Skocz do zawartości
Gość

GF 6800 Winfast A400TDH - 3 BARDZO wazne pytanka!

Rekomendowane odpowiedzi

dzis kupilem gf6800 leadteka...jestem super zadowolony , bo oczywiscie zaraz po odpaleniu paru testow zabralem sie za odblokowywanie potokow..i udalo mi sie WSZYSTKO ODBLOKOWAC..tzn karta ma teraz 16 pix. i 6 vertex....ale mecza mnie 4 rzeczy

 

1) Czy wiatrak na tym winfascie sam ustawi siobie optymalna predkosc?? bo jak wlaczam kompa to chodzi dosc glosno, a po starcie windowsa zauwazalnie zwalnia (i po przejsciu w tryb 3d ma takie same obroty!! nie podwyzsza sobie)...temp. mam na karcie ok 60C stress..

 

2) Dlaczego w trybie 3D to karta dziwnie hmmm "piszczy, swierszczy"??? troszke sie denerwuje czy nie jest wadliwa ale chyba nie nie?? gdzies tu na tweaku widzialem jakis watek o "piszczeniu" grafy ale nie moge go znalezc...ta karta tak "ma"???

 

3) Zdziwienie natomiast mialem po 3Dmarku 2001SE...otoz na sprzecie ponizej mam UWAGA!!! 12900 punktow...WTF?? dlaczego?? dlatego ze nie przeinstalowalem systemu i tylko unistal starych/install nowych sterow zrobilem?? stery teraz mam jakies najnowsze z nvidii 66.93 (przedtem mialem 53.cos tam)...3Dmark03 mam teraz 9300 punkcikow bez krecenia grafy (tylko potoki odblokowane)..wiec wynik ok...a podskoczy jeszcze jak podkrece...ale ten 2001?? dziwne

 

4)Winfoxa nie instalowalem wogole...stery w windowsie i riva tuner...podkrecac przez riva tunera?? czy lepiej winfoxem??

 

dzieki serdeczne za odpowiedzi...

 

a tak btw: grafa WYMIATA!!!!! wszystko chodzi w 1024x768 (half2, nfsu2) z max detalami AAx4(lub 6) i AD 16x BARDZO ladnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad 2 -> Czy aby na pewno to jest grafa? bo mi sie wydaje ze to jest zasilacz, ten z Twojego podpisu ma na pewno aktywny uklad PFC i to piszczenie to podobno jest normalne dla aktywnego PFC. Moj neotec v4200 tez od czasu do czasu piszczy w trybie 3d (gf 6800) a wczesniej jak mialem gf'a mx440 sie nie odzywal :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad 2 -> Czy aby na pewno to jest grafa? bo mi sie wydaje ze to jest zasilacz, ten z Twojego podpisu ma na pewno aktywny uklad PFC i to piszczenie to podobno jest normalne dla aktywnego PFC. Moj neotec v4200 tez od czasu do czasu piszczy w trybie 3d (gf 6800) a wczesniej jak mialem gf'a mx440 sie nie odzywal :).

napewno nie zasilacz...slysze to wyraznie z karty...moze ma ona jakies zabezpieczenie, ktore wydaje takie odglosy..

 

btw. wiec karta (jak juz mowilem) chodzi z odblokowanym "wszystkim"...podkrecilem ja juz...rdzen na 370MHz a pamiatki na 830MHz...rdzen pomimo odblokowania pootkow idzie na 370!! IMHO bardzo ladnie..niespodziewalem sie az tyle...pamiatki podkrece do 850 (tak mysle) spokojnie , ale to juz wieczorkiem poznym...rdzenia boje sie wiecej tykac...lepiej nie przesadzac...w 3DMarku 03 - 10360 punktow!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis kupilem gf6800 leadteka...jestem super zadowolony , bo oczywiscie zaraz po odpaleniu paru testow zabralem sie za odblokowywanie potokow..i udalo mi sie WSZYSTKO ODBLOKOWAC..tzn karta ma teraz 16 pix. i 6 vertex....ale mecza mnie 4 rzeczy

1) temp. mam na karcie ok 60C stress..

