Skocz do zawartości
LOOK@ss

ThermalRight SLK-900A czy da rade 10x240

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam Semprona 2400+ który pięknie śmiga na 10x240 tylko martwi mnie temperaturka 58*C na aluminiowym chłodzeniu Zalman5005. Chciałbym sie przesiąść na ThermalRight SLK 900A i tutaj kieruje pytanie do expertów w tej dziedzinie: czy ktoś z Was miał jakiekolwiek doświadczenie z tym coolerem i na ile mniej/więcej stopni utrzyma mojego Sempronka 240x10. Może jakiś link do jakiegoś testu, bede wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja się podepne do tematu - chce kupić zestaw:

THERMALRIGHT SLK 900A Z WENTYLATOREM YS-TECH 92mm

z angela.pl - czy będzie to wydajny zestaw? /bo napewno się opłaca - sam taki wentyl to 45zł/

czy może lepiej kupić SLK i oddzielnie jakiś wentyl

np: TITAN TFD-9225M12S albo

Y.S-TECH 92mm /wersje normalną - dają silent -słabsza/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno procki powyzej 1.75V nie powinny chodzić z temp.>50*C a wentylator to myśle że założe jakiegoś SUN 120mm więc powinien spełnic moje wymagania ;) mam suszarke z TT Volcano 12 ale to raczej odpada, za głośne ;/ THX, beer 4 all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FREDZIU: pochwal sie jaką masz temperaturke w stresie na swoim sprzęcie? Gdzie kupiłeś taki wentylator? Na allegro nie ma :(( a w BINO zarządali sobie 49zł za taki wentylatorek.

To 54*C to właśnie w stresie jest :twisted: .

KLIKNIJ <- tu jest za 25zł razem z przejściówką zwalniająca obroty wentylatora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja się podepne do tematu - chce kupić zestaw:

THERMALRIGHT SLK 900A Z WENTYLATOREM YS-TECH 92mm

z angela.pl - czy będzie to wydajny zestaw? /bo napewno się opłaca - sam taki wentyl to 45zł/

czy może lepiej kupić SLK i oddzielnie jakiś wentyl

np: TITAN TFD-9225M12S albo

Y.S-TECH 92mm /wersje normalną - dają silent -słabsza/

Jeśli chcesz absolutną ciszę to kup ten zestaw SLK900A + Y.S. Tech 92mm Silent. Jest na prawdę niesłyszalny.

Jeśli chcesz zestaw, żeby mocno kręcić procka to kup SLK900A + Zalman ZM-F2 92mm. Na full obrotach ma 2800rpm, a w trybie Silent (po założeniu przejściówki zwalniającej napięci wentylka) ma 1600rpm. Na full obrotach jest trochę głośny, a w trybie Silent bardzo cichy, ale nie niesłyszalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawialem sie nad 92mm DELT`ą ale nie moge znalezc nigdzie tego wentyla :]

to bylby dopiero sprzęt :D

poza tym - zalman ma mniejszą wydajność od tego Y.S. Tech`a + łożysko cierne /nie ufam im/ wole kulkowe :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalman na kulce jest kurewsko glosny, jedyny rozsadny to na slizgu. ja po nowym roku bede mial ys techa silenta. delte znajdziesz u mnie, w pl nie dostepna, model to FFB0912EHE, z thermalrightem bedzie za grosze, calosc w cenie nizszej niz radiator ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie glosniejszy od tej delty? :D

za grosze? może coś więcej? na pw? nowe? interesowałby mnie taki zestaw + jakiś regulator obrotów - jeżeli masz, jeżeli nie to sprowadze razem z obudową /kupuje nową - normalnych rozmiarów ATX - moja to jakiś stary model... niby ATX, ale coś wąska :]/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalman na kulce jest kurewsko glosny, jedyny rozsadny to na slizgu. ja po nowym roku bede mial ys techa silenta. delte znajdziesz u mnie, w pl nie dostepna, model to FFB0912EHE, z thermalrightem bedzie za grosze, calosc w cenie nizszej niz radiator ;]

ten sp=97 w moim przypadku odpada - przeszkadza mi radiator z chipsetu :] a niechce sie bawic w wyginanie finów. Delte wezmę z wielką chęcią :) - ale po świętach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...