Skocz do zawartości
marcellus

Call Of Duty - Rozgrywki Tweak.pl

Rekomendowane odpowiedzi

ja bardzo chętnie bym pogral ,ale bardziej by mi odpowiadalo jesli serwer by byl czynny np od 15 :)

Witam, witam :twisted:

Nie wiem czy uda mi sie wstac na ta pore :P

Dzisiaj oblewam najtrudniejszy egzam jaki mialem, ale postaram sie rano dorwac do kompa i odpalic serwer na 15... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja serv bedzie zbyt lagował to myśle że twin załatwi cos porządnego na pare godzin ;]

No to super :)

Bo juz sie balem, ze znow bede mial koszmary po nocach, ze na moim serwku zamiast gry, jest disco prowadzone przed DJ Pinga ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle że twin ostatnio stwierdził że nie gra już na publikach bo sie tylko denerwuje ;]

 

za niskie progi (czyt. lowskill) jak dla niego ;]

 

może jednak wpadnie nami pozamiatać ;]

 

 

 

dla niezorientowanych - awansował niedawno na clan-lidera jedengo z top5 klanów w PL ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(wkońcu jest CL UF pr0) ;]

daj spokój, alem się uśmiał :ppp

 

tyle że twin ostatnio stwierdził że nie gra już na publikach bo sie tylko denerwuje ;]

 

za niskie progi (czyt. lowskill) jak dla niego ;]

 

może jednak wpadnie nami pozamiatać ;]

 

 

 

dla niezorientowanych - awansował niedawno na clan-lidera jedengo z top5 klanów w PL ;]

Nie no, toż to żaden public nie będzie ^^

 

Będę będę :P

 

AD dla niezorientowanych :P

Haha... cieszyłbym sie gdyby to szło w parze z jakimis profitami :P Zresztą to i tak tylko dla pozoru :D

Poza tym są tam lepsi odemnie ;)

 

Acha - ważne: TOP 3, TOP 3 - pamiętaj :P

 

Pozdro [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze!

Niestety zagrałbym z wami w ukochanego CoDa...lecz admin zablokował mi tak porty że z żadnym serwem nie moge sie połaczyć :(

I to nie tlko w CoD ale wszystkich innych grach na neta :(

Przykro mi bardzo z tego powodu, a nie grałem już chyba z 2 tygodnie bo odwtedy mi nie działa. Jednak gry w CoDa nigdy się nie zapomina!

 

Jak mój kumpel bedzie dziś w kafe to go podeśle na waszego serwa za mnie ok?

 

Ale zagrajcie!!! Prosze was!!! MOże się ten topic rozkręci...

Pozdr00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zglaszam sie.

 

Od tego tygodnia bede mial nowe lacze ;]

 

Trzeba czasami od CS:S odpoczac i niemca po glowe trzasnac ;]

 

Takie noob pytanie. Potrzebny bedzie sam goly CoD? Czy jakies trzeba patche sciagac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też gram! Codziennie tłuke na tactopsie i gumisiach. Jak chceta to mozecie ze mną puknąć :)

 

Ja najchętniej bym grał tak od 23. Od tej godziny zwykle gram bo wtedy nikt mi nie przeszkadza i nie ma cholernych trzynastolatków (bez obrazy) co wrzucają na wszystkich na lewo i prawo i mocni są tylko przed kompem.

 

Marcellus - Czy PB będzie wymagane? Jak tak to trzeba by linka dać zeby każdy kicka/bana na wstępie nie dostał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego trzeba sie odpowiednio wcześnie wbić ;P

 

Apropo UO - to jak chcialem sie na tactops wbić to z miejsca dostałem global bana na guida. Myslalem ze starczy przeinstalowac cod + uo i bedzie ok ale jednak nie. Tymże sposobem nie moge grać w UO :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też oczywiście zagram ze starą ekipą w CoD :)

Szkoda tylko, że już nie ma stronki Tweakcod.com :/ (wyłączona od jakiś 3 dni...)

 

Może będzie trzeba znowu jakąś stronkę zorganizować ;) :D

 

Pozdro

Ja, czyli DonFranczesko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noooo szkoda ze strona padla:| shoutbox byl mistrzowski :twisted: Ja mam sposob na GLOBAL BANA!!

Jak dostales w UO globala to wpisz cdkeja ze starego cod lub z kejgena! To samo tyczy sie globala w "zwyklym" CODzie

ole!

EDIT: NO I ZALATWCIE JAKIS SERV TEAM SPEAK!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha dziś albo wczoraj wyszedł patch 1.5... więc chyba lepiej na nim grać. W CoD jest wyskoczyła opcja Auto-Update...

Heh mam orginała CoD ale się mi karteczka z cd-key zapodział. Gra działa tylko jak spisać spowrotem ten numerek bo go nie widać w miejscu gdzie się go wpisuje.

 

Co do UO to podobno gierka ma słabszy klimacik i wogóle... więc lepszy będzie stary poczciwy CoD bez czołgłow itp.

 

Może jakiś serw ktoś postawi, tak jak mają fani CS:S`a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...