Skocz do zawartości
ath

Guild Wars

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy dokładnie wyjdzie dodatek Sorrow's Furnace? Bo jakoś w lecie to mało precyzyjnie dla mnie. Jak mi sie skończy urlop to wtedy :wink:

 

Gram i pozdrawiam Guardians of Ascalon

 

Isil Galdur - Necro/Elem 20 lvl

Nat Asch - Warior/Monk 11 lvl

Edytowane przez Liquid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No nie, tak czytam i chyba poczekam z kupnem ramu... bedzie u mnie na kompie z podpisu chodzic dobrze? Procka mam dokreconego do 1750 mhz. Aha - jak sie chodzi po swiecie to mozna sie lupac z innymi, czy sie wykonuje tylko te misje? Na czym polega bycie w gildi/wojny z innymi gildiami? Czy trzeba szukac partnerow do gry, czy mozna poprostu wejsc na serva i naparzac sie z innymi? Jak sie dojdzie do 20 lvl to co dalej? Aha - a dodatki? Bede drogie? Mysle, ze pewnie bedzie trza inwestowac z 60 zl w taki dodatek, a pewnie kazdy sie bedzie na dodatek przerzucal... pozdro.

 

 

EDIT:

 

Zdala od graczy sie przechodzi misje (lub z druzyna), a w miescie mozna spotkac ludzi... hmm... duzo osob jest chetnych w takich miastach do podejmowania misji? A jak np. ktos sobie w srodku misji pojdzie, to co wtedy? NO i te gildie - jak wygladaja wojny. Sorry za tyle pytan, napisalem to co mnie gnebi lol.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ram to nie problem, kupuje nie dlugo. Bardziej mnie interesuja sprawy zwiazane z gra. Jakby ktos mogl odpowiedziec na moje pytania (czyt. wyzej) to dzieki.

 

EDIT: Jakby co to poczytam cos na roznych stronach, na razie nie mam czasu. Ale gra widze fajna... :wink:

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

->Pioorek

W miastach i outpostach jest duzo chetnych do robienia misji, jesli ktos wyjdzie w trakcie robienia misji to konczy sie ja bez niego (o ile sie da rade :P). Po 20lvl zdobywasz juz tylko skillpointy, za ktore kupuje sie umiejetnosci u skill trainerow. Dodatki beda kosztowac tyle samo co gra, ale beda mialy taka sama "objetosc" jak podstawa. Czyli np. to co mamy teraz to jest Chapter I, a dodatek bedzie Chapter II. Wojna gidlii w uproszczeniu wyglada tak, ze dwie druzyny po 8 osob kazda, bija sie w guildhall'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL, ten dodatek w sierpniu jest bezplatny (oczywiscie dla posiadaczy GW ~~). Dodatek, ktory wyjdzie na poczatku nowego roku bedzie kosztowac tyle co gra, ale:

1. nie trzeba bedzie go kupowac, zeby grac w GW

2. Taka cena wynika z tego, ze bedzie to tak jakby druga czesc gry. To w co teraz gramy jest 1 Chapterem, a dodatek bedzie Chapterem 2.

 

rotfl, pisalem o tym dwa posty wyzej, ale widocznie kolega Pioorek nie zauwazyl ~~.

Edytowane przez BartosH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowie na dniach będe mieł ORGINAŁ Guild Wars :) Już się doczekać nie mogę :D

1575746[/snapback]

Tez sie cieszylem przez 2 tygodnie dopuki nie przeszedlem trybu story... a do pvp to trzeba miec zajebiscie zgrana druzyne, zeby to wogole mialo sens. Mi jakos nie pasi podzial gry na chaptery, teraz czekac do nowego roku na nowy... narazie wracam do wow'a, gw poczeka az zasluzy. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Bartosz- zauwazylem co napisales 2 posty wyzej... nie pisales ze bedzie w cenie gry... a ja sie chcialem dowiedziec "ile". Ale wiesz - "nie trzbe kupowac dodatku" to mętna wypowiedz. Przeciez wiekszosc sie na dodatek przerzuci, a na "starej wersji" sie nie oplaca grac jak wyszla nowa... poprostu jest sie nie na topie ;ppppp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sie cieszylem przez 2 tygodnie dopuki nie przeszedlem trybu story... a do pvp to trzeba miec zajebiscie zgrana druzyne, zeby to wogole mialo sens. Mi jakos nie pasi podzial gry na chaptery, teraz czekac do nowego roku na nowy... narazie wracam do wow'a, gw poczeka az zasluzy. ;]

