Jump to content

Juniorr

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Juniorr

 • Rank
  Newbie
 1. Witam, szukam programu do odtwarzania muzyki posiadającego pewną specyficzną cechę jaką jest zaznaczanie na linii czasu piosenki konkretnych momentów. Przykładowo w momencie rozpoczynania się refrenu stawiamy znacznik z podpisem refren i możemy wtedy łatwo wrócić do tego miejsca. z góry dziękuję za pomoc.
 2. Z tego co wiem hotmail został zamieniony na outlook.com. Mogę się zalogować do outlooka za pomocą mojego konta Microsoft ale dalej outlook działa w formie wyświetlania wiadomości z poczty onet (nazwauzytkownika@vp.pl). A więc czy konto outlook.com i konto MS to to samo? A może wraz z założeniem konta microsoft dostałem nowego outlookowego maila?(jak go sprawdzić?)
 3. Witam, ostatnio założyłem konto Microsoft do którego podłączyłem adres email z poczty onet (mój główny adres email). Mam również telefon z Windows Phone na którym używam tego samego konta i mam zsynchronizowane na nim wszystkie kontakty, hasła, kalendarze. W chwili obecnej chcę zmienić adres email na nowy i tu pojawia się moje pytanie: Czy Microsoft posiada swoją usługę email? Czy outlook jest tylko klientem do którego da się podłączyć inne skrzynki mailowe, czy oferuje swoją samodzielną usługę pocztową? Nigdzie nie mogę znaleźć na ten temat informacji, wchodząc na stronę outlooka mogę utworzyć nowe konto ale czy to nie jest po prostu tworzenie nowego konta Microsoft? Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mógł mi to w prosty sposób wytłumaczyć.
 4. Witam, posiadam oryginalnego Windowsa 8.1 Pro z konta DreamSpark jako uczeń politechniki, przy pobieraniu nie zauważyłem aby było napisane coś o czasie użytkowania systemu, jedyną informacją bylo że ten plik (obraz systemu) będzie można pobierać z tego konta przez okres 2 lat. W nowym roku szkolnym konto na DreamSpark wygasło a ja nie przedłużyłem aktywacji. Chcę teraz zainstalować Win 10 ale nie poprzez aktualizację tylko z czystego obrazu ISO, moje pytanie brzmi czy moim kluczem aktywacyjnym który dostałem do windowsa 8.1 moge aktywować "czystą" dziesiątkę? Lub ewentualnie jak sprawdzić do kiedy ważny jest mój klucz? Czy istnieje taka możliwość że po zainstalowaniu dziesiątki nie zaakceptuje mi tego klucza?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.