Skocz do zawartości
ath

Guild Wars

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hydro2

Nie dosc,ze taka cena to jeszcze trza placic 40 zl,dla mnie to przesada.Przez takie pozycje jak ta rynek piracki wzrasta coraz bardziej :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Wybacz Crosis,zle przeczytalem na wp :oops: Co nie zmienia faktu,ze gra i tak jest za droga,prawda ??

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje na 100%, nie gralem w bete, ale mysle, ze nie bedzie to kasa wyrzucona w bloto. :]

W gierce jest duzo fajnych, nowych rozwiazan, gierka troche stylem przypomni dobre czasy diablo2 (notabene robili ja dawne karki z blizza).

Nie bedzie to taki typowy mmorpg, no ale jakas nietypowa odskocznia.

Jestem tylko ciekaw w jakim odstepie czasu beda wychodzily dodatki i jaka bedzie ich cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw ile będzie polaków w tą gierę grających,sam może bym sie pokusił o jej kupno..

Przejrzałem forum na gry-online.pl i sporo osób jest grą zainteresowanych. Wie ktoś jakiego łącza to wymaga? Czy na Neo+ 512 będzie chodzić ładnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

->ath - napewno nie bedzie to kasa wyrzucona w bloto, zapewniam :) Dodatki maja wychodzic co 6-9 miesiecy. Ich cena nie jest jak narazie znana, ale na pewno nie beda drogie.

-> motofan - polakow jest dosyc sporo, z czasem napewno liczba rodakow grajacych w GW sie zwiekszy. Co do lacza to znajomi graja na dzielonej neo 128 (na 2) i nie ma zadnych problemow. 0 lagow itp. Forum gry-online.pl to najgorszy syf ;) Zapraszam wszystkich na 4um pod adresem www.guildwars.pl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam sie poważnie zastanawiać nad kupnem ;).Chociaż tyle gier jeszcze na dysku a czasu mało :(

EDIT

Nie ma jakiegoś dema tej gry,ograniczonego czasowo czy coś takiego,chętnie bym ją najpierw zobaczył chociaż przez chwilę,bo tak w ciemno zamiawiać to trochę szkoda..

Edytowane przez motofan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jakiegoś dema tej gry,ograniczonego czasowo czy coś takiego,chętnie bym ją najpierw zobaczył chociaż przez chwilę,bo tak w ciemno zamiawiać to trochę szkoda..

1442744[/snapback]

Byly wersje beta i mozna bylo sobie w niektore weekendy pograc.

Juz raczej nie bedzie zadnej wersji 4free.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyh ja tez zamowilem (play), z tymi cenami to niezle cyrki sa, tutaj 149 tam 129 w innym miejscu zas 109zyla... za jakis czas do cdaction beda dodawac ;]

Załoił bym juz w to teraz, nawet nie wiem kiedy to trafi w moje szpony, oby nie bylo akcji jak z wow'em, ze zabraknie.

Btw ktos sie orientuje na jakim nosniku to jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie 2 rozne gry, GW nie jest do konca mmorpg.

Ale jak porownywac to...

-grafa lepsza w GW, ladniejsze textrurki, bardziej wyrazista fajne scr

-muza jak to muza, w obu grach trzyma dobry poziom i jest podobna

-gejplej to juz zalezy od tego kto co lubi, GW nazywana jest przez niektorych diablo3 online, czytalem juz sporo tematow na roznych forach i nigdzie nie widzialem, zeby ktos sie skarzyl na ta gre, ze nudna, ze sie odechciewa grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łał,niezłe screeny,a czy ten widok fpp z obrazków to jest na stałe czy defaultowy jest tpp?

1444760[/snapback]

No grafcia niczego sobie, zastosowano podobnie jak w WoW'ie efekt ala hdr, bardzo popularny ostatnio. :]

 

Sterowanie jest w sumie identyko jak w grze 'swiecie warcrafta' (no i dobrze, bo mi sie bardzo podoba), a widok tpp jest na stale.

Widoki fpp ze screenow sa z przerywnikow.

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość szala18

ja w GW gram juz od dosć dawna :) premiery w USA :) nie trzeba placic miesiecznego abonamentu (jak w przypadku WoW) tylko gdy juz mamy konto spokojnie sobie gramy. I tak sie składa ze mam do sprzedania takowe KONTO GW z postaciami: WARRIOR/MONK 16LVL z dobrymi itemkami i 4500 zlota, oraz z WARRIOR/NECROMACER 11 LVL rowniez fajne itemki :) Cena do uzgodnienia (ok.80zl). Sprzedaje samo konto , gra nie wymaga plyt, wystarczy sciągnąc GW CLIENT z oficjalnej strony (kila kilo bajtow), a nasz CLIENT sciaga nam gre :) NAPRAWDE WARTO BO GRA WYMIATA.....WSZYTKIE INNE RPGi ZOSTAJA DALEKO Z TYLU (NAWET WOW !!) moge wystawic na allegro (mam ok. 50 pozytywow - 100%, 0 negow). Konto jest na USA DISTRICA, ale spokojnie mozna zmienic na EUROPE jesli ktos chce (choc na USA wiecej ludzi i lepsze mozliwosci handlu) :] mail: szala18@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odmlodze topik:)

ciekawi mnie ilu z was juz gra? , ja chyba 2 tyg po premierze mialem juz konto od brachola z holandii , aczkolwiek jak gralem to polaka nie spotkalem :o mam nadzieje ze teraz sie to zmienilo (nie gralem duzo bo mialem drobne problemy z kompem), wraz z premiera w kraju, jak ktos bedzie chetny pobiegac razem to dajcie znac - moze jakis nawet tweak meeting urzadzimy i sie wybierzmy na polowanie?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...