Skocz do zawartości
Gość kev

Quake IV

Rekomendowane odpowiedzi

bueheheehheehhe..chyba sobie zartujesz..FEAR ma 1000x lepsza grafe niz badziewiasty doom3...popatrz sobie na tekstury w doomie...wogole szkoda gadac...

1702811[/snapback]

No to chyba Ty sobie teraz żartujesz! Nie mówię o efektach takich jak isrky,bullet_time co kolega wspomniał wcześniej. Nie no komedia, niektórzy co znienawidzili doom3 to piszą tatkie bzdury, że w pale się nie mieści. Aby twierdzić, że F.E.A.R. ma lepszą, pomijając teksty "1000x lepszą" :lol: to trzeba być właśnie taką osobą.

 

P.S. Ja nie twierdze jaki q4 będzie bo nigdy nie byłem fanem tej gry, w 1 grało się swego czasu bo był to rarytas.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-mess-

FrIkO

Kaeres

 

bez komentarza wasze wypowiedzi są śmieszne. dla messa i kaeresa najlepiej by bylo jak by wszyscy pisali o Q4 że jest super itp. każdy ma swoje zdanie a ja mam takie że Q4 to odgrzany kotlet który moim zdaniem nic nie wniesie nowego (taka jest moja ocena na dziś po obejrzeniu trailerów, a obejrzałem wszystkie jakie są do pobrania w sieci). ID na dzisiejszy okres nie ma nic ciekawego do pokazania. mp pewnie niczym się nie będzie różniło od tego z Q3 a dla mnie jest to zdecydowanie za mało. jeszcze kilka dni do premiery Q4 i się okaże czy będzie taki super jak piszecie.

1702880[/snapback]

ja patrze na quake tylko i wylacznie jak na nowa platforme turniejowa. naprawde mam gleboko w czterech literach caly ten SP, i wypowiedzi ludzi na ten temat zreszta tez. to samo co do grafiki. dla mnie licza sie szczegoly. np movement i mozliwosci jakie daje, zrownowazenie broni, system respawnow, dobre tdm i przede wszystkim duza ilosc dobrych graczy przeciwko ktorym mozna grac przez internet jak i na lanie - z tym ostatnim jestem pewien ze problemow nie bedzie. dlatego dla mnie q4, nawet jesli nie bede w nia gral, bedzie gra udana, jak kazdy quake.

 

ps. dla mnie najwiekszym odgrzanym kotletem jaki do tej pory widzialem to cala seria UT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumuj logicznie..chodzi o odgrzany kotlet wzgledem dooma 3...

1702972[/snapback]

no tak ale napisal pozniej ze "MP pewnie niczym się nie będzie różniło od tego z Q3" o to mi chodzilo :)

 

 

PS. A wogole to -mess- najlepiej ujal to co mysle :>

Edytowane przez icemanhi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-mess-

FrIkO

Kaeres

 

bez komentarza wasze wypowiedzi są śmieszne. dla messa i kaeresa najlepiej by bylo jak by wszyscy pisali o Q4 że jest super itp. każdy ma swoje zdanie a ja mam takie że Q4 to odgrzany kotlet który moim zdaniem nic nie wniesie nowego (taka jest moja ocena na dziś po obejrzeniu trailerów, a obejrzałem wszystkie jakie są do pobrania w sieci). ID na dzisiejszy okres nie ma nic ciekawego do pokazania. mp pewnie niczym się nie będzie różniło od tego z Q3 a dla mnie jest to zdecydowanie za mało. jeszcze kilka dni do premiery Q4 i się okaże czy będzie taki super jak piszecie. Ja poczekam z oceną q4 do jego premiery ale z tego co widzę to mess, FrIkO i Kaeres już ocenili Q4  :lol:  .

ps. Kaeres wielki obrońca Dooma 3, a teraz Q4.

1702880[/snapback]

Chciales mi dopiec ale sprawiles mi tylko frajde.

