Skocz do zawartości

xan

Stały użytkownik
  • Postów

    2843
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez xan

  1. xan

    Trance / house / techno

    Dokladnie . Dzieki za pomoc i tak :) .
  2. Napisales ze LS tez dobre wiec ci odpisalem :) . I nie pisac nie na temat .
  3. Chetnie dam ci kawaleczek tekstu, bo nie mam checi pisac o emulacjach jakie wykonuje LS ( masz net to sobie szukaj , a nie piszesz ze z tego co zauwazyles ) "the Audigy LS soundcard does not have the 10k2 chip that most (all?) other cards bearing the Audigy name do " Jak widzisz twoj LS , nie ma nawet procesora 10k2 . Wiec powinienes zauwazyc roznice :) . Wystarczy ???? Dorzuce ci cos jeszcze , czym LS rozni sie od Livea :) . No EAX hardware acceleration; no DVD-Audio support; no front-mounted audio jacks; doesn't support the latest EAX enhancements.
  4. 2 x wiecej zasobow ma audigy niz Live . A tu masz linka jest z pierwszej strony , wiec powinienes go znac . http://members.home.nl/nahutec/kxtutor/kxtutor.html
  5. nawet nie wiesz jak sie mylisz :) . LS to najgorszy syf jaki mozna kupic za duza kase , a do ES to nawet tego syfu nie porownuj !!!!!
  6. NO jest trefny , ale na kxach powinien byc wykryty . Wiec masz gdzie indziej blad . Jak masz 5 slotow pci to 4 od gory jest the best . A jak masz jeszcze jakies urzadzenia na PCI to napisz >
  7. no ale tuner jest podlaczony do line in w dzwiekowce ??? . Jak tak to zakladka ac 97 w mixerze kxow i odpal line in .
  8. Zapewne od line in :) . ( pozatym ja nie wiem jak podlaczone masz , to co mam stzrelac ?> )
  9. xan

    Trance / house / techno

    Ogolnie to dawno nie sluchalem tego typu muzy , ale te linki Abram kozak . Szczegolnie pierwszy z trabka . I mam do was prosbe jeszcze , bylem na imprezie na ktorej wlasnie byla muza klubowa , ale z elementami jazzu ( moze mi podacie jakiegos linka badz artyste )
  10. A dobre sterowniki zaintalowales ??? . Sprawdz przerwania jakie ma karta .
  11. Dokladnie ( jest to wina kodeka ac 97 , ktory wsio do 48 khz resampluje ) stad jezeli ustawisz w Foobarze 44 khz , to twoj live sprzetowo zmieni to na 48 khz, po czym ponownie wroci do 44 ( jak widzisz za madre to nie jest ) . RMAA w testach dokladnie to pokazuje . A jezeli chodzi =PIKI= o latency to najlpesze jest w kxach 20 ms ( mniejsze latency potrzebne jest tylko w momencie jak tworzysz muzyke ) . W Foobarze bufor moze byc mniejszy , ja mam akurat 2 . I mam prosbe nie piszcze jak nie macie niz waznego . O latency i resamplingu juz bylo . A i odnosnie Kernel Streming to mam takie samo zdanie :). I mam nadzieje ze wgrales reszte wtyczek .
  12. Ten pierwszy link to smietnik. A drugi jest o czym innym ( ale ma tam linki do helpow do kxow ) . A jezeli chodzi o pytanie kolegi , to sie da tylko trzeba pomyslec i pobawic sie w dsp . A w skrocie, wlaczyc dwie opcje w mixerze /
  13. A po co mu dekoder mpc , wystarczy player z disk writer i ma wave . Foobar szczegolnie, bo on mpc lyka bez pluginow . Zapomnialem dodac , ze nero ma plugin do mpc i do ape .
  14. No to sie ciesze . Wiesz z tymi sterami jest tak ze moze je miec 1000 osob , a kumac 10 ( i prawda jest taka, ze ta cala reszta to i tak nie wie po co je ma :) ). A uzywaja ich podobno dlatego ze graja lepiej :> ( a moze nie ??? ) . POzdrawiam
  15. Ac3 filter najnowszy ( opcja Gain albo drc ) . A jak mi sie zapytasz o linka to ubije . To samo ffdshow , ale musisz ustawic zeby mp3 dekodowal w filmach .
  16. No co ty :) ( ustawienia stereo z gazety to wiesz sie nadaja do foo, a nie cubase ) Jezeli chcesz dzialac w tym programie twoja wiedza o kxach musi byc bardzo duza . Pozatym nie wgrywaj konfiga z gazety , jak juz zacznij od defoultowego ( i tam bedziesz mial testy glosnikow ). W tym dziale masz przyklejony temat i tam sie cos wiecej dowiesz o kxach ( bo jak narazie widze duzo przed toba ) . Jezeli znasz eng czytaj forum kxow , tam znajdziesz wszystko ( i napewno sa tez tam konfigi gotowe do cubase ) . Tu masz jeszcze jednego linka http://members.home.nl/nahutec/kxtutor/kxtutor.html . A jezeli chodzi o kxy to sie nie zrazaj ( i czasem nie odinstaluj ) , niestety badz stety maja one mozliwosci jak karty profesjonalne wiec i ustawienie tego nie jest latwe .
  17. http://members.home.nl/nahutec/kxtutor/cub.../kxcubasesx.htm http://www.driverheaven.net/showthread.php?t=57078 Milego uzywania (duzo nauki przed toba , ale jak zobaczyc mozliwosci :) )
  18. xan

    BIOS 9500 Pro

    Edytuj posty . A jezeli chodzi o te drivery, to w necie masz porownania i z tego co pamietam to DNA byly najgorsze .
  19. Temat ci przenioslem , teraz wiecej osob ci powinna pomoc .
  20. wpadnij do mnie na stronke (link w podpisie) wszystko jest tam ladnie opisane Na twojej stronie nie ma wytlumaczonego tego bledu, bo to chodzi o cos calkiem innego . A ty soul odezwij sie wieczorem na gadu , bo znowu mi posty z d___ w temacie robicie .
  21. xan

    logo szkoły

    Po pierwsze to mysle, ze to nie to forum . Po drugie tzreba bylo spytac czym zrobic , jak zrobic , jaka metoda itd . Wiec moja rada poszukaj sobie forum grafikow w necie , a ja osobiscie polecam jeszcze tego linka http://www.fotoszopa.85.pl/ . Sumujac leniuszek z ciebie i tak jest , wiec 1 punkt dostaniesz ( pozatym nie wiem jak to jest ludzie maja net( miliony rekordow w wyszukiwarce ) a nie chce im sie czytac , zawsze czekaja na gotowe .
  22. Sprzedawanie a oszukiwanie to duza roznica . Za oszustwo kara bedzie surowa .
  23. Mowisz i masz . Jezeli nie pasuje jakis post , to go zglaszasz ( szybciej mozna poprawic bledy ) /
  24. Ten piter, co debatowal o kartach dzwiekowych w 2002 roku ?? .
  25. Widze ze malo ciekawego sie dzieje w tym temacie , wiec jezeli macie dylemat czy instalowac sp2 ( polecam poczytac ) Chociaz jak dla mnie te testy, nie sa miarodajne > http://www.short-media.com/review.php?r=265 I cytat . "The test PC equipped with Windows XP Professional Service Pack 1 was an average of 2.5% faster than the same hardware with Service Pack 2 installed. The percentage difference between faster and slower is fairly small. Less than 2 or 3 percent could be dismissed by most but when gamers are looking to squeeze every extra frame out of their machines...it counts. "
×
×
  • Dodaj nową pozycję...