Skocz do zawartości
Doctor

Jaka płyta pod durona?

Rekomendowane odpowiedzi

Polećicie mi jakąś płytę pod durona/atlohna z obsługą sdram`ów i ddr`ów  

żeby nie była za droga 300 zł max.I czym się różni KT266A od KT266 ?

ja nie bedziesz O/C to ECS K7VTA3 v3 KT333 bedzie idealna ale zal nie puscic Durona na fsb133 a na niej mnoznika nie zmienisz. Jak na KT266A to po kolei :

Epox 8KHA+

Abit KR7A

MSI na kt266a (nie pamietam nazwy ale wstyd!).

 

KT266A od KT266 rozni sie tym ze w KT266A poprawiono wydajnosc pamieci DDR i przez to jest naprawde duuzo lepsza! na plytach z Kt266A tez montowali nowy southbridge 8233.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega chyba prosi o plyte do ktorej sie wlozy SDR lub DDR, ktora ma obydwa zlocza pamieci...

moze cos z ECSa na Sisie ?

No wlasnie pasowaloby koledze wytlumaczyc zeby tego nie robil i niech kupi cos pod DDry !!!!!!!!!!!!!!!!!!! A stare pamiatki sprzeda .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to już wiem a tak btw: ile wartjest celek 433 na mobo gigabyte 440bx z 512 mb sdram 133 mhz ? I drugie ile ten legendarny epox kosztuje ? Albo jakieś troche lepsze płyty niż epox msi czy coś innego mogli byscie polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I drugie ile ten legendarny epox kosztuje ? Albo jakieś troche lepsze płyty niż epox msi czy coś innego mogli byscie polecić.

Lepsze niz Epox mowisz...? :)

....... no to ............ Enmic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ten epox wogule nie powinien się znależć w tym miejscu ;) ale msi robi dosyć dobre płytki ? moglibyście mi polecic płyty podobnej jakości i w podobnej cenie na ddr swoje sdramy sprzedam (szkoda tych 512 mb ) polecie jakieś stabilne na których można trochę proca podkręcić ale nie na maxa ;) I co myślicie o ecs`ach ? Komp mi treaz służy do grafiki 3d nie piszcie mi o dualach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ten epox wogule nie powinien się znależć w tym miejscu ;) ale msi robi dosyć dobre płytki ? moglibyście mi polecic płyty podobnej jakości i w podobnej cenie na ddr swoje sdramy sprzedam (szkoda tych 512 mb ) polecie jakieś stabilne na których można trochę proca podkręcić ale nie na maxa ;) I co myślicie o ecs`ach ? Komp mi treaz służy do grafiki 3d nie piszcie mi o dualach :)

Olej szerokim strumieniem ECSa, tak na wszelki wypadek , kup sobie plyte normalnej firmy :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ECS i nie narzekam,ma napewno kilka wad ale i tak polecam ją tym którzy nie mają zamiaru kręcić procka.

No a teraz czekam na konstruktywną krytykę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ECS i nie narzekam,ma napewno kilka wad ale i tak polecam ją tym którzy nie mają zamiaru kręcić procka.

No a teraz czekam na konstruktywną krytykę  :)

Ja Cię nie będę krytykował tylko poprę w 100% :)

Polecić można np. K7VTA3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ECS może nie jest nadzwyczajny, ale ma jedną niezaprzeczalną zaletę- cenę.

Cena to nie wszystko

Płyta Główna , jak nazwa wskazuje , nie jest byle jakim kompnentem kompa, od niej wieeeeeeeeele zalezy :) (zbyt wiele zeby ryzykowac zakup badziewia)

Bez sensu jest kupic troszke tansza plytke, bo niby o/c nie bedzie , wierzy ktos w to ?

w koncu na to forum wiekszosc "kretaczy" wchodzi nie ?

Po co komu plyta jezeli na niej nie mozna, albo ciezko cokolwiek podkrecic ? 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje plytke Microstara na Kt266A, zupelnie niezla, a cene przekracza 300 zl o jakies grosze. Napewno jest to ponizej 350zl.

nie wrzoosish an nia sdramooff!!!

 

polecam shuttle ak32 wersja na kt266 (ta tansha ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega chyba prosi o plyte do ktorej sie wlozy SDR lub DDR, ktora ma obydwa zlocza pamieci...

moze cos z ECSa na Sisie ?

No wlasnie pasowaloby koledze wytlumaczyc zeby tego nie robil i niech kupi cos pod DDry !!!!!!!!!!!!!!!!!!! A stare pamiatki sprzeda .

a moze nie ma kasy na pamieci wkoncu 128sdr kosztuje tylko 45zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ten epox wogule nie powinien się znależć w tym miejscu ;) ale msi robi dosyć dobre płytki ? moglibyście mi polecic płyty podobnej jakości i w podobnej cenie na ddr swoje sdramy sprzedam (szkoda tych 512 mb ) polecie jakieś stabilne na których można trochę proca podkręcić ale nie na maxa ;) I co myślicie o ecs`ach ? Komp mi treaz służy do grafiki 3d nie piszcie mi o dualach :)

Olej szerokim strumieniem ECSa, tak na wszelki wypadek , kup sobie plyte normalnej firmy :?

mozesz kupic ecs ale jak dadza ci w sklepie ze 20 egzeplazy i sobie wybierzesz ten ktory chodzi najsprawniej, ja osobiscie nie narzekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm po co zwalnić kompa przez mieszanke SDram z DDR ?

 

Ja polecam SOLTEKA super płytki do OC i bardzo dobre paramety

nie wiem czy wiesz ale nie mozna mieszac pamiec do wyboru masz prace na ddr albo na ddr one nie potrafia pracowac wspolnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...