Skocz do zawartości
Gość kev

Quake IV

Rekomendowane odpowiedzi

niezle jest , wciagnelo mnie bardziej niz fear , i chodzi lepiej niz fear , to juz nie jest kolejny klon doom 3 , misje maja jakis sens , wszystko jest dopracowane , szczegolnie konwersacje miedzy npc , ten level na statku mnie rozwalil , czasami mamy do dyspozycji squad , maja nawet niezle ai , czego nie moge powiedziec o stroggach , misje sa zroznicowane , od ochraniania jakis gosci , i konwojow do jazdy czolgami itp

na razie nie bede oceniac :P , naprawde przyjemnie sie w to gra i jak na razie gra mnie nie znudzila co jest duzym plusem

Edytowane przez 730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagralem chwile w nowe quake. gre odpalilem na ultra high detal. sprzecik mam amd64 3000 Venice @2,45, GF 6800 (16,6) 128 MB , 2x512 MB RAM. gra chodzi plynnie ale wyglada tragicznie !! beznadziejne tekstury. doom 3 wmiare ladnie wygladal ale na to nie moge patrzec. po pracy dalej potestuje bo moze przez to ze niewyspany bylem tak kiepsko to wygladalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagrałem i cóż powiedzieć

gra się naprawdę przyjemnie, tak jak pisał 730 gra ma to coś co pozwala pozostać przy monitorze, jednak za wcześniej jest aby wystawiać jakąś ostateczną note skoro z tytułem spędziłem 15 minut

jeśli chodzi o oprawę a/v to wszystko wygląda bardzo ładnie

w 1280x1024 ze wszsytkimi detalami na maks FRAPS nie pokazał mniej jak 35 klatek więc gra ma wymagania kolosalne według mnie i nie ma szczerze mówiąc czym zamieszać w opcjach bo ustawień dot. grafiki jak na lekarstwo

ogólnie średnio ~50fps

po włączeniu tekstur na ultra level ładował mi sie 5 minut a potem 2fps :D więc tam koledze wcześniej się coś chyba pomyliło z tym ultra :lol:

chyba z 3GB ramu w płycie i 512 na karcie trzeba mieć do takich ustawień

B)

 

Jordi23 -> Q4 to przedewszystkim single B)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagrałem i cóż powiedzieć

gra się naprawdę przyjemnie, tak jak pisał 730 gra ma to coś co pozwala pozostać przy monitorze, jednak za wcześniej jest aby wystawiać jakąś ostateczną note skoro z tytułem spędziłem 15 minut

jeśli chodzi o oprawę a/v to wszystko wygląda bardzo ładnie

w 1280x1024 ze wszsytkimi detalami na maks FRAPS nie pokazał mniej jak 35 klatek więc gra ma wymagania kolosalne według mnie i nie ma szczerze mówiąc czym zamieszać w opcjach bo ustawień dot. grafiki jak na lekarstwo

ogólnie średnio ~50fps

po włączeniu tekstur na ultra level ładował mi sie 5 minut a potem 2fps :D więc tam koledze wcześniej się coś chyba pomyliło z tym ultra  :lol:

chyba z 3GB ramu w płycie i 512 na karcie trzeba mieć do takich ustawień

B)

 

Jordi23 -> Q4 to przedewszystkim single  B)

1707665[/snapback]

nic sie nie pomylilo. mialem ustawione ultra high

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur*** piraci mnie zaskakuja.

Kurcze ja w tym czasie bym w zyciu nawet do najblizszego EMPIKU nie zdazyl, gdyby oczywiscie ta gra juz byla przed niektorymi z Was.

Pocierpie aby pozniej sie delektowac gdy wiekszosc pozapomina o SP.

 

730 - screny sa boskie z tego SP. Gra wyglada o wiele lepiej niz D3.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PawelDK -> ile masz ramu i jaka grafa - pytam z ciekawości, bo chciałbym wiedzieć na jakim sprzęcie można zagrać na takich detalach?

 

Kaeres - uwierz mi na słowo, że gra nie wygląda lepiej niż D3...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet tego nie sciagam nie kupuje .... na tym filmiku wygląda jak doom ... Mam dośc bigania po ciemnych pikielnych korytarzach i strzelania do coraz to innych stworów ...

 

za Stary jestem .:)

 

Pozdrawiam i życze miłego strzelania .

1707713[/snapback]

 

ZGADZAM SIĘ w 100%

na screenach od 730 widać że gdyby na pudełku nie było napisane Quake 4 to wielu ludzi grających wcześniej w dooma 3 by nie zauważyli różnicy i pomyśleli że to jakiś dodatek.

 

Mam nadzieje że w Real będzie to wyglądać bardziej oryginalnie :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna dawka filmików:

FILMIK 2

FILMIK 3

FILMIK 4

 

Jeśli chodzi o rozgrywke to moim zdaniem jest jak najbardziej OK. Troszke to przypomina DOOM`a ale nie wiem jak Wy, ale ta gra pokaże co potrafi w MP - ja niestety nie mam okazji jej przetestować, choćby 1vs1 bo nie ma chętnego z kompem takim w miare dobrym :(

 

Teraz nie będę przez jakiś czas nagrywał bo bez sensu jest pokazywanie tej samej lokacji. Może później się coś zmieni to nagram ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisalem wczesniej. 1gb ramu gf 6800 128 MB i centralnie odpalilem w ultra high. chyba ze pisalo ze jest ustawione ultra high ale w grze textury bylo resetowane do jakiegos niskiego poziomu.

1707688[/snapback]

nie ma *** we wsi, żeby Ci na takim sprzęcie poszła na ultra

u mnie podczas wychodzenia z gry tak zamuliło dysk, że system 5 minut dochodził do siebie :blink:

po za tym nie ma ultra high, jest high lub ultra, zdecyduj się :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo co DOOM3 widze, pewnie znudzi sie po 2 godz grania zwykla strzelanka jak wychodzil doom 3 tez byl szal , ale szybko ludzie ochloneli .

Pewnie sie spieszyli zeby wydac przed FEAR , tak jak bylo z doom3 i half-life 2 obie firmy sie scigaly kto lepszy. Ja mam nadzieje ze jutro dostane FEAR i bedzie o niebo lepsza od Queka 4

Edytowane przez IRAS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

730,podstawowe pytanie: 10/10 ?:)

PS- czemu nikt z Was nie wklei sobie przerobionego cfg z D3 lub chociaz przepisze najwazniejsze wspolczynniki? Np Labdias na -2.Znaczaco poprawi textury

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

730,podstawowe pytanie: 10/10 ?:)

PS- czemu nikt z Was nie wklei sobie przerobionego cfg z D3 lub chociaz przepisze najwazniejsze wspolczynniki? Np Labdias na -2.Znaczaco poprawi textury

1707750[/snapback]

jakie 10/10 wiesz co ta ocena oznacza w ogóle?? gre perfekcyjną pod każdym względem która wyznacza nowy kierunek. widziałeś te filmiki co zapodał daro200??

gra jest tak samo ciemna jak doom3 nawet latarka jest zapożyczona od niego.

Q4 na tych filmikach wygląda żałośnie!!! na moje oko to w ogóle ta gra nie przypomina serii Quake. Tylko jakiś dodatek do Dooma 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...