Podobnie i umnie 57-60C, ale do progu opóźnienia masz jeszcze duuużo.

2) Dlaczego w trybie 3D to karta dziwnie hmmm "piszczy, swierszczy"??? troszke sie denerwuje czy nie jest wadliwa ale chyba nie nie?? gdzies tu na tweaku widzialem jakis watek o "piszczeniu" grafy ale nie moge go znalezc...ta karta tak "ma"???

U mnie jest podobnie (jestem pewny na 100%, że to ona piszy), ale w ogóle się tym nie przejmuję, zresztą spory czas już ją mam i nic się z nią złego nie dzieje. :wink:

3) Zdziwienie natomiast mialem po 3Dmarku 2001SE...otoz na sprzecie ponizej mam UWAGA!!! 12900 punktow...WTF?? dlaczego?? dlatego ze nie przeinstalowalem systemu i tylko unistal starych/install nowych sterow zrobilem?? stery teraz mam jakies najnowsze z nvidii 66.93 (przedtem mialem 53.cos tam)...3Dmark03 mam teraz 9300 punkcikow bez krecenia grafy (tylko potoki odblokowane)..wiec wynik ok...a podskoczy jeszcze jak podkrece...ale ten 2001?? dziwne

3D 2001 odpuść sobie ja też mam niewiele więcej bo 16500, lecz po kręceniu mam przeszło 20500

4)Winfoxa nie instalowalem wogole...stery w windowsie i riva tuner...podkrecac przez riva tunera?? czy lepiej winfoxem??

Jak chcesz, ja mam Winfoxa i Riva tunera, kręć czy chcesz.

dzieki serdeczne za odpowiedzi...

 

a tak btw: grafa WYMIATA!!!!! wszystko chodzi w 1024x768 (half2, nfsu2) z max detalami AAx4(lub 6) i AD 16x BARDZO ladnie

Co do karty to dla mnie też jest super... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Niestety u mnie karta również piszczy (tak jak kiedyś FX5900U).

Poza tym, piszczy mi "coś" na płycie głównej (coś w okolicy procesora) w trakcie przegrywania lub ściągania z bardzo wysokim transferem (ftp, dc)

 

Szlag by to trafił...

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde! Panowie! (i Panie jeśli tu jakieś są ;) )

 

Mam ten sam problem z piszczeniem! Co to jest? (przy czym ja mam Gainwarda 2100LE). A najlepsze że zaraz po zakupie nie piszczała, potem piszczy, czasem znów przestaje i ... denerwuje mnie to okrutnie! I tak samo w trakcie dużych transferów na modemie z neostrady, zaczyna coś popiskiwać z okolic złącz i układów USB na płycie głównej? To na pewno nie jest zasilacz...

 