Coraz wiecej ludzi uwaza, ze Q4 to bedzie odgrzewany pomysl.

!!! GENIALNIE !!!

Niedosc, ze moja ulubiona seria gier to jeszcze na boskim silniku D3.

 

PS. co ma id do stworzenia Q4 oprocz wsparcia silnika ?

Ogladasz te filmiki, czytasz przedrecki ale chyba nie dokladnie to robisz.

Zreszta co ja sie bede klocil o quake`a z kims kto ma xywe unreal ;P

Wybacz ale strzepic jezyk bede na powazniejszych debatach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wbrew pozorom duzo ;-) przynajmniej jesli chodzi o MP

1703374[/snapback]

Carmack ma piecze nad wszystkim ale tej gry nie tworzy.

Najwiejszych hitow sygnowanych logiem id nie tworzyl ze swoim zespolem a jedynie sprawowali nad tym wladze ustawodawcza jaka dawaly mu enginy graficzne i fizyczne/sieciowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bueheheehheehhe..chyba sobie zartujesz..FEAR ma 1000x lepsza grafe niz badziewiasty doom3...popatrz sobie na tekstury w doomie...wogole szkoda gadac...

 

 

1702811[/snapback]

a to dopiero z ciebie mega lol, F.E.A.R ma lepsza grafe...ta .. gdyby nie efekty graficzne typu PS 2.0 - 3.0 lub VS fear graficznie był by bardzo kiepski, nawet z tymi efektami grafika wyglada w niektórych miejscach bardzo ubogo.

a same tekstury sa moze nie az takie złe nawet dobre lecz nie rewelacyjne.

do tego dochodzi masakrycznie skaszaniona optymalizacja kodu, gra tnie sie nawet przy 1GB ramu, mozna obnizyc jakosc grafiki i tak dysk "zaswapuje".

na dodatek FEAR to gra liniowa do bólu :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie biega, sie strzela, perspektywa pierwszej osoby, fps ;)

1703637[/snapback]

a , czyli morrowind to tez fps

 

sprawa wyglada tak , ze kazdy fps jest liniowy i nie ma powodu wymagac od nowego Q zeby wyłamywał sie z tej tradycji [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdanuiem Deus Ex to poprostu FPP z elementami RPG.

mysle ze wiekszosc widzi roznice miedzy skrotem FPP a FPS :)

 

 

a co do Quake 4 to ja czekam glownie na SP i mam nadzieje ze bedzie bardzo podobny do tego w Q2

Edytowane przez daFojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grą FPP wcale nie music być gra z bronia w ręku typu Quake albo HL. Może to być np. MIght and Magic (:P) albo Myst. Te dwie gry są grami FPP ale nie są FPS. Jak mowisz FPS masz na myśli "strzelaniny" xD.

FPS to First person shooter czyli masz broń (raczej palną a nie białą xD) i tą bronią killujesz. Proste i bez bolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co powiesz o strzelaniu z luku i kuszy ?? tez sie zalicza do FPS ? :D :D

 

a co do tego porownania z google to wydaje mi sei ze google znajduje tylko FPS nie jako sam rodzaj gry, ale jako frame per second :> wiec dlatego jest tego wiecej

Edytowane przez icemanhi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tak patrze czasami na komentarze jak komu gra dziala, to chyba wiem skad sie bierze to FPS ;] wielu zamiast grac w gre, gra w FPS'y czyli (kto ma wiecej klatek na sekundke ;] )

 

 

 

... tak mi sie przypomnaila historia z doom'em3 i lukasrz'em :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestancie pieprzyc o jakis FPP i FPS

To jest to samo i nie wiem wogole skad sie wziela debilna klotnia.

Gadajcie lepiej jakies konkrety bo jutro ma byc premiera jezeli wierzyc w zapowiedzi.

Jestem ciekaw czy beda na allegro chodzily bo chce odrazu kupic jak to bedzie tylko mozliwe.

Na PL premiere w zyciu nie bede czekal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...