Skocz do zawartości
ath

Guild Wars

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hydro2

Czytalem troche na necie o kluczach i mozna robic niezle przekrety, z jednego klucza robic dwa... wiecej juz nic nie mowie. Macie odpowiedz skad tyle kluczy na allegro.

Podobna akcja jak z battlenetem, po jakim czasie konta 'duplikaty' zostaly usuniete.

1507300[/snapback]

Aqrat ten koles,ktory je sprzedaje wyraznie zaznacza,ze wiele kont na allegro to przekrety a jego sa wporzo,wiec chyba mu zaufam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z okazji ze mamy juz 21. Jest GW juz w sklepach w Wawie?

 

Sorry za moze glupie pytanko, ale mam sesje i nie za bardzo mam czas po sklepach ganiac :(

1508194[/snapback]

Tak, jest. Kumpel kupowal w tym tygodniu, ale nie wiem czy w empiku czy w MM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aqrat ten koles,ktory je sprzedaje wyraznie zaznacza,ze wiele kont na allegro to przekrety a jego sa wporzo,wiec chyba mu zaufam

1508373[/snapback]

Wlasnie juz 2 osoby wystawily komenty, jedna po 40' od zakonczenia aukcji.

Konto moze swiecic jakis czas a potem je zbanuja, komenta wystawiasz odrazu i juz nie masz nic do gadani potem. Kluczy na kilogramy zadne sklepy nie sprzedaja, wiec jesli nie wiem czemu nie wydaje sie wam to dziwne.

 

Normalnie sam klucz mozna kupic tylko na zagranicznych portalach i kosztuje w przeliczeniu ponad 100zl.

 

Ja juz prawie na 100% wiem skad sa takie klucze, poszukajcie na necie to znajdziecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez wydaje sie to dziwne i nie pakowalbym sie w to. Pelno kluczy jest na eMulu. Kumpel posciagal troche i owszem dzialaly, ale potem co ? Zonk, cd key dostal bana i koniec. Klucze z oficjalnych stronek kosztuja chyba wiecej niz 100zl. Z miesiac temu to ponad 40 euro sie placilo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie biorę pod uwagę kupna samego cd keya.

130zł to mała kasa jak za MMO \ CORPG, później już zawsze gracie za free (do kupienia dodatku nikt zmuszał nie będzie).

 

Poza tym kupi ktoś keya z allegro, będzie się podniecał, że działa pogra 2 miesiące- postać z bistymi itemkami, 20lvl itp i następnego dnia przy wchodzeniu do gry tylko komunikat Your cd key is invaild \ banned czy jakoś tak (jakby co to nie umie angielskiego ;] ).

 

A tak za 130zł święty spokuj, 2cd z grą, instrukcja i poradnik elektroniczny z CDP.

Z resztą jak key okaże się walnięty to i tak będzie trzeba te 130zł wydać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam forumowiczów

 

mam cos dla was: 1508596[/snapback]

Raczej nikt nie oczekiwał, że będziesz odradzał kupowania tych seriali, w końcu je sprezdajesz :>. Jeśli nie powiesz skąd je załatwiłeś to na tym forum nikt żadnego nie kupi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

witam forumowiczów

 

mam cos dla was: 1508596[/snapback]

To jest ten sam koles sprzedajacy wiec sami widzicie,ze jemu mozna zaufac.Poniewaz wielu jest takich,ze nie wierzy w cos takiego wiec dlatego koles sprzedal malo kopii i otworzyl aukcje poraz 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam forumowiczów

 

mam cos dla was: 1508596[/snapback]

Aukcja została usunięta przez pracownika Allegro (numer 55379949)

 

Czemu zamkneli ci aukcje skoro klucze sa legalne ? Moze napisz nam skad je masz, ze tak tanio sprzedajesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eech, cudow nie ma, bede musial kupic w sklepie... =\

orientuje sie ktos ile kosztuje sam klucz od ncsoftu? zeby sprawdzic trzeba byc u nich zalogowanym =\

 

 

edit:

To ten ktory sprzedawal niedawno klucze po 25zl, jednoczesnie sprzedaje 3 kopie od cd-projektu...

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jin nie oplaca Ci sie kupowac samego klucza, jak mozesz isc sobie do empiku i kupic cala gre, z pudelkiem i ze wszsytkim :) Sam klucz od ncsoftu napewno nie kosztuje wiele mniej, cena jest prawdopodobnie porownywalna, jak nie wieksza. Opcja kupna samego klucza byla bardoz atrakcyjna kiedy GW nie bylo w Polsce. Jak sie dowiem ile kosztuje sam key to napisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jin nie oplaca Ci sie kupowac samego klucza, jak mozesz isc sobie do empiku i kupic cala gre, z pudelkiem i ze wszsytkim :) Sam klucz od ncsoftu napewno nie kosztuje wiele mniej, cena jest prawdopodobnie porownywalna, jak nie wieksza. Opcja kupna samego klucza byla bardoz atrakcyjna kiedy GW nie bylo w Polsce. Jak sie dowiem ile kosztuje sam key to napisze.

