Skocz do zawartości
wunat

Komputerowe zestawy 2.1 / 5.1

Rekomendowane odpowiedzi

Mam bardzo podobny problem co kolega czempi. Musze kupić dobre głośniki (2.0 lub 2.1) w cenie do 250zl, niestety wszystkie Geniusy i Microlaby odpadają ze względu na rozmiary. Biorę pod uwagę Creative T20 oraz Altec Lansing VS4121 (sub pod nogami nie będzie mi raczej przeszkadzał). Jak myślicie co będzie lepsze?

 

Może wiecie jak brzmią VS4121 w porównaniu do Logitecha x-230 oraz do innych zestawów 2.1, z x-230 mam styczność ale niestety dźwięk tego zestawu nie odpowiada mi.

 

Lepiej kupić T20 czy Altec Lansing a może cos innego? (Microlaby i Geniusy niestety nie wchodzą w grę)

Edytowane przez mac_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem dodac do pytania wyżej, sprzęt główniedo muzyki, potem długo nic i filmy, gry. Chce, żeby nic nie baowało ponad to co ma, nie piszczało, chce sie cieszyc muzą :D do tego chce zakupic tą karte audigy2zs gold czy jakoś tak w granicach 140zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem dodac do pytania wyżej, sprzęt głównie do muzyki, potem długo nic i filmy, gry. Chce, żeby nic nie baowało ponad to co ma, nie piszczało, chce sie cieszyc muzą :D do tego chce zakupic tą karte audigy2zs gold czy jakoś tak w granicach 140zł.

W takim razie wszystkie zestawy które podałeś są wybitnie nie trafione. Chyba najlepiej kupić Microlab PRO2/3, SOLO 6C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wszystkie zestawy które podałeś są wybitnie nie trafione. Chyba najlepiej kupić Microlab PRO2/3, SOLO 6C

Pisal ze nie ma miejsca...:)

Wiec siedze cicho, z drugiej strony wolalbym z solo6 zrobic słuchawki :D i je do glowy przywiazac niz T40 kupic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możecie podawac jakies linki do proponowanych zestawów? np: to tych microlabów w różnych wersjach? na allegro nie ma tego w ogóle nie moge tego znaleźc, pozdr.

 

 

http://www.allegro.pl/item409857388_glosni...basy.html#photo

 

jedyne co znalazłem, co polecacie? Jesli 2.1 do muzyki lepsze to jaki sprzęt? Z tymch microlabów tylko to znalazłem, z góry thx za odpwoedzi.

 

edit: nikt nie odpowie? :roll:

Edytowane przez tommac20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem bardzo ciekawy zestaw 2.1 - Edifier E3350. Wygląda bardzo ładnie i mysle ze powienien zagrac całkiem przyzwoicie, ale interesowały by mnie wasze opinie na temat tego zesatwu. Znajde jakies lepsze głosniki 2.1 za ~250zl od tego Edifier'a?

 

Dostępne są tutaj - http://sklep.madtech.pl/go/_info/?id=23546

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponawiam moje pytanie odnośnie zestawów 2.1/5.1 (które lepsze?) do ko 250 zł do słuchania muzyki, różnegp typu, chce więc kupic coś co bedzie warte tej kwoty i w 100% wykorzystane. Już nie wiem co robic, z microlabów znalazłem ten powyżej 2.1 za 130zł na allegro, geniusy mnie zaciekawiły (te 5.1, jednak jedni mówią że leipej w takim wypadku 2.1 inni 5.1) żeby miec skale porównawczą tego co obecnie posiadam: http://www.eukasa.pl/pc-i-pda/sklep/358402...c-lansing-121i/ EXPERCI, NIE ŚPIJCIE, pozdr.

 

edit: Nie odpowiadacie więc nie wiem czy opłąca sie zestaw 5.1 z podanych wcześniej linków, 2.1 czy tak jak tu 2.0, słyszałem pozytywne opinie o GENIUS SP-HF 2000X, co o tym sądzicie?

