Skocz do zawartości
cycek777

Podejzany GeForce FX5200 ..??

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka mam małe pytanko dla troche bardziej zaawansowanych ludzi na tym forum , bo ja tu jestem 2 raz :D a mianowicie wczesniej miałem radeonka 9000 64mb/128bit i w 3dmarku 2001 miał ponad 5000 tys punktów a od niedawna mam FX5200 i on uzyskuje tylko 1300 punktów dziwnie mi to wyglada taka róznica ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

system przeinstalowales?? jesli nie to zrob to...nie pomylily ci sie czasem 3Damrki moze?? moze tamten byl 2001 a teraz testujesz na 2003??? gry jak ci chodza?? lepiej?? jesli lepiej to wal 3dmarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

system przeinstalowałem odrazu po wsadzeniu grafiki. napewno jest to 3dmark 2001 bo godzinke temu testowałem. odziwie gry chodzą dobrze nfs underground 2 na medium chodzi płynnie nawet CS:source chodzi na medium dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA mam PIxelviewa fx 5200 u 128 ddr/bit

POdkręciłem go własnie z 250/500 na 280/600 i chodzi ładnie dla bezpieczeństwa dałem aluminiowe radiatorki dlamnie jak na taka cene to jest dobra ale wolałbym 9500 ale niech będzie ta i tak mi wystarcza

W 3dmarku 2k3 mam 1700 pkt z hakiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość pisze ze dają 300 na rdzeniu przy standardowym chłodzeniu ja dałem 280 bo wole nieprzesadzić kupie złotego zalmana (złoty kolor sprzedaja na allegro) jakis wiatrak i dam na rdzeniu 320 :) albo i wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość pisze ze dają 300 na rdzeniu przy standardowym chłodzeniu ja dałem 280 bo wole nieprzesadzić kupie złotego zalmana (złoty kolor sprzedaja na allegro) jakis wiatrak i dam na rdzeniu 320 :) albo i wiecej

Ja dałem 300 na samym radiatorze i tez chodzi, ale do dłuzszej pracy mały wentyl juz się przydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam akurat fx5200 ultimate 128ddr 250@500 i szczerze mowiac tez nie jestem zadowolony, ale polecam zmienic stery na starsze np 44.03 odrazu wydajnosc podskoczy o jakies 10-15%

 

no zobaczymy czy starsze sterowniki cos pomogą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam zmienic stery na starsze np 44.03 odrazu wydajnosc podskoczy o jakies 10-15%

Kolega zapomniał napisac ze wydajnosc skoczy ale w 3dmarku2001se :wink: poniewaz stery 44.03 są pod niego zoptymalizowane a w grach moze byc kiepsko. Ogolnie do nowszych gierek tylko i wyłącznie stery od 5x.xx nie wiem jak sie sprawują te 6x.xx bo juz nie mam od pewnego czasu gf fx5600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapuść jeszcze 3dmarka2003 (rozumiem że te 1300 było w 2001?)to może się coś wyjaśni, wynik powinien być dużo ponad 1000. Jak Tobie gry dobrze działają, to pewnie coś z tym 3dmarkiem jest prędzej nie tak, może miałeś ustawioną wyższą rozdzielczość, niż 1024x768, albo antyalialysing włączony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość pisze ze dają 300 na rdzeniu przy standardowym chłodzeniu ja dałem 280 bo wole nieprzesadzić kupie złotego zalmana (złoty kolor sprzedaja na allegro) jakis wiatrak i dam na rdzeniu 320 :) albo i wiecej

Tylko się nie przelicz. Ostatnio modowałem swojego Ultimate, założyłem radiator od celiny z wiatraczkiem i ... na niewiele mi się to zdało. Na standardowym mam 300 na rdzeniu z "nowym" chłodzeniem max 310 8O tzn. przeszedł 3dm na 320 (a nawet 325) ale po krótkim czasie zaczął się przycinać. Nie wiem czy to od przegrzania czy nie, bo radiator i karta (z drugiej strony rdzenia) nie była gorąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość pisze ze dają 300 na rdzeniu przy standardowym chłodzeniu ja dałem 280 bo wole nieprzesadzić kupie złotego zalmana (złoty kolor sprzedaja na allegro) jakis wiatrak i dam na rdzeniu 320 :) albo i wiecej

Tylko się nie przelicz. Ostatnio modowałem swojego Ultimate, założyłem radiator od celiny z wiatraczkiem i ... na niewiele mi się to zdało. Na standardowym mam 300 na rdzeniu z "nowym" chłodzeniem max 310 8O tzn. przeszedł 3dm na 320 (a nawet 325) ale po krótkim czasie zaczął się przycinać. Nie wiem czy to od przegrzania czy nie, bo radiator i karta (z drugiej strony rdzenia) nie była gorąca.
To tzw. auto-brake w FX'ach - sam mam podobnie, wystarczy że ustawię rdzeń na więcej niż 351 MHz i karta zaczyna się przycinać (rdzeń lekko ciepły, pamięci ciepłe) :(

przejrzyj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...