Co może byc przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karta wymiata!!! odblokowana na 16p chodzi caly czas na 370/850...katowalem juz ja bardzo duzo w nfsu2 i hl2 i zadnych artow!!! wszystko smiga lux...piszczenia juz nie slysze i nie przeszkadza (chodz wciaz istnieje)...w 3d01 10430 punktow, a w 3d05 4160 punktow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem sobie tego Leadteka kilka dni temu.Zbytnio nie halasuje nic nie piszczy podkrecil sie na 415/880.Tylko ze o odblokowaniu moge sobie zapomniec, gdyz karta jest zablokowana sprzetowo a nie jak u kolegi softwarowo poprzez bios.Trafilem na wczesny rev. a2 zreszta kupiony w sklepie tweak'a.Generalnie nie jestem zadowolony.Nie sprzedalem jeszcze gf 5900 xt prolinka a tu dolozylem drugie tyle i wcale nie jest 2xszybciej(no prawie 3dm2k3 10100 przy 415/880 vs. 5800 przy 500/950 ster.67.02) .W 3dm2k5 jest 3800.Ale underground 2 dalej przycina w 1024x768 i pelnych detalach.Chyba go sprzedam zostane przy 5900 na razie poczekam na pelne gt za 1500zl.Zreszta i tak jak nie pracuje po 12 godz. to jestem z kobieta, czasu na granie brak.Gdy przasiadalem sie z gf 4200 na fx 5900 to kop byl duzo wiekszy.Zdaje sie ze moj axp@2,2ghz(9,5x231) nie daje juz rady no ale nie samym graniem sie zyje, musze zmienic zainteresiwanie bo te mnie wykoncza finansowo. Kupilem sobie tego Leadteka kilka dni temu.Zbytnio nie halasuje nic nie piszczy podkrecil sie na 415/880.Tylko ze o odblokowaniu moge sobie zapomniec, gdyz karta jest zablokowana sprzetowo a nie jak u kolegi softwarowo poprzez bios.Trafilem na wczesny rev. a2 zreszta kupiony w sklepie tweak'a.Generalnie nie jestem zadowolony.Nie sprzedalem jeszcze gf 5900 xt prolinka a tu dolozylem drugie tyle i wcale nie jest 2xszybciej(no prawie 3dm2k3 10100 przy 415/880 vs. 5800 przy 500/950 ster.67.02) .W 3dm2k5 jest 3800.Ale underground 2 dalej przycina w 1024x768 i pelnych detalach.Chyba go sprzedam zostane przy 5900 na razie poczekam na pelne gt za 1500zl.Zreszta i tak jak nie pracuje po 12 godz. to jestem z kobieta, czasu na granie brak.Gdy przasiadalem sie z gf 4200 na fx 5900 to kop byl duzo wiekszy.Zdaje sie ze moj axp@2,2ghz(9,5x231) nie daje juz rady no ale nie samym graniem sie zyje, musze zmienic zainteresiwanie bo te mnie wykoncza finansowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem sobie tego Leadteka kilka dni temu.Zbytnio nie halasuje nic nie piszczy podkrecil sie na 415/880.Tylko ze o odblokowaniu moge sobie zapomniec, gdyz karta jest zablokowana sprzetowo a nie jak u kolegi softwarowo poprzez bios.Trafilem na wczesny rev. a2 zreszta kupiony w sklepie tweak'a.Generalnie nie jestem zadowolony.Nie sprzedalem jeszcze gf 5900 xt prolinka a tu dolozylem drugie tyle i wcale nie jest 2xszybciej(no prawie 3dm2k3 10100 przy 415/880 vs. 5800 przy 500/950 ster.67.02) .W 3dm2k5 jest 3800.Ale underground 2 dalej przycina w 1024x768 i pelnych detalach.Chyba go sprzedam zostane przy 5900 na razie poczekam na pelne gt za 1500zl.Zreszta i tak jak nie pracuje po 12 godz. to jestem z kobieta, czasu na granie brak.Gdy przasiadalem sie z gf 4200 