 

b.dobre opinie są zarówno o 1250 jak i 2000x ,tyle, że ja jak słucham różnych gatunków muzyki, co mam wybrac? czasami klasyczne przez disco po hard rock i metal, jako, że basy w 2000 są lepsze byłbym skłonny kupic te, ale czy da rade w miare je wyregulowac, żeby w niektórych utworach nie było ich za dużo?

Edytowane przez tommac20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest porządny zestaw 5.1 a nie syfiasty Z-5500.

 

http://www.inermax.pl/product_info.php?cPa...products_id=314

Jakies testy?

Bo teraz widze ze wszystko co Microlab i ma w nazwie hi-fi to super wypas...

Jak bede celowal w zestaw do kina zakupie za 900zl Z5500 ktore w tych zastosowaiach wypada extra a i posiadad dekoder DD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.techhome.ru/catalog/audio/article_19159.html

 

Ale oczywiście Z-5500 są lepsze....

 

Dla Ciebie wszystko ma w nazwie DIY jest super...

Zdajecie sobie sprawe gdzie takie testy mozna wsadzic ? Sprzet audio to taka specyficzna grupa produktow, ze naprawde lepiej samemu pojsc posluchac, bo zadne testy tu nie pomoga, kazdemu sie podoba inny rodzaj dzwieku. Test moze co najwyzej nakresic produkty, na ktore warto zwrocic uwage przy przesluchu.

Jakies ModeComy 2.1 MC-9860 czy jakos tak, tez rewelacyjnie wypadaly w testach i gniotly konkurencje w mniejszych przedzialach cenowych. Wzialem wiec w ciemno i jedno co moge powiedziec, to to ze takiego badziewia jak to gralo to dawno nie slyszalem. Poprostu dno, a wykresy mialy piekne, a testy wygraly... Tylko co z tego jak poprostu obskur... grały.

To niestety nie jedyny raz jak sie skusilem na sprzet audio w ciemno i zaluje, bo opinie mial znakomite, a okazalo sie inaczej. Tu trzeba posluchac samemu, a nie patrzec na innych.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np: nie ma mgdzie posłuchac 2000x, więc opieram sie na recenzjach użytkowników, którzy kupili tegłośniki, nie mam gdzie ich nawet kupic i jestem mocno wkur***ny o to, zna ktoś jakąś strone? I ponawiam pytana z postu wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupując swoje geniusy SP-HF1250X tez opierałem sie na recenzjach uzytkowników, ale jest tak jak Dziubek napisał, nie ma to jak samemu posłuchać. Dział audio przeglądam od kilku lat i co jakis czas czytam ze jakies to głosniki zjadają wszystkie inne na śniadanie, że wciagają je nosem. Albo, że z-5500 to syf. Po tym jak ja wtopiłem z kupnem swoich gienków, teraz patrze na takie teksty z usmiechem politowania. Nie mówie ze geniusy były złe, ale do cichego słuchania muzyki kompletnie sie nie nadawały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdajecie sobie sprawe gdzie takie testy mozna wsadzic ? Sprzet audio to taka specyficzna grupa produktow, ze naprawde lepiej samemu pojsc posluchac, bo zadne testy tu nie pomoga, kazdemu sie podoba inny rodzaj dzwieku. Test moze co najwyzej nakresic produkty, na ktore warto zwrocic uwage przy przesluchu.

Jakies ModeComy 2.1 MC-9860 czy jakos tak, tez rewelacyjnie wypadaly w testach i gniotly konkurencje w mniejszych przedzialach cenowych. Wzialem wiec w ciemno i jedno co moge powiedziec, to to ze takiego badziewia jak to gralo to dawno nie slyszalem. Poprostu dno, a wykresy mialy piekne, a testy wygraly... Tylko co z tego jak poprostu obskur... grały.

