Skocz do zawartości
marcellus

Call Of Duty - Rozgrywki Tweak.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ta jasne... A ja jestem prO wymiataka, mam aimbota w rekach, wall hacka w oczach i ogolnie jestem cool...

 

Zalosne...

1378209[/snapback]

Onio ojej, spokojnie bo się poczerwienisz...Chciałem kogoś sprowokować, potrafie nieźle grać i szukam przeciwników, co, nie wolno powiedzieć że jest się dobrym? LOL człowieku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja prawde powiedziawszy uwazam sie za lamke:]

1379855[/snapback]

ja tez Cie za takiego uwazam :lol: :lol: hehe a tak na powaznie, to ja tez jestem "dalejlama" :P no chyba ze mam ping 999 to jade wszystkich bo pojawiam sie i znikam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Onio ojej, spokojnie bo się poczerwienisz...Chciałem kogoś sprowokować, potrafie nieźle grać i szukam przeciwników, co, nie wolno powiedzieć że jest się dobrym? LOL człowieku...

1379830[/snapback]

HEheeh... Uwazasz sie za dobrego? ok! tylko powiedz: do kogo sie porównujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co się dziś stało na TO? wywala mi brak jakiegoś pliku CODam 1.4 coś tam... poszukałem na necie i ściągnąłem patcha jakiegoś i CODaM jest :D wchodze i patrzę: wywala kolejny błąd: brak Powerservera :mur: już troche bardziej wściekły szukam na necie - znajduje i instaluje, wchodze w gierę zadowolony i patrze, kolejny błąd :mur: : brak pliku: user_ckr1... :mur::mur::mur tego juz nie mogę znaleźć

 

a najfajniejsze jest to, że na stronie TO zero wzmianek o jakichkolwiek zmianach :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vis czlowieku przestan juz

1380812[/snapback]

 

EEE a co on takiego zrobił??

 

 

Ej Gnz a umiesz na Dawnvill rzucic granatem zza domku do goscia na ckmie?? :P (Na servach bez modu)

 

Sailence....usun i zaistaluj ponownie CoD....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o w morde strzelił, we wszystkich rundach po gaciach dostaliście? hie ;]

a czemu jelenie sie do mnie nie odezwaliśta, co? co to ma być? :P

kurna, obrazić bym sie powinien ;] ale dragon z BG czy DG? e, nie wiem- chcą grać... może tak Ci nowi panowie co nawet cześć na To nie powiedzą :P:P odezwali by się do mnie na pw, z numerami gg, co bym se normalnie wpisał ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEE a co on takiego zrobił??

Ej Gnz a umiesz na Dawnvill rzucic granatem zza domku do goscia na ckmie?? :P (Na servach bez modu)

1381182[/snapback]

hehe nawet ja tam umiem :P

 

trudno przerzucic na harbor - bedac ruskiem i idac lewa strona zza najbardziej oddalonej skrzyni przez dach by granat spadl po drugiej stronie :) ale 8/10 rzutow mi sie udaje :D te 2 zostaja na dachu albo spadaja na moich braci rosjan :( :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej Gnz a umiesz na Dawnvill rzucic granatem zza domku do goscia na ckmie?? :P (Na servach bez modu)

do kościoła trafiam:

 

- zza domku z 2 pozycji (do drzwi i do ckm'u)

- z prawej strony spod murka do ckm'u

- z ulicy na środek kościoła, pod ckm lub pod drzwi ... dowolność zależna od tego co powie kompan na TS ;]

 

celność 100% ;]

 

akurat dawnville mam przemielone maxymalnie bo to 'nasza' mapa ;]

 

pr0 granaty sycą - i nie ma jak Poweslave mówi 8/10 ... jak już sie uczyć to tak by nie trezba było biegać czy skakać ... wtedy celność 10/10 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajm immprest :D

 

jak bym troche czasu poswiecil tylko na granaty to bym mial 11/10 celnych :) chyba kiedys tak trzeba bedzie zrobic... ale na TO bo przyzwyczajony do non-mod serwow biegam 1/10 po swoich granatach :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, widzę że miła konwersacja jest prowadzona. Nierealny - już nie będę, wybacz mi <lol>.

Podajcie panowie jakieś szybkie IP ja którym gracie w CoD (1.5), nieomieszkam wpaść któregoś wieczoru.

Pozdrawiam

Edytowane przez Vis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie 9 pierwszych osób niech sie zdeklaruje a zagramy na naszym serwie z pifpafa ... pingi ~25 ;]

 

chyba że więcej luda chce to wbijemy sie do luisa lub tanaki - załozy hasło i smigamy ;]

 

termin: dziś

godz. 20.00

 

ktos chętny ? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...