na fx 5900 to kop byl duzo wiekszy.Zdaje sie ze moj axp@2,2ghz(9,5x231) nie daje juz rady no ale nie samym graniem sie zyje, musze zmienic zainteresiwanie bo te mnie wykoncza finansowo. Kupilem sobie tego Leadteka kilka dni temu.Zbytnio nie halasuje nic nie piszczy podkrecil sie na 415/880.Tylko ze o odblokowaniu moge sobie zapomniec, gdyz karta jest zablokowana sprzetowo a nie jak u kolegi softwarowo poprzez bios.Trafilem na wczesny rev. a2 zreszta kupiony w sklepie tweak'a.Generalnie nie jestem zadowolony.Nie sprzedalem jeszcze gf 5900 xt prolinka a tu dolozylem drugie tyle i wcale nie jest 2xszybciej(no prawie 3dm2k3 10100 przy 415/880 vs. 5800 przy 500/950 ster.67.02) .W 3dm2k5 jest 3800.Ale underground 2 dalej przycina w 1024x768 i pelnych detalach.Chyba go sprzedam zostane przy 5900 na razie poczekam na pelne gt za 1500zl.Zreszta i tak jak nie pracuje po 12 godz. to jestem z kobieta, czasu na granie brak.Gdy przasiadalem sie z gf 4200 na fx 5900 to kop byl duzo wiekszy.Zdaje sie ze moj axp@2,2ghz(9,5x231) nie daje juz rady no ale nie samym graniem sie zyje, musze zmienic zainteresiwanie bo te mnie wykoncza finansowo. Kupilem sobie tego Leadteka kilka dni temu.Zbytnio nie halasuje nic nie piszczy podkrecil sie na 415/880.Tylko ze o odblokowaniu moge sobie zapomniec, gdyz karta jest zablokowana sprzetowo a nie jak u kolegi softwarowo poprzez bios.Trafilem na wczesny rev. a2 zreszta kupiony w sklepie tweak'a.Generalnie nie jestem zadowolony.Nie sprzedalem jeszcze gf 5900 xt prolinka a tu dolozylem drugie tyle i wcale nie jest 2xszybciej(no prawie 3dm2k3 10100 przy 415/880 vs. 5800 przy 500/950 ster.67.02) .W 3dm2k5 jest 3800.Ale underground 2 dalej przycina w 1024x768 i pelnych detalach.Chyba go sprzedam zostane przy 5900 na razie poczekam na pelne gt za 1500zl.Zreszta i tak jak nie pracuje po 12 godz. to jestem z kobieta, czasu na granie brak.Gdy przasiadalem sie z gf 4200 na fx 5900 to kop byl duzo wiekszy.Zdaje sie ze moj axp@2,2ghz(9,5x231) nie daje juz rady no ale nie samym graniem sie zyje, musze zmienic zainteresiwanie bo te mnie wykoncza finansowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem sobie tego Leadteka kilka dni temu.Zbytnio nie halasuje nic nie piszczy podkrecil sie na 415/880.Tylko ze o odblokowaniu moge sobie zapomniec, gdyz karta jest zablokowana sprzetowo a nie jak u kolegi softwarowo poprzez bios.Trafilem na wczesny rev. a2 zreszta kupiony w sklepie tweak'a.Generalnie nie jestem zadowolony.Nie sprzedalem jeszcze gf 5900 xt prolinka a tu dolozylem drugie tyle i wcale nie jest 2xszybciej(no prawie 3dm2k3 10100 przy 415/880 vs. 5800 przy 500/950 ster.67.02) .W 3dm2k5 jest 3800.Ale underground 2 dalej przycina w 1024x768 i pelnych detalach.Chyba go sprzedam zostane przy 5900 na razie poczekam na pelne gt za 1500zl.Zreszta i tak jak nie pracuje po 12 godz. to jestem z kobieta, czasu na granie brak.Gdy przasiadalem sie z gf 4200 na fx 5900 to kop byl duzo wiekszy.Zdaje sie ze moj axp@2,2ghz(9,5x231) nie daje juz rady no ale nie samym graniem sie zyje, musze zmienic zainteresiwanie bo te mnie wykoncza finansowo.