To niestety nie jedyny raz jak sie skusilem na sprzet audio w ciemno i zaluje, bo opinie mial znakomite, a okazalo sie inaczej. Tu trzeba posluchac samemu, a nie patrzec na innych.

Piekny post.

Ja tylko pisalem do RBEJ bo on popadl juz w samozachwyt na microlabami, a smiem stwierdzic ze te microlaby 5.1 niczym innym od kina domowego w tej cenie sie nie beda roznic (czy koda, panasonic czy inne z takowymi malymi "szpilkami") A wszyscy jada po Z5500, a w tej cenie ma sie tez dekoder DD i mozna do ps3 podlazczy czy bezposrednoi do dekodera z TV.

Z5500 pewnie byl marzeniem nie jednego z nas, (sb560/x530/g500 takowe posiadalem) bo dawal najwiecej. I faktycznie MOIM zdaniem do muzyki sie nie nadaje (chyba ze hh lub hardstyle:D) ale w kinie domowym sprawdza sie znakomicie i napewno za 900zł nic lepszego sie nie dorwie. Dodatkowo posiada malutkie kompaktowe plastykowe "pierdziawki" ktore moga ladnie wkomponowac sie w otoczenie. Bo nie kazdy chce miec za glowa 5kg "monitorki" na scianie!.

Ale jak widzisz RBEJ wrzucil kolejne ruskie testy i proboje ludzi przekonac do czegos co napewno nie zdeklasuje z5500.

JA pamietam jak sie naczytalem ze gienki 5000 deklasuja z5500...tak chyba cenowo, bo jakosciowo to conajwyzej mozna ich posluchac. Albo gienki x2000 jakie to nie wypasy, uslyszalem i hmmm ujdzie za 200zł, ale jakby oceniac sam dzwiek to poprawnie, teraz czekam tylko na odsluch solo 7 ktore pewnie takze wypadna poprawnie, a po uwzlednieniu ceny wzorowo.

Brozka prosta. W CIEMNO to mozna kupic kondony...(a i tu jest pewne ryzyko:D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja popadłem w zachwyt Microlabami??. Co TY za bzdury wypisujesz??. Skoro tak się nimi zachwycam, to czemu sprzedałem Solo 7c??. Pewnie przez zachwyt w jaki mnie wprawiły....Jedyną osobą na tym forum, która popada w jakiś zachwyty jesteś TY. Nikt nie ma takiego fioła na punkcie głośników żadnej firmy, jak TY masz na punkcie DIY. I nawet jak Marcin napisał że Solo 7c grają na poziomie jego sprzętu za 2 tyś, to podważyłeś jego zdanie. Jesteś tak negatywnie nastawiony do Microlaba, że nawet jakby Solo zagrały lepiej dla większości ludzi niż Twoje DIY, to i tak powiesz że grają beznadziejnie i wogóle są do kitu.

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja popadłem w zachwyt Microlabami??. Co TY za bzdury wypisujesz??. Skoro tak się nimi zachwycam, to czemu sprzedałem Solo 7c??. Pewnie przez zachwyt w jaki mnie wprawiły....Jedyną osobą na tym forum, która popada w jakiś zachwyty jesteś TY. Nikt nie ma takiego fioła na punkcie głośników żadnej firmy, jak TY masz na punkcie DIY. I nawet jak Marcin napisał że Solo 7c grają na poziomie jego sprzętu za 2 tyś, to podważyłeś jego zdanie. Jesteś tak negatywnie nastawiony do Microlaba, że nawet jakby Solo zagrały lepiej dla większości ludzi niż Twoje DIY, to i tak powiesz że grają beznadziejnie i wogóle są do kitu.

Ja w tym temacie wspominalem o z5500, ty podales kolejne microlaby ktorych NIKT nie slyszal popierajac to ruskim testem i wykresami. Dodatkowo mieszajac z blotem Z5500 ktory jest starym, dobrym sprawdzonym sprzetem (kino+gry) I to ty pierwszy DIY poruszyles.