1509151[/snapback]

Ale po co placic za pudelko, plyty (gra sie ssie z netu), instrukcje (na necie jest 1500 roznych poradnikow) skoro mozna kupic sam klucz.

Ja bym tak chcial w kazdej grze online. :]

 

Narazie Szala_18 jest czysciutki jak lza, wszystkie jego klucza dzialaja.

Chcialbym tylko wiedziec skada one pochodza, ale napewno ci sprzedawcy z allegro nie zdradzaja swoich tajemnic (maj presziessss : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, dzialaja, ale sie zastnawiam jak dlugo, wzielem jeden u niego ale nie wiem czy warto tracic czas, jezeli mieliby mi np po miesiacu skasowac konto.

 

A z tym, ze sie nie oplaca kupowac samego klucza, to Bartoshowi chodzilo o to, ze kosztuje on tyle co gra w pudelku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na to latwy sposob, kupujesz ten klucz, nie wystawiasz komenta (mozna wystawiac po dowolnie dlugim czasie), jesli klucz sie nagle popsuje prosisz o zwrot kasy albo wystawiasz takiego komenta, po ktorym juz nikt nic u niego nie kupi.

 

Ja puki co zaryzykowalem i jest ok.

 

Co do kupywania samych kluczy to tak ceny sa takie same jak za box, ale jak komus sie pali to gra za 5'.

Jeszcze jedno jest dla mnie smieszne. CDP jako dystrybutor sprzedaje drozej gry niz np. play.com.pl. Zawsze wydawalo mi sie, ze u zrodla powinno byc najtaniej. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj skilli sie nie rozdaje. Po prostu odblokowywujesz je robiac questy i kupujac u skill trainerow. Postaciom dodaje sie co poziom atrybuty. Elem ma np takie : air magic, fire magic, water magic, earth magic i energy storage. Kazdy atrybut wzmacnia dzialanie skilli podchodzacych pod niego. Na poczatku gry najlepiej wybrac 3 w ktore sie bedzie isc. Rozdrabnianie sie nie ma wiekszego sensu. Przy okazji punktow atrybutow dostajemy tzw. "attribute refunds" ktore to pozwalaja nam odejmowac punkty atrybutow kiedy np. chcemy kompletnie zmienic atrybut, w ktory chcemy isc, albo jesli przez przypadek dodalismy do innego. "Attribute refunds" sa ograniczone. Nie mozemy sobie w nieskonczonosc odejmowac i dodawac.

1508199[/snapback]

skille mozna jeszcze wykradac - elitarne mozesz zdobyc tylko w ten sposob

 

attribute refunds owszem sa ograniczone do 24 - ale nawet jezeli wykorzystasz czesc z nich lub wszystkie to sa one regerenerowane.

w jaki sposob?

zdobywajac doswiadczenie - bodajze za 250xp odzyskujesz 1 punkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc mam do was pytanie (z góry mówie ze z angola jestem zielony) jesli wiadomo to co będzie zawarte w tym poradniku od CDP chodzi mi głównie czy beda zawarte przetłumaczone na nasz piękny język :D umiejętności danej kalsy postaci z GÓRY DZIĘKI ZA odpowiedz

 

 

 

pozdrawiam

Edytowane przez Kosiarz_1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skille mozna jeszcze wykradac - elitarne mozesz zdobyc tylko w ten sposob

 

attribute refunds owszem sa ograniczone do 24 - ale nawet jezeli wykorzystasz czesc z nich lub wszystkie to sa one regerenerowane.

w jaki sposob?

zdobywajac doswiadczenie - bodajze za 250xp odzyskujesz 1 punkt

1510672[/snapback]

Tak wiem o tym ;), ale dobrze, ze dopowiedziales - innym sie przyda.

 

->Kosiarz - nie wydaje mi sie, skilli w GW jest od groma. Chociaz moze postarali sie panowie z CDP i beda przetlumaczone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie na stronie CDP jadą po CDProjekcie za ten 'poradnik' który jest w rzeczywistości przetłumaczonym manualem.