nie wiem czy dobrze mysle (jesli nie to poprawcie) ale ten nowy riva tuner moze sprzetowo zabkolowane tez odblokowywac prawda?? mi sie zdaje ze tak czytalem gdzie...a problemem jest tylko czy pootki beda sprawne czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie readme w nowym riva tunerze(15.2) Autor wyraznie pisze jak sprawdzic czy karta sie moduje.Ja mam niestety egzemplarz niemodowalny, choc i na to sa sposoby.Musialbym byc idiota zeby sciagac z karty cale zelastwo i lutowac rezystory bez pewnosci ze potoki beda sprawne.Takze nie wszystkie 6800 dadza sie tak latwo odblokowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo niski wynik jak na 16p/6v. Napewno odblokowales? Bo wszystkie nowe leadteki/bfg/oc i pare innych maja male zmiany na PCB i jak narazie autorzy rivatunera nie wiedza w ktore rejestry wpisywac nowe wartosci.

 

Mam tego leadteka (notabene z samego wygladu karta robi wrazenie: ). O szybkosc wiatraka sie nie martw - u mnie po 5h chodzenia w jakiejs grze, mam 52 stopnie przy 375/770 Mhz i jakos 40 stopni otoczenia.

 

Moj wynik w 3dmarku 2003 przy 15p/5v i sempronie 2600 ustawionym na nominalne taktowanie (bez podkrecania) to 9100 pkt, wiec Ty ze swoim Bartonem @2.2Ghz i 16p/6v powinienes miec lozno 11000 pkt. Moim zdaniem potoki nie zostaly odblokowane, jest o tym dlugi topic na guru3d.com - "soft mod doesnt stick".

 

Co do samej karty jest boska : ) i tylko czekac, az autorzy riva tunera znajda sposob na odblokowanie potokow w nowych wersjach tych kart.

 

Zmienilem z 9600xt (sprzedalem za 600zl: ). za 1249zl w icomp.pl mozna kupic tego leadteka. No i mam 2.5-3x szybciej : ).

 

Z tymi potokami zobaczymy, w sprzetowe odblokowywanie raczej nie bede sie bawil (gdybym mial 6800LE jeszcze bym pomyslal), poki co mi w zupelnosci to starcza, przy 16p/6v mialbym ok. 20% szybciej, ale to 'w przyszlosci', niebede placic 500zl za 20% szybkosci karty. Poczekam na odblokowanie, o ile bedzie mozliwosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do piszczenia - to piszcza pamieci i zdaza sie to zarowno na kartach za 300zl jak 9550 radeonach jak i kartach za 1300 jak tym leadteku. nie wplywa to zle na sprzet, nic sie nie popsuje : P piszczaly juz atari i commodore, czas n akarty graficzne:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość szala18

solo/ng czyli mowisz ze nowe winfasty maja jakies zmiany ?? bo kupile wczoraj winfasta (nowa procja od dystrybutora bo dlugo ich nie mieli) no i jak daje na 16v w riva tunerze to w windowsie jest git, tylko w grach mam rozne kreski piski , zanikia textur ..... i nowy RIVA TUNNER powienien sobie z tym poradzic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo niski wynik jak na 16p/6v. Napewno odblokowales? Bo wszystkie nowe leadteki/bfg/oc i pare innych maja male zmiany na PCB i jak narazie autorzy rivatunera nie wiedza w ktore rejestry wpisywac nowe wartosci.

 

Mam tego leadteka (notabene z samego wygladu karta robi wrazenie: ). O szybkosc wiatraka sie nie martw - u mnie po 5h chodzenia w jakiejs grze, mam 52 stopnie przy 375/770 Mhz i jakos 40 stopni otoczenia.

 

Moj wynik w 3dmarku 2003 przy 15p/5v i sempronie 2600 ustawionym na nominalne taktowanie (bez podkrecania) to 9100 pkt, wiec Ty ze swoim Bartonem @2.2Ghz i 16p/6v powinienes miec lozno 11000 pkt. Moim zdaniem potoki nie zostaly odblokowane, jest o tym dlugi topic na guru3d.com - "soft mod doesnt stick".

 

Co do samej karty jest boska : ) i tylko czekac, az autorzy riva tunera znajda sposob na odblokowanie potokow w nowych wersjach tych kart.

 

Zmienilem z 9600xt (sprzedalem za 600zl: ). za 1249zl w icomp.pl mozna kupic tego leadteka. No i mam 2.5-3x szybciej : ).

 

Z tymi potokami zobaczymy, w sprzetowe odblokowywanie raczej nie bede sie bawil (gdybym mial 6800LE jeszcze bym pomyslal), poki co mi w zupelnosci to starcza, przy 16p/6v mialbym ok. 20% szybciej, ale to 'w przyszlosci', niebede placic 500zl za 20% szybkosci karty. Poczekam na odblokowanie, o ile bedzie mozliwosc.

czy ja wiem czy niski wynik?? pamiataj ze mam FSB "tylko 200Mhz"...potoki sie raczej odblokowaly bo zaraz po wlozeniu do kompa mialem 8400 3dmarkow...a po odblokowaniu 9400...IMHO bardzo waskim gardlem jest u mnie teraz procek gdyz podkrecenie pamieci o 20MHz daje wzrost ok 150 punktow czyli malutko...aha pamietaj ze system nie byl przeinstalowywany!!!