Z tad stwierdzenie ze popadles w samozachwyt, no bo polecasz cos w ciemno. O diy nie wspominalem bo to nie temat o tym, a widze ze ty masz jakis wielki uraz na tym punkcie, w temacie Marcina wspominalem juz ze jego zestaw to raczej przerost formy nad trescia bo najwazniejszy w zestawie jest przetwornik, a u niego to najslabsze ogniwo. A i chyba sie oburzyłeś gdy Asturas stwierdzil ze miedzy Solo a Manta roznicy nie slyszał...a pamietam jaka to ogromna roznice Ty slyszales. Czyzby slyszysz cos wiecej?

Alton, czy Asturas dobitnie uswiadomili mnie, a raczej upewnili w przekonaniu ze te solo to za 300zł HIT, ale ogolnie to średniaki. Wiec ja sie o nic nie martwie bo kazdy ma to co lubi, a jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma, i mam wrazenie ze troszke w jakąs pętle autosugestii wszyscy popadli i kazdy poleca a prawie nie slyszal, a potem jak czlek zaczyna sluchac to co? Troszke rozczarowany sie staje..wiec ja wole DIY bo nie kupuje w ciemno tylko sam ksztaltuje wedle upodoban. Zreszta zestaw dobry nie jest zmieniany co miesiac, wiec raczej nadal poszukujesz/wymieniasz/dopieszczasz bo czegos ci brakuje...nigdzie z solo sie nie smialem, i wiem ze krucjaty DIY nie spowoduje, bo niestety to wymaga wiecej pieniedzy, wiedzy, umiejetnosci manualnych, wiec nie dziwie sie ze ktos kupuje cos za 400zł i zyje w przekonaniu ze ma hi-end. BARDZO bym chial aby tak bylo, bo wtedy sprzedaje to co mam kupuje mante/solo i zostaje kasa w kieszeni. Jednak stare porzekadło powiada "z go** bata nie ukręcisz"

A to co sie dzieje gdzie najlepsze komputerowe pierdziawy sa mieszane z blotem....irytuje mnie poprostu. Zreszta posty userow nad toba dobitnie swiadcza o tym gdzie se "polecanie forumowe" mozna wsadzic. To nie jest karta graficzna ktora bedzie miala 40fps bo na tyle uda sie wycisnac w grze XXX. Audio to temat rzeka, i bylem pewien ze juz o tym wiesz... ale skoro wrzucasz kolejne ruskie linki i wykresy...wiesz ja wole sluchac niz analizowac;) A teraz zagwozdka do poduszki, spojz na 2 wykresy jeden w osi glosnikow drugi pod katem (60stopni) wygladaja inaczej, ten pod katem gorzej poszarpane ble ble ble, a roznicy nie uslyszysz. (Nie no Ty to raczej uslyszysz)

Pozdrawiam zagorzałego przeciwnika DIY

ps. kiedys ludzie się żarówek bali, tylko dlatego że ich nie rozumieli...

a na sam koniec pobawie sie w RBEJ i napisze:

To są porządne zestawy a nie syfiaste z5500.

http://allegro.pl/item409699963_hit_koda_a...tem_olkusz.html

http://allegro.pl/item410361941_pure_acust...lko_799zl_.html

http://allegro.pl/item414904652_stx_kd_140...nkurencyjn.html

http://allegro.pl/item410361941_pure_acust...lko_799zl_.html

Widzisz jakie to bezsensowne? Jesli nie to przykro mi.

Tylko pamietaj owe zestawy nie maja DD, nie maja wzmaka, i sa ogromne, do kina z5500 nadaja sie znakomicie, szczegolnie ze w kinie w filmie nie analizujesz sciezki dzwiekowej tylko skupiasz sie na filmie i doznaniach, chyba nikt nie bedzie wsluchiwal sie czy glowny aktor sepleni sie w jednej scenie a w drugiej nie itd itd.