ten ... ekhm..... "poradnik", jak go ladnie raczyli nazwac przemili panowie z CDP. to nic innego, jak zerzniete teksty ze strony oficjalnej. z jedna tylko roznica: NIKT na stronie oficjalnej NIGDY nie nazwal Manual`a poradnikiem. poradniki wychodza z serii Prima Games, natomiast CDP calkowicie dal ciala. Oto dowód: zawartosc "poradnika w/g CDP": rozdzial 1 - instalacja (sic!), tworzenie postaci (no tak, nikt nigdy wczesniej nie tworzyl w zadnej grze postaci, nie wiem nawet co oznacza guzior "hair style :/ ) i szybki start, czyli....... klawiszologia (ktora jest nota bene nie dosc ze w grze, to jeszcze w ANGIELSKIEJ instrukcji i na stronie GW) rozdzial 2 - "zycie bohatera", czyli skille (ktore poznaje sie w TRAKCIE gry, badz tez ze strony GW, cechy postaci, umiejetnosci, gildie, etc. nie bed przypominal , ze to wszystko jest na oficjalnej stronie rozdzial 3 - okienka w grze, sposob lazenia po swiecie (rzeczywisice, pierwszy raz w zyciu widze, zeby postac podeszla do miejsca ktore kliknalem mysza..... - no comment) i tak dalej. rozdzial 4: tryb walki, "kolorowe paski" (dla niewtajemniczonych - czerwony i niebieski , zycie i mana, tak gwoli przypomnienia...... bez komentarza - JAK ZWYKLE przy spolszczeniach :/ albo pseudo-poradnikach) i tak dalej (znowu :/ ) rozdzial 5: czym jest miasto (moj tytul podrozdzialu chyba lepiej pasuje do jakosci "poradnika", niz oryginalny, ktory brzmi "w miescie", "handel" (no tak, nie wiem jak cos sprzedac :/ ) i - uwaga, tutaj ciekawostka - "okno czatu") .... a myslalem, ze w polskim jezyku nie ma slowa cZat... jest zapozyczone cHat (niewazne, w koncu to "spolszczenie"..... malo warte, al zawsze spolszczenie :D ) rozdzial 6: opcje gry (grafika, dzwiek, etc.) i minimalne wymagania softu (ktore sa wszedzie, NAWET na pudelku :/ ) a co do wygladu "pseudo-poradnika"...... lepiej nie mowic... kilka kiepskich screen`ów, troche tekstu, a wszystko to jakies tkie... nijakie........ nijakie takie..... szara okladka bez zadnego funart`, doslownie nic... jesi panowie z CDP tlumaczyli 76 (slownie: SIEDEMDZIESIAT SZESC) stron (odejmijcie strony tytulowe, miejsca ze screenami watpliwej jakosci, etc.) przez DWA tygodnie, to nastepnym razem niech sie zwroca do mnie, albo do kilkudziesieciu, jesli nie kilkuset tysieci innych graczy, przetlumaczymy to (KAZDY NA WLASNA REKE) w przeciagu JEDNEGO DNIA. podsumowujac: CDP dalo ciala na rowni z partia moherowych beretow i reszta polskiej wladzy. Gratuluje Panowie, zapraszamy na Wiejską !

Ale opis skilli z tego co pisze powyżej- JEST :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten przetlumaczony manual jest dostepny na stronie CDP, bo jakos nie widze ?

Jesli nie to niech ktos wrzuci na ftp, chciablym zobaczyc co oni tam namodzili. ;]

Ewentualnie na awathar@yahoo.com. Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, jakis tydzien temu zamowilem gierke w play'u, jednak dostane ja moze po 30:((jak nie beda miec dla mnie egzeplarzu to bede musial wybrac sie do MM lub Empika, ale tam maja ja troszke drozej:(). Chetnie przylaczylbym sie do jakies gildii, moze bedziesz mial miejsce dla mnie(BartosH), najprawdopodobniej bede gral magem( co jest lepsze mag, czy magomnich?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, jakis tydzien temu zamowilem gierke w play'u, jednak dostane ja moze po 30:((jak nie beda miec dla mnie egzeplarzu to bede musial wybrac sie do MM lub Empika, ale tam maja ja troszke drozej:(). Chetnie przylaczylbym sie do jakies gildii, moze bedziesz mial miejsce dla mnie(BartosH), najprawdopodobniej bede gral magem( co jest lepsze mag, czy magomnich?).

1513296[/snapback]

Ja tez mialem dostac 30czerwca (play.com.pl), ale im podziekowalem i kupilem sobie w necie cd-key 3 razy taniej.

 

Co do wyboru bohatera, to jest to sprawa indywidualna i kady ci powie kim mu sie lepiej gra.

Poczytaj troche na necie to poznasz + i - kazdej z klas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz

 

"Jesli chodzi o wybor herosa jakim bede gral to bedzie to mag - zawsze jest mag:) nie ma znaczenia w jakiego rpg'a gram:), moze wiecie czy mozna zamawiac gry w Empiku lub MM? wole kupic oryginala bo jakos nie wierze w te tanie cd-key'e(nie chcialbym, zeby pewnego razu moje konto zostalo skasowane z blizej nieznanych mi przyczyn)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chcialem zapytac czy warto inwestowac w ta gre ? BO graficznie niezle, a WoW jest strasznie drogi. I teraz sie zastanawiam nad alternatywa i wlasnie te guild warsy znalazlem i sie zastanawiam...

 

Wkreci mnie na dluzej niz 2 tygodnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...