Jump to content

ciekawa_osoba

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-5 Negatywna

About ciekawa_osoba

 • Rank
  Newbie

Contact Methods

 • Strona WWW
  https://blogowanielinux.blogspot.com/

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Rozkręcam Bloga.Poradniki Filmowe dla początkujących użytkowników Linuxa.
  https://blogowanielinux.blogspot.com/

  Kilka lat temu chodziłem do szkoły zawodowej w Warszawie na ul. Rzymowskiego 38. Wspominam ten czas bardzo dobrze.

Recent Profile Visitors

354 profile views
 1. Musisz zdjąć te wiatraki od grafiki, odkurzyć porządnie. Nigdzie nie mogę znaleźć czy pod wiatrakami jest radiator, jeśli jest to zdejmij i wymień pastę. Ja bym jeszcze rozkręcił wiatrak i go na oliwił. Ja tak naprawiałem wiatraki klientom.
 2. W przeglądarce ustaw sobie proxy. A żeby zautomatyzować Zainstaluj Proxy Mask
 3. Raczej nie, android jest zaprogramowany w taki sposób, że uruchamia pulpit na pin lub linię papiralne. Nawet jak linię papilarne padną to trzeba podać pin. Tak po za tym proszę przeczytać to co napisałaś. Zauważysz, że bardzo nie jasno napisałeś. Nie jest to złośliwość tylko piszę to po to aby zrozumieć to co napisałeś. Muszę ci się przyznać, że trochę nie rozumiem, więc zgadywałem.
 4. Długo nie kopałem, był na pierwszej stronie, jeden z pierwszych wątków. Aha, bardzo miło witacie nowych użytkowników. Oczywiście to żart.
 5. Użytkowniku Downnote. Co takiego złego napisałem?
 6. Nie ma znaczenia. Konto Microsoft czy lokalne przy instalacji Win10. Zauważyłem ostatnio ,że jak instaluje win10 to wręcz zmusza mnie abym zalogował się na konto Microsoft. Zniknęła opcja konta lokalnego. Loguje się na konto Microsoft, potem tworze nowego użytkownika lokalnego, nadaje mu prawa administracyjne. Loguje się na nowo stworzone konto lokalne i wykasuje te konto Microsoft.
 7. Fedora bez problemu radzi sobie z UEFI, spróbuj ją zainstalować.
 8. W dzisiejszych czasach defragmentacja nie ma sensu. HDD jest talerzowy, wolny z założenia. Można RAID zrobić, dwa dyski ale już taniej był by SSD i szybszy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.