Jump to content

marcin'k

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About marcin'k

 • Rank
  Newbie
 1. Reset do ustawień fabrycznych? Albo wgranie ROMu od nowa...
 2. Spróbuj podłączyć zewnętrzny monitor i sprawdź, czy problem występuje. Ewentualnie zmień rozdzielczość na mniejszą i potem z powrotem na standardową.
 3. A masz zainstalowane sterowniki? Jeśli tak, to spróbuj pobrać najnowszą dostępną wersję i ją zainstaluj.
 4. Cześć, Szukam nowego routera i zastanawiam się nad powyższymi modelami. Do tej pory korzystałem z 2 różnych TP-Linków, jednak z ostatniego modelu byłem średnio zadowolony, bo często zawieszał mi się Internet i musiałem resetować router kilka razy w tygodniu. Przy zmianie prędkości u dostawcy postanowiłem zmienić też router na nowy model z obsługą standardu 802.11 n. Te 2 modele spełniają moje potrzeby - zewnętrzne anteny wi-fi, port usb, ciemny kolor obudowy. Komputery będę łączył wyłącznie przez wi fi. Który model wybrać, ewentualnie na jaki inny model do 190 zł zwrócić uwagę?
 5. Wszystko ładnie, pięknie, tylko co w sytuacji, gdy telefon ulegnie uszkodzeniu? Dlatego najbardziej brakuje europejskich oddziałów takich firm. Odsyłanie telefonu do Chin w celu naprawy trwałoby chyba z miesiąc (biorąc pod uwagę to, ile trwa czasami naprawa sprzętu w Polsce).
 6. Nie ma takiej potrzeby :) Skoro w specyfikacji nie ma wzmianki, to pewnie czas pracy pozostanie taki sam. Zresztą sam się przekonam, bo planuję wymienić opaskę na nowszy model. Ale dzięki.
 7. Musisz zmienić tryb baterii ze "Zrównoważony" na "Wysoka wydajność" lub zmienić tylko ustawienia karty sieciowej - aby nie wyłączała się po określonym czasie. Wszystkie opcje znajdziesz w Panelu Sterowania -> Zasilanie.
 8. Od siebie polecam Modecom 8025. Tani, do podstawowych zastosowań (Internet, Youtube, RSS, poczta, proste gry) jest więcej, niż wystarczający. sam tablet można dostać w cenie rocznej licencji na Office'a lub nieco taniej :)
 9. Możesz też skorzystać ze specjalnej przejściówki HDMI - SCART, jednak cena trochę odstrasza (340 zł). Szukaj w znanym serwisie aukcyjnym pod hasłem "KONWERTER HDMI+SC/HDMI SCART"
 10. Wygląda jak iPhone 6 - czyli nawet ładnie. Szkoda, że ta i inne chińskie marki nie mają w większości oficjalnego dystrybutora w Europie. Cena jak za takie parametry - super!
 11. A czy zastosowanie pulsometru wpłynie na czas pracy na baterii? Ktoś znalazł takie informacje? W poprzednim modelu bateria trzymała miesiąc :)
 12. Ciekawe, czy w przypadku tych ofert klienci również będą narzekać na zapisek "Prędkość do..." Sama usługa ciekawa, nawet cenowo wypada nieźle, ale niestety pewnie słabo z dostępnością w starszych budynkach. Jak wyglądają koszty instalacji okablowania?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.