Skocz do zawartości
turzol

Catalyst 4.12 is out

Rekomendowane odpowiedzi

a u mnie te sterowniki jak i 4.11 jakoś dziwnie działają

4.11 to wogóle nie chciały czasami windowsa odpalić i miałem czarny ekran

na tych 4.12 to jeszcze nie jest tak źle za pierwszym razem miałem takie paski na ekranie

jak by sie karta zjarała za drugim wyłączył się monitor a za trzecim od ładowania wina zrobiło się ciemno

 

odpaliłem 4raz i wkońcu załapał pozmieniałem ustawienia i resetnołem z nadzieją że odpali

no i odpalił 8O

 

ale zrobiłem sobie ubezpieczenie skopiowałem do autostartu skrót do unistalki :twisted:

jak mi się znowu czarno zrobi to idą do kosza !!! !!! !!!

 

a może one nie są do R9700Pro ??? ??? ??? ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i odpaliłem winda 6 raz i miałem czarno :?

i poszły stery do kosza !!! na nawet lepiej działały jak juz się windows odpalił

możliwe że to wina windowsa po reinstalce jeszcze sprawdze a szkoda bo jak się odpaliły to

dobrze wszystko przyśpieszyło :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie poniewaz do tych sterowników dodana jest też funkcja Overdrive 3 służąca do podkręcania. Powinaa byc w ATI Catalyst Control Center ale nie ma a chciałbym to przetestować. Czy moze wie ktoś gdzie to znaleść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie poniewaz do tych sterowników dodana jest też funkcja Overdrive 3 służąca do podkręcania. Powinaa byc w ATI Catalyst Control Center ale nie ma a chciałbym to przetestować. Czy moze wie ktoś gdzie to znaleść.

Prawdopodobnie zainstalowałeś paczkę Catalystów z nowym panelem CCC - ATI niestety zrobiło buga z Overdrive.

 

Na Driverheaven ludzie mają ogromne problemy z brakiem Overdrive.

Zaleca się:

1. Usunięcie kompletne driverów ATI ( ATi Display Driver + Catalyst Control Center + Ati conrol Panel ) .

2. Po restarcie odpal Driver Cleanera i usuń pozostałości po Catalystach.

3. Zainstaluj Catalysty bez CCC :arrow: http://www2.ati.com/drivers/wxp-w2k-cataly...30a-019577c.exe

 

Teraz zakładka overdrive będzie widoczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co jest z tymi sterownikami :evil: :?:

 

po zainstalowaniu ich albo sie wcale windows nie odpala albo czarny ekran

tak miałem przy zapchanym systemie

 

 

przinstalowałem system i cały czas mam coś takiego

 

Dołączona grafika

zainstalowałem 4.10 i jest dobrze :?

 

mam HIS R9700Pro

CO SIĘ DZIEJE :?: :?: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miał ktoś taki skutek po zainstalowaniu nowych sterów  :?:  :?:  :?:

tak, ja jak robię OC karty na ATTools. Ale nie zawsze się tak dzieje. U mnie 4.12b źle z HL2 wychodziły - nie przywracały rozdzielczości pulpitu, a te przywracają (4.12 WHQL) ale mam jakieś zonki w HL2, bo mi źle oświetlenie działa. Źle się tekstury nakładają, albo shadery wywalają się, bo jak nie oświetlę czegoś latarką (mówię o elementach ruchomych typu beczki i potwory) to jest to metalicznie czarne, jak oświetlę, to jest ok :D hehe głupio się gra, ale nie miałem czasu pokombinować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszukalem juz cala witryne ATi i nie moge za nic znalezc strony z beta sterami. MOze ktos wie gdzie tego szukac.

PS. Patrzac na numeracje sterownikow, to teraz wyjda z pewnoscia 5.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i smieszne, zakupiłem radzia 9550 działają tylko sterowniki dołączone do karty. Z całą resztą masa raportów o zwisach sterowników. Jeżeli chodzi o omegi komunikaty typu. nie można dokończyć instalicji.

CO jest grane,bo już głupieje.???. Orginalne stery z ATI też nie pomagają.

 

Radeon 9550 Gigabyte GV-R955128D 128 MB DDR DVI + TV,AMD 650MHz,soltek77kv(B),SDRAM 382 133MHz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...