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie "izi". Ja wyznaje zasade jak juz wyzej pisalem, ze TRZEBA isc do sklepu. Po paru doswiadczeniach z zakupami w ciemno, wole kupic glosniki, firmy ktorej nikt nie zna jesli tylko mi sie dzwiek spodoba, niz sprzet, ktory zachwala 100 osob, a brac go w ciemno. Jeden lubi dzwiek Z5500 to je kupuje, drugi lubi dzwiek MicroLaba, to bierze te. Po co sie tu sprzeczac ? Dzwiek to niestety bardzo indywidualna sprawa i nie ma co sie przekrzykiwac.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 pytania z mojej strony:

-czy gienki 2000 nie musza byc w dużej odległości od ściany jak 1250? (gdzieś czytałem o tym, bass reflex czy coś innrgo)

-gdzie do cholery dostac w razie czego te głośniki bo nigdzie nie moge ich znaleśc

-czy nadają się do słuchania cicho

-dla porównania mam głośniki http://www.eukasa.pl/pc-i-pda/sklep/358402...c-lansing-121i/

słucham muzyki wszelkiego rodzaju, gdzie ważne są zaróno basy jak i średnie i wysokie tony.

Ktoś pomoże, czy będziecie sie kłucic oto co kto powiedział? Nie mam możliwości posłuchania tych głośników z oczywistych względów. Co najwyżej mógłbym posłuchac zestawy creativea i to też niepewne u mnie w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co sie tu sprzeczac ?

Po to ze jak ktos czegos nie slyszal, to tego nie poleca! A tu mamy sytuacje ze sa podawane zestawy 5.1 ktore niczym sie pewnie nie wyrozniaja i tylko dlatego ze to Mircrolab maja byc lepsze od "syfiastego z5500" a na poparcie kolejna porcja ruskich wykresow.

zreszta ja pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie bardzo rozumiem sens porównywania z5500 z 7c. Jedno jest do muzyki, drugie do filmów i gier (ta kolejność wg mnie). 7c mam i jestem zachwycony, ale z5500 z chęcią kupię, bo wydaje mi się, że w tej cenie nie znajdę nic lepszego jako 5.1 do filmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie bardzo rozumiem sens porównywania z5500 z 7c. Jedno jest do muzyki, drugie do filmów i gier (ta kolejność wg mnie). 7c mam i jestem zachwycony, ale z5500 z chęcią kupię, bo wydaje mi się, że w tej cenie nie znajdę nic lepszego jako 5.1 do filmów.

Asturas zuc okiem na poprzednia strone.

Wszystko zaczelo sie od posta RBEJ Post #3441 i nie chodzilo o solo!

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asturas zuc okiem na poprzednia strone.

Wszystko zaczelo sie od posta RBEJ Post #3441 i nie chodzilo o solo!

Zestaw, który pokazał RBEJ wyglada na znacznie ciekawszy od z5500. Rzekłbym, że jest imponujący jak za 820 zł :)

Ale czy jest lepszy od z5500? Ciężko powedzieć bez porównania, bo ostatecznie z5500 to wg testów, recenzji i opinii prawdziwa rewelacja. Choć faktycznie ten 5.1 od Microlaba jest ciekawszy wizualnie. Wygląda bardziej profesjonalnie, mniej pierdziawkowo :)

Chyba miałbym dylemat przy wyborze. Ale nie dopatrzyłem się w tych Microlabach dekodera DD, a w Logach jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 pytania z mojej strony:

-czy gienki 2000 nie musza byc w dużej odległości od ściany jak 1250? (gdzieś czytałem o tym, bass reflex czy coś innrgo)

-gdzie do cholery dostac w razie czego te głośniki bo nigdzie nie moge ich znaleśc

-czy nadają się do słuchania cicho

-dla porównania mam głośniki http://www.eukasa.pl/pc-i-pda/sklep/358402...c-lansing-121i/

słucham muzyki wszelkiego rodzaju, gdzie ważne są zaróno basy jak i średnie i wysokie tony.

