Skocz do zawartości
Gość kev

Quake IV

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu nie? Gra bedzie wymagac SM 1.1 a karty te w pelni go obsluguja.

1691689[/snapback]

Kiedy sprzedalem tego GF i kupilem to co mam to w oczekiwaniu dostalem GF5500 tylko ze 64 bitowy.Na moim procq w D3 w 640 na low mialem jakies 5 klatek a przy dobrych wiatach 7 :P Fakt,ze byl 64 bitowy,ale taki fx 5200 nawet 128 bitowy nie wrozy tej grze jakiej kolwiek mocy po mojemu po tym co widzialem na ekranie wiec nie wyobrazam sobie grac na tym czyms w Q4 a tym bardziej w jakiegos feara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale to dla mnie nic innego niz "nowy" Doom.

Wszyscy tak mowia, a zobaczycie jak sie zdziwicie w dzien premiery. Co z tego ze ta sama technologia i podobny dosyc moroczny klimat? To bedzie zupelnie inna gra - ja w to wierze i mysle, ze sie nie zawiode.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu plastikowe postacie

Sam jestes plastikowy...

 

a tutaj macie fajna tapetke:

 

http://quake4game.com/wallpapers/guns_1024x768.jpg

 

EDIT

 

UWAGA!!!

 

Kraza plotki, ze Q4 w PC Gamerze dostal... 70%!!! :blink: Kurcze, mam nadzieje, ze to rzeczywiscie plotka.

Edytowane przez FrIkO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że będa plastikowe. Ale to już taki trend. Jednym przypadnie do gustu, a innym nie.

 

Nie jestem zbyt w temacie, ale podobno engine Doom3 jest w ogóle nie przystosowany do multiplayera. Coś się zmieniło w związku z tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie to nowy sens zycia gitarzysta2.gif banana.gif gitarzysta2.gif

True true... Już nie mogę się doczekać...

ja tam nie patrze na SP, dla mnie moglo by go w ogole nie byc. a na czym polega magia quake w MP, tlumaczyc ci nie bede icon_wink.gif

Dokadnie. Ja SP przejdę chyba tylko i wyłącznie z szacunku :) No i małej ciekawości!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kraza plotki, ze Q4 w PC Gamerze dostal... 70%!!!  :blink: Kurcze, mam nadzieje, ze to rzeczywiscie plotka.

1692192[/snapback]

Mam nadzieje że to jednak plotki ;) Osobiście uważam że mogą się przyczepić do giery ze względu na zbytnie podobieństwo do D3 jeśli chodzi o SP.

 

Nie jestem zbyt w temacie, ale podobno engine Doom3 jest w ogóle nie przystosowany do multiplayera. Coś się zmieniło w związku z tym?

1692209[/snapback]

Z tego co już mieliśmy okazje widzieć po filmikach to można być prawie pewnym że MP będzie kozackie (bynajmniej dla mnie :razz: ). Mi się podoba bo szybkością i stylem nawiązuje do Q ]|[ :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,ktorzy narzekaja na SP.Prawda jest taka,ze jak zobaczcie SP to na MP nie bedziecie zwracac wiekszej uwagi gdz ta czesc byla pisana jako powrot do korzeni Q2 wiec bardziej liczy sie singiel (co mnie bardzo cieszy bo dzisiejszy multi jest w grach slaby,0 przyjemnosci dla mnie z grania).Nie wiem coscie sie na to multi tak napalili skoro to beda zwykle Deathmatche i capture Flagi.Dla mnie prawdziwy multi to albo rywalizacja w jakiejs konqrencji (a nie bezmyslna strzelanka na zamknietej arenie,chodz Q3 i UT lubie,ale to inna bajka do ktorej za momencik dojde),albo (tu glownie) Cooperative,ktory byl wypasny w Q1 a ktoreego dzis nie robia bo nie mysla o starych graczach tylko o nowych,ktorzy nie wiedza co to coperative (mysla takze tylko o kasie). Do tej gry multi nie pasuje takze ze wzgledu na wymagania sprzetowe.Gra bedzie za wolna.Jak wychodzilo Q3 to moze i dzialalo wolno,ale w tamtych czasach nikt nie zwracal uwagi na detale tylko na gre a detale ustawial jak mu przyzna komputer,a dzis to kazdy odrazu wlaczy max i bedzie liczyl na plynnosc.Pozatym wczuc sie w bohatera i isc za klimatem - to jest to.Wiem,ze wiekszosc sie z tym niezgodzi,ale coz - ja wole singla albo multi takie jak opisalem wyzej.Pozdro szejset

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie myslalem ze to kiedys napisze , ale zgadzam sie z hydro co do slowa , multi w grach jest praktycznie wszedzie taki sam i oklepany na maxa bez zadnych nowosci , jesli o mnie chodzi to wolalbym aby byl tryb cooperative niz normalny mp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej gry multi nie pasuje takze ze wzgledu na wymagania sprzetowe.Gra bedzie za wolna.Jak wychodzilo Q3 to moze i dzialalo wolno,ale w tamtych czasach nikt nie zwracal uwagi na detale tylko na gre a detale ustawial jak mu przyzna komputer,a dzis to kazdy odrazu wlaczy max i bedzie liczyl na plynnosc.

Tu sie nie zgodze. Ja dzisiaj jak gram w q3 na multim, to detale ponizej tego co mozna ustawic w opcjach. a to tylko dlatego, żeby więcej widzieć,. Tak samo bedzie z q4!! Na ultra se ustawie tylko do singla.. a na multi? PONIZEJ zera detale:)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,ktorzy narzekaja na SP.Prawda jest taka,ze jak zobaczcie SP to na MP nie bedziecie zwracac wiekszej uwagi gdz ta czesc byla pisana jako powrot do korzeni Q2 wiec bardziej liczy sie singiel (co mnie bardzo cieszy bo dzisiejszy multi jest w grach slaby,0 przyjemnosci dla mnie z grania).

