Skocz do zawartości
marcellus

Call Of Duty - Rozgrywki Tweak.pl

Rekomendowane odpowiedzi

:blink:

chyba ktos tu przegapil ostatnie 26 stron :lol:  :lol:

jak napisal Onio gramy (kto gra ten gra) na TO 217.153.86.86:28990 ja od poniedzialu wracam wkoncu na "scene" i mam nadzieje bez lagow :wink:

 

szukaj tez ludzi na 217.153.86.86:29000 i 195.82.184.4:28960

1444504[/snapback]

:blink:

 

Ja tam preferuje rybnet :P Na TO zaduze lagi no i ten MOD :mur: :mur:

 

EDIT: Kocham Railyard!!! http://www.everesthome.republika.pl/shot0033.jpg

Szkoda ze tak malo rund bylo :mur: :mur: :lol: :lol:

Edytowane przez Onio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie teraz nie bedziecie tak czesto spotykac na serwach i w samej grze w cod'a... tak jak to bylo ostatnio kiedy maturka byla raz na tydzien to gralem od rana do wieczora, ale od dzisaij praca :? niby fajnie bo kasa :wink: , ale jest ciezko :| ocieplanie domow... :| ale co tam :wink: chce sobie cos za swoje pieniadze kupic :wink: oryginalny cod to pierwszy objaw wplyniecia kasy na moje konto :lol: teraz tylko rower za jakies 900 zl, taki chce zwykly, bez zadnych "bajerow" ani resorow :? potem kompa za jakies 5 000 :lol: i jak juz bedzie moja firma to golfa III TDI 1,9 1995 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie teraz nie bedziecie tak czesto spotykac na serwach i w samej grze w cod'a... tak jak to bylo ostatnio kiedy maturka byla raz na tydzien to gralem od rana do wieczora, ale od dzisaij praca :? niby fajnie bo kasa :wink: , ale jest ciezko :| ocieplanie domow... :| ale co tam :wink: chce sobie cos za swoje pieniadze kupic :wink: oryginalny cod to pierwszy objaw wplyniecia kasy na moje konto :lol: teraz tylko rower za jakies 900 zl, taki chce zwykly, bez zadnych "bajerow" ani resorow  :? potem kompa za jakies 5 000 :lol: i jak juz bedzie moja firma to golfa III TDI 1,9 1995 :D

1445071[/snapback]

 

Ambitne plany Maly :lol: :lol:

Szkoda ze to tak odbija sie na twojej grze :(

Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja "grałem" nałogowo w CoD ...

 

ale teraz jak mam te RESTARTY to nie moge grac

zagram jeden respawn po moim zabiciu z 3 sek i RESTART KOMPA i tak w kółkio .... :cry::cry::cry: Tak bym sobie pograł a nie moge :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja "grałem" nałogowo w CoD ...

 

ale teraz jak mam te RESTARTY to nie moge grac

zagram jeden respawn po moim zabiciu z 3 sek i RESTART KOMPA i tak w kółkio .... :cry::cry::cry: Tak bym sobie pograł a nie moge :cry:

1445406[/snapback]

format c, i instal win xp sp2, antywir i firewall i masz OK, ja zainstalowalem po kupnie nowej plyty zwyklego xp, i po 2-6 minutach kompa sie zawieszal, zrobilem formata, zainstalowalem win xp+sp2, mam firewall (chroni mnie od pro atakow hackerow :lol:) no i komp smiga :wink:

 

P.S. dalej mnie boli kregoslup po tej sobotniej pracy :lol: ale w pon. mam maturke z gegry, a od wtorku dalej B)

 

Pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja "grałem" nałogowo w CoD ...

 

ale teraz jak mam te RESTARTY to nie moge grac

zagram jeden respawn po moim zabiciu z 3 sek i RESTART KOMPA i tak w kółkio .... :cry::cry::cry: Tak bym sobie pograł a nie moge :cry:

1445406[/snapback]

A masz podkreconego kompa? moze cos ci sie przegrzewa? moze zasilacz nie wyrabia <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja grałem kilka razy kiedys na swoim cod po necie, ale nie bardzo mialem z kim grac, teraz pograłbym z wami ale jak daje Join GAme pisze ze mój cd-key jest używany i zebym spróbował potem...

Czy cd-key moze ulec przedawnieniu ... ??

Co mam zrobic plz pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja grałem kilka razy kiedys na swoim cod po necie, ale nie bardzo mialem z kim grac, teraz pograłbym z wami ale jak daje Join GAme pisze ze mój cd-key jest używany i zebym spróbował potem...

Czy cd-key moze ulec przedawnieniu ... ??

Co mam zrobic plz pomóżcie

1445858[/snapback]

 

Oznacza to ze twojego cd-keya urzywaja inne osoby (masz pirata?? :lol: :mur: ) :P

Ale jest na to sposob: mozesz grac na serverach ktore niesprawdzaja twojego cd-keya... np. te co zostaly podane przez Powerslava... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem gre na allegro jakies 4 miechy temu ;/

 

 

btw Server is other version 1.5

*********************************

wtf why ? WHY ME ;(

 

ja mam chyba 1,1 ;/

Edytowane przez mkszakal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: staaaary to ty masz zainstalowanego pacza 1.1:O obecnie po sieci krazy pacz 1.5 wiec zassaj go, zainstaluj i graj! A co do cd keja to pewnie typ spisal sobie numer i opycha za 5 plna na alegro hahaha!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur:  staaaary to ty masz zainstalowanego pacza 1.1:O  obecnie po sieci krazy pacz 1.5 wiec zassaj go, zainstaluj i graj! A co do cd keja to pewnie typ spisal sobie numer i opycha za 5 plna na alegro hahaha!