 

ale ok..zaraz zablokuje potoki i puszcze jeszcze raz 3dmarka i zobaczymy jaka bedzie roznica

 

EDIT:=====================

 

przesadzacie ze niskie wyniki...spojrzalem na orba i ludzie tez tyle mniej wiecej wyciagaja na softmoded 6800 i procku jak ja...max wynik to ok. 11700 ale juz jest to 6800GT (a na Ultrze ktos wyciagnal 11400)..a jak wiadomo GT to DDR3 ~1,1GHz

 

EDIT2:=================================

 

zablokowalem potoki (ale podkreconego zastawilem) i mialem 9270 w 03 , a 3670 w 05...po odblokowaniu przypomne ze mam 10400 w 03 i 4260 w 05...wiec nie gadajcie ze male wyniki i ze sie nie odblokowalo :D ...dodatkowo w tescie pixel shader (w 05) mam 106 (zablokowane) i 135 fps (odblokowane...wiec roznica jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm niektorzy z Was maja dziwnie niskie wyniki w 3dmark2003 jak na 16 potokow i oc, ja na podkreconej grafie i bez odblokowywania potokow mam prawie 12k

ej no sorry ale ty masz P4 3,8GHz!!!! ja mam skromne 2,2GHz Bartona....wszystko wsztskim ale roznica jest spora miedzy naszymi prockami...teraz to moge ja powiedziec ze Ty masz za male wyniki jak na takiego proca (ok. 13000 powinienes IMHO miec)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuwa ludzie a gdzie procek ma znaczenie w 3dmarku03 ??? ja na 5900 kiedys jak zmienilem z durona 1.6 na bartona z zegarem 2600MHz i mi wzroslo z 6300 na 6600 pkt... :))

 

karta mi piszczy rowniez nawet jak krece scrollem od myszki -wtf ???? zaczynam juz sie przyzwyczajac i traktuje to piszczenie jak swego rodzaju dzwiek dla koneserow ;))) jak kiedys paski na kineskopach trinitron - ujowe ale swiadczyly o klasie ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dzisiaj kupiłem A400 (bez GT) i jestem załamany. Na XP2200+ wydajność w Doomie3 i HL2 jest TRAGICZNA - muszę włączać 640x480 żeby dało się grać. Problemem nie jest framerate, tylko dogrywanie - w większych rozdzielczościach dogrywa się co każdy mały kroczek. Kiedy już się całkowicie dogra jakieś pomieszczenie - framerate jest bardzo dobry. Do czasu przejścia do następnego :-( Czy ktoś jest mi w stanie pomóc? Od czego zacząć dociekania przyczyn?

 

Dodam, że objawy są właściwie takie same jak wtedy, kiedy włączyłem detale HIGH na swojej poprzedniej karcie graficznej (GF Ti4200) - więc może to płyta?

 

Reszta sprzętu:

 

Chieftec 360W DF

Abit NF7-S V2.0

2x256MB Ram (juz leci do mnie 512, więc jeśli to mało, to dam znać czy na 1GB sie poprawiło)

 

Zarówno dwie ww. gry jak i Windows XP mam oryginalne, więc "to nie to".

 

Proszę o poradę co powinienem zrobić...

 

Pozdrawiam!

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dzisiaj kupiłem A400 (bez GT) i jestem załamany. Na XP2200+ wydajność w Doomie3 i HL2 jest TRAGICZNA - muszę włączać 640x480 żeby dało się grać. Pozdrawiam!

Michał

Ten Athlon XP 2200+ jest za słaby zarówno do A400TDH, jak i Dooma III i HL2 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Athlon XP 2200+ jest za słaby zarówno do A400TDH, jak i Dooma III i HL2 :wink:

No to się pośmialiśmy trochę. A teraz powracamy do problemu.

 

(niektórym na 1700+ HL2 chodzi plynnie w 1024 z tą kartą - poza tym opisany przeze mnie dosyć dokładnie problem ani trochę nie wskazuje na procesor - IMO).

 

Ja dużych wymagań nie mam i chciałbym, by płynnie chodziły mi w 800x600 AAx2 AFx4. High detail.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...