1575784[/snapback]

To znajdz sobie dobry klan :) Bo samemu to faktycznie nie ma wiekszego sensu i szybko sie znudzi. Zreszta jak sama nazwa wskazuje ;) Ja w PvE przestalem grac 1,5 miesiaca temu. Od tamtego czasu praktycznie caly czas PvP (tylko czasami jakis quescik sie zrobilo) i wogole sie nie nudzi :D

 

->cavarr

Mi tam wcale nie szkoda. Nawet jakby byl darmowy to bym w niego nie gral. Wczoraj moj kumpel maniak WoW'a przerzucil sie na GW :)

Edytowane przez BartosH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znajdz sobie dobry klan :) Bo samemu to faktycznie nie ma wiekszego sensu i szybko sie znudzi. Zreszta jak sama nazwa wskazuje ;) Ja w PvE przestalem grac 1,5 miesiaca temu. Od tamtego czasu praktycznie caly czas PvP (tylko czasami jakis quescik sie zrobilo) i wogole sie nie nudzi :D

A kto ci powiedzial, ze nie mam... ? ;]

Pvp jest fajny, ale ile mozna... ;] i tak wiadomo, ze nikt nie podskoczy Koreancowi. ;]

 

A porownujac Wow'a do Gw sprawdza sie niestety stare powiedzenie: za jakosc sie placi.

 

Po zapoznaniu sie z obiema grami w stopniu dobrym moge stwierdzic, ze w Gw mozna grac 'z doskoku', nie potrzeba nad nia sprzedzac tak duzej ilosci czasu jak nad Wow'em co odbija sie w jej prostocie i malym stopniu komplikacji Dla jednych to + dla innych - jak juz kiedys pisalem. ;]

Po wielucz godzinach sprzedzonych przy Gw przytlacza mnie troche jej plytkosc.

Tryb fantasy jak ktos sie uprze przejdzie w tydzien-2 ;] a pvp to juz trzeba naprawde lubic, bo bez tego nie ma czego szukac w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto nie podskoczy, to nie podskoczy ;) Co do PvP to jest swietny i zareczam, ze mozna dluuuugo :) Nie spotkalem jeszcze osoby, ktora by nie lubila tego trybu w GW. Ta gra jest glownie nastawiona wlasnie na PvP (znowu nazwa ;) ) Prostoty GW i WoW'a nie bede porownywal, bo i tak gracze WoW wiedza swoje, a GW swoje.

 

Edit: PvP w GW na pewno nie jest plytkie, a czasu nad GW nie trzeba spedzac tyle co nad WoW'em, bo to nie jest MMORPG, w ktorym latasz i non-stop tluczesz potworki.

Edytowane przez BartosH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nie pisal jeszcze nic o wymagniach gry...na czym gracie w jakich ustawieniach i jak wam dziala bo szykuje się do kupna tej gierki bo ostatnio nie mam w co giercować a wieczory dlugie i nudne :)

1584245[/snapback]

Jakie wymagania ma GW ?

-axp 2000+, 512mb, gf4ti, neo+128 wystarcza do niczym nie zmaconej rozgrywki

Faq sie klania. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na GF2Ti bez większych problemów :P Fakt że detale na minimum ale rozdziałka 1024x768 :) Tęskni mi się za moim kompem ;(

 

BTW - gram E/Mo10, nick Zielony Groszek :lol:

Edytowane przez Kwiecień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...