1445947[/snapback]

 

Jezeli faktycznie kupiles ta gre na allegro, to mozesz zglosic to do allegro ze gosciu cie oszukal, spisujac sobie cd-keya ktory prawnie (ale gadam :)) nalezy do ciebie. Powinni pomoc (w co watpie) :mur:

Sciagnij Patcha 1,5.... I nie zapomnij wlaczyc PunkBustera :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam widzisz ... powinni... ale znając allegro raczej nawet nie odpiszą...

btw zasysam pacza  :lol: btw

1446096[/snapback]

Napisz do mnie na gg: 4418366 ... Pogramy sobie :)

 

 

EDIT!!!

 

Organizujemy ROZGRYWKE: DZISIAJ (15.05.05) Godzina 15.00

Server: 62.168.45.91:28960 Czeski Pingi Max 100 ms

Only 4fun :)

Edytowane przez Onio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz podkreconego kompa? moze cos ci sie przegrzewa? moze zasilacz nie wyrabia

1445834[/snapback]

 

tutaj chodzi o system, ma syf i tyle... a jak wstawial jakis nowy sprzet do kompa nie wymieniajac zasialcza to gratuluje... :angry:

 

A ja grałem kilka razy kiedys na swoim cod po necie, ale nie bardzo mialem z kim grac, teraz pograłbym z wami ale jak daje Join GAme pisze ze mój cd-key jest używany i zebym spróbował potem...

Czy cd-key moze ulec przedawnieniu ... ??

Co mam zrobic plz pomóżcie

1445858[/snapback]

 

masz pirata, a jezeli kupowales z zamierzeniam orygianal, to zle kupiles... :wink:

 

Oznacza to ze twojego cd-keya urzywaja inne osoby (masz pirata??)

Ale jest na to sposob: mozesz grac na serverach ktore niesprawdzaja twojego cd-keya... np. te co zostaly podane przez Powerslava...

1445868[/snapback]

 

musisz tak komplikowac :blink: ? pisz -> masz pirata

 

Kupiłem gre na allegro jakies 4 miechy temu

btw Server is other version 1.5

*********************************

wtf why ? WHY ME

 

ja mam chyba 1,1 ;/

1445878[/snapback]

 

No to juz naprawde... :blink: ja na allegro sie zastanawialem, ale odwiedzialem: 1445947[/snapback]

 

no co do allegro to ja juz chyba wszystko widzialem 1446068[/snapback]

 

watpie, ze cos zdzialaja, tak jak wyzej pisalem, wchodzcie na PLAy i macie wszystko OK... bez problemu, i bez klpotu...

 

sam widzisz ... powinni... ale znając allegro raczej nawet nie odpiszą...

btw zasysam pacza btw

1446096[/snapback]

 

:blink: powinienes to zrobic 6 miesiecy temu :wink:

 

Napisz do mnie na gg: 4418366 ... Pogramy sobie

EDIT!!!

 

Organizujemy ROZGRYWKE: DZISIAJ (15.05.05) Godzina 15.00

Server: [ZTP.NET] CoD Public Server  24 / 7          83.142.72.8:28960

Only 4fun

1446135[/snapback]

 

ktory to juz raz :blink: 15? :angry: i tak nikt nie zagra :angry:

 

 

UPDATE: no to tyle do powiedzenia mialem :wink:

Edytowane przez .maly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktory to juz raz  15?  i tak nikt nie zagra

 

JAK nie?? :P Najwyzej wejdziemy na innego serva :P

 

 

musisz tak komplikowac  ? pisz -> masz pirata

 

Co sie czepiasz? Okres masz?

 

tutaj chodzi o system, ma syf i tyle... a jak wstawial jakis nowy sprzet do kompa nie wymieniajac zasialcza to gratuluje...

 

Skad wiesz maly? Ja mialem problem z pamiecia ram.... generowala bledy... pliki zle sie kopiowaly itp :mur:

 

 

UPDATE: no to tyle do powiedzenia mialem

 

Zes sie rozgadal....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zes sie rozgadal....

1446251[/snapback]

a ladnie to tak edytowac i krytykowac? :blink: :angry: :huh: <_< :unsure: B) :mellow: :lol: :mur: :razz: :oops: :mad: :lol: :cry: :D :) :-P -> to sie nazywa "rozgadanie" :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obaj sie rozgadaliscie :P szykujcie head'y na jutro :D trzeba wkoncu powrocic do CoD'a...

1446384[/snapback]

ja mam pancerny helm, i trzy tunele na helmie, ze jak kula leci trafia w otwor tunelu i omija glowke, takze mnie na pewno nie trafisz, a juz napewno nie zabijesz, bo pod mundurem mam z XVI w. zborje, oraz kamizelke kuloodprona... :wink: takze poszukaj se innego wolnostojacego fragu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie grzebie w konfiguracji :P nie mam gg i zastanawiam sie czy padlo czy ja mam cos nie tak :P

 

edit: podajcie mi porty jakie mam odblkowac do CoD zakres od... do

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam SP1 + wszystkie update'y z microsoftu + firewall na routerze (ustawiony na LOW bo inaczej nie dziala CoD :()

 

ps. moze zagramy dzis wieczorem gdzies?? byle nie na TO :lol:

1449669[/snapback]

 

Powiedz jeszcze slowo a bedzie ustrzelona glowa twoja :P :P :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jeszcze slowo a bedzie ustrzelona glowa twoja :P :P :P :P

1449737[/snapback]

pfff, a onio siedzie od 5 rana, do 24 w nocy przed kompem i gra non-stop... po tym co widze :wink: bo On co godzine mi na gg wysyla adres ip serwa, ze tam siedzi i gra :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...