Jump to content

nelumbo

Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About nelumbo

 • Rank
  Newbie
 1. Dzięki. Zrobiłem znowu bootowalny pendriv przy pomocy kreatora Microsoftu. Restart, instalator się odpalił i przy rozpakowywaniu plików nie wywalił błędu tak jak wczoraj tylko przeszedł dalej w instalacji. A wczoraj 6 razy próbowałem i nie dawał rady przejść tego kroku. Nie wiem co było przyczyną, ale finał jest taki, że Windows już szczęśliwie jest zainstalowany.
 2. Witam. Instalowałem Windows 10 na dysku nvme, odpiąłem wszystkie pozostałe dyski, napędy itp. Zrobiłem bootowalny system przy pomocy kreatora Microsoftu. Wszystko poszło sprawnie, do momentu kiedy instalator Windowsa rozpakował pliki. Wyskoczył błąd. Już nie pamiętam treści. Próbowałem zmieniać ustawienia w biosie, nic nie pomagało. Na forum wyczytałem żeby zrobić bootowalny pendriv przy pomocy rufusa, co też poczyniłem. Dałem takie ustawienia: Tym razem po uruchomieniu komputera z bootowalnego USB, ekran zawiesza się na samym wstępie odczytywania pendriva. Pojawia się taki ekran: Bawiłem się ustawieniami w biosie. Na tę chwile mam takie ustawienia: Mam wszystko ustawione na UEFI. Nie wiem czemu jak przechodzę do opcji rozruchu, to tam gdzie powinien odczytać pendriva pisze unknown, a jak nacisnę enter na tym podświetleniu co poniżej, to wychodzi z biosa, jest sekundę czarny ekran i znowu wraca do tego samego okna w biosie. Będę wdzięczny za ewentualne wskazówki, albo pytania.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.