. Sorki, ale HDR w TV za 1500 będzie tylko na nalepce. Ja bym kupił np używkę Philipsa 6561 za takie pieniądze.
 3. Nierówne podświetlenie: daj zdjęcie jak masz ekran z idealnie białym obrazem, np. zdjęciem w jpg. Niektóre telewizory mają lepsze podświetlenie ekranu, niektóre gorsze.
 4. Kup monitor - ja mam telewizor, ale Philipsa 7303. Dopiero 2000 zł to sensowny budżet na telewizor.
 5. Zdecydowanie model 7303 - bardzo dobry telewizor, szczególnie, że bardzo mocno potaniał.
 6. Philips serii 5 lub 6 - zależnie od tego jaką przekątna jest potrzebna.
 7. Ja mam Philipsiaka sprzed paru lat z dobrym input lagiem. Za jakieś 3 tys - wtedy tak kosztował. Wtedy tylko droższe, albo specjalnie dedykowane modele miały niski input lagi. Teraz za 2 tys na pewno coś łatwiej znaleźć.
 8. Jak do grania to jak najbardziej TV. Ja zresztą korzystam tak ze swojego TV Philipsa, a też oczywiście używam tunera. Ale w Twoim przypadku to chyba lepiej monitor. Można chyba też kupić monitor z tunerem TV, nie?
 9. W tej chwili takie wymagania spełnia Philips 7303. Kontrast ma obliczony na 5000:1, więc sporo jak na TV za 3 tys zł. W zasadzie szkoda, że nie napisałem tego wcześniej, bo w marcu już ten model można było kupić.
 10. Philips zaproponowany wyżej na pewno się świetnie sprawdzi. Jeśli możesz troszkę przekroczyć budżet to warto rozważyć jeszcze 7502.
 11. Weź coś z Philipsa, i może lepiej zrezygnuj z 40 cali na rzecz 32. Naprawdę nie warto kupować jak najtańszego i jak największego możliwie telewizora. Najlepiej jakbyś chcąc kupić 40 dorzucił przynajmniej 300 zł, a najlepiej z 800.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.