Uhuhu, jakie brednie :)

 

Nie wiem coscie sie na to multi tak napalili skoro to beda zwykle Deathmatche i capture Flagi.Dla mnie prawdziwy multi to albo rywalizacja w jakiejs konqrencji

O, juz druga w jednym poscie :)

 

Do tej gry multi nie pasuje takze ze wzgledu na wymagania sprzetowe. Gra bedzie za wolna.Jak wychodzilo Q3 to moze i dzialalo wolno,ale w tamtych czasach nikt nie zwracal uwagi na detale tylko na gre a detale ustawial jak mu przyzna komputer,a dzis to kazdy odrazu wlaczy max i bedzie liczyl na plynnosc.

hydro2, prosze !!!

Co Ty mowisz ?

Pozatym wczuc sie w bohatera i isc za klimatem - to jest to.Wiem,ze wiekszosc sie z tym niezgodzi,ale coz - ja wole singla albo multi takie jak opisalem wyzej.Pozdro szejset

Tez tak myslalem gdy wychodzilo Q3. Bylem zly na id bo nie mial SP.

Jakze sie mylilem, podobnie jak teraz Ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hydro2 nie potrafie i nie chce mi sie tego tlumaczyc :>

1692672[/snapback]

Bo tego nie trzeba tłumaczyć... Kto nie zakochał się w MP Q ]|[ to tego nie zrozumie i żadne tłumaczenie mu nie pomoże niestety :( To trzeba poczuć i chcieć czuć. Pamiętajcie o gustach się nie dyskutuje i może hydro2 poprostu nie lubi tego typu klimatów i tego nie zmienimy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. O gustach się nie dyskutuje ale jak widzę: "singla wogóle mogło by nie być" to tak jak kiedyś tekst o TR7: " dla mnie to ta gra wogóle mogłaby nie wyjść"!!! :mur: :mur: :mur:

 

Ludzie. Każdy lubi co innego. Ja wolę Singla i będę grał w singla. Multi nawet nie tknę. Kto lubi multi to niech gra w multi. Ale dajcie innym też pograć. Myślicie tylko o sobie! :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. O gustach się nie dyskutuje ale jak widzę: "singla wogóle mogło by nie być" to tak jak kiedyś tekst o TR7: " dla mnie to ta gra wogóle mogłaby nie wyjść"!!! 

1692782[/snapback]

 

stary nie rozumiem Cie ja wiem ze o gustach sie nie dyskutuje ale czy ktos kto mowi ze woli MP najezdza na tych co wola SP, przeciez nie ma tu zadnego offencu, tylko poprostu quake jest gra ktorej cala magia opiera sie wlasnie na MP ale jak ja kupujesz tylko dla SP to nie mam nic przeciwko :> wiec sie nie denerwuj :> pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary nie rozumiem Cie ja wiem ze o gustach sie nie dyskutuje ale czy ktos kto mowi ze woli MP najezdza na tych co wola SP, przeciez nie ma tu zadnego offencu, tylko poprostu quake jest gra ktorej cala magia opiera sie wlasnie na MP ale jak ja kupujesz tylko dla SP to nie mam nic przeciwko :> wiec sie nie denerwuj :> pozdro

1692849[/snapback]

dla ciebie cala magia opiera sie na MP a dla kogos innego SP. ja zagram w ta gre tylko i wylacznie dla SP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary nie rozumiem Cie ja wiem ze o gustach sie nie dyskutuje ale czy ktos kto mowi ze woli MP najezdza na tych co wola SP, przeciez nie ma tu zadnego offencu, tylko poprostu quake jest gra ktorej cala magia opiera sie wlasnie na MP ale jak ja kupujesz tylko dla SP to nie mam nic przeciwko :> wiec sie nie denerwuj :> pozdro

1692849[/snapback]

A jak wytłumaczysz to:

ja tam nie patrze na SP, dla mnie moglo by go w ogole nie byc. a na czym polega magia quake w MP, tlumaczyc ci nie bede ;-)

1691996[/snapback]

He?? B)

 

Ale inni chcą aby SP pozostał. Ja tą gierkę lubię za SP i cieszę się, że powracają do korzeni. Grałem w Quake I i II i zagram w 4. W trójkę zagrałem chwile i na tym moja przygoda się zakończyła. Ale nie mówiłem, żeby nie wychodziła bo ja nie zagrałem. O to mi chodzi. :wink: A skoro wracają do trybu Cyngiel :lol: to coś musi w tynm być. B) Czyżby brak powiewu świerzości na tryb MP??? Hmm. W to już nie wnikam.

 

Peace4all

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawde powiedziawszy to liczylem sie z wiekszym gronem przeciwnikow.Kto powiedzial,ze Q4 jest pisane dla MP?Mowilem juz cos na ten temat,ale fdobrze ktos napisal: jedni wola SP inni MP a jeszcze inni nie lubia tego typu gier wiec zostawmy to dla siebie.Natomiast nie mowcie mi (np MESS) ze nie bedziecie grali w singla bo w to nie uwierze.Nie wiem o co moglbym sie zalozyc,ale chyba tylko wtedy,jesli stawka bedzie przewyszajaca Twoje mozliwosci finansowe - nie zagrasz w singla,przynajmniej by go zobaczyc przejsc z 2 levele,chodz podejrzewam,ze gra bedzie na tyle dobra,ze jeszcze ja przejdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...