Ktoś pomoże, czy będziecie sie kłucic oto co kto powiedział? Nie mam możliwości posłuchania tych głośników z oczywistych względów. Co najwyżej mógłbym posłuchac zestawy creativea i to też niepewne u mnie w sklepie.

1. Mogą, ale nie muszą, tak samo jak 1250 moga, ale nie muszą. Ustawienie wpływa na bas.

2. Czasami są na allegro, ale ogólnie już ich nie ma.

3. tak

4. Dla jakiego porównania? Skoro nie masz gdzie posłuchać 2000x to najwyżej kolor mozesz porównać ;) Poza tym Altec to 2.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Poza tym Altec to 2.1" czyli dobrze czy źle :smile2:

 

"Czasami są na allegro, ale ogólnie już ich nie ma." czyli już nie robią tego?

 

Dzięki za odpowiedź, w końcu

Edytowane przez tommac20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Poza tym Altec to 2.1" czyli dobrze czy źle :smile2:

 

"Czasami są na allegro, ale ogólnie już ich nie ma." czyli już nie robią tego?

 

Dzięki za odpowiedź, w końcu

Bardzo źle, że 2.1, bo 2.1 tak po prawdzie to nie bardzo sie nadają do czegokolwiek ;) Ani to 5.1 do filmów, ani 2.0 do muzyki. A już porównywanie z 2.0 nie ma najmniejszego sensu.

Choć oczywiście nie da się ukryć, że bardzo wielu ludzi lubi zestawy 2.1 , bo w nich bas jest "imponujący", a w 2.0 co najwyżej naturalny bądź bliższy naturalności. Zależy oczywiście od klasy 2.0.

 

Co do 2000x to nie mam pojęcia czy sa produkowane. Jako prawdziwa rewelacja rozeszły się i chwilowo ich nie ma. Czasem sie na allegro pojawiają. Ponoć można z Czech sprowadzić, ale skąd, to nie wiem. Taka kuriozalna sytuacja, bo choć Geniusy są popularne w Polsce to nie doczekały się takiego lobby jak Microlaby ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Asturas za pomoc, coż narazie sprawie sobie audigy2sz gold jak trafią się głośniki to zobaczymy B-) To chyba ostatnie moje pytanie odnośnie 2000x, już więcej [gluteus maximus] nie będe truł

 

Słuchając dużo rocka nie zawiode sie na nich? Regulacja załatwi całą sprawe w tym gatunku muzyki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Asturas za pomoc, coż narazie sprawie sobie audigy2sz gold jak trafią się głośniki to zobaczymy B-) To chyba ostatnie moje pytanie odnośnie 2000x, już więcej [gluteus maximus] nie będe truł

 

Słuchając dużo rocka nie zawiode sie na nich? Regulacja załatwi całą sprawe w tym gatunku muzyki?

 

Ja o 2000x niestety wiem tylko od tych, którzy ich słuchali i podzielili się wrażeniami. Dla kogoś kto przesiada się z 2.1 lub jakiejś taniej pseudo-wieży to na pewno duży skok jakosciowy. Zdecydowanie lepiej grają rocka niż jakiekolwiek 2.1. To nawet bez opinii jest oczywiste ;) :P

A odnośnie regulacji, to im mniej tym lepiej. Najlepiej wszelkie basy, treble na zero, płaski winamp, wyłączone wszystkie bajery karty muzycznej. Wówczas im lepsze głośniki tym lepiej zagrają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, trafiony zatopiony, trafiłem na allegro nowe z gwarancją 2 lata ^_^

Postaram się podzielic swoimi spostrzeżeniami jak posłucham pare dni tych głośników, więc również mini-recenzje dostaniecie ode mnie :grin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...