Skocz do zawartości
ZATOICHI

Konkurs Graficzny "half Life 2" 1 Miejsce

Rekomendowane odpowiedzi

1.respekt stary :> wiedziałem że na tweaku ukrywają sie talenty ;]

2.z pośród tych wszystkich prac z pierwszej 10 , chyba tylko ty poświęciłeś sie jej na poważnie, a szkoda ;/ [ sie nie obrażaj, ale to tak jakby porównywać inne malczany z twoim ferrari;]

3. tak dla zmyłki :>>>

 

 

ps. komp marzeń co? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie robi takie cos?;)

1216852[/snapback]

To jest dosyc skomplikowany proces ..jak ktos uzyczy serwerka to moge zrobic tutorial

 

Nie jestem zadowolony w pelni z pracy ...tlo powinienem namalowac ale zabraklo czasu

Praca ma pewne błędy cały czas sie ucze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szacunek oczywiście dla Ciebie...

 

a tu jedna z moich ostatnich prac wykonanych w photoshopie ofkorz - 1220711[/snapback]

załóż sobie konto na www.digart.pl i wrzucaj swoje pracki tam inni ludzie będą je oglądać i dodawac oceny i komentarze ....5 moich prac mozecie zobaczyc pod tym linkiem:

 

http://www.digart.pl/pokaz.lista.php?userid=AZAKIEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no praca wyp******* w kosmos, człowieku. jak Ty nie jesteś profesjonalistą "sam tak napisałeś" to ciekawy jestem co wyprawiają zawodowcy. A co do "handmade" to przecież to jest na kompie robione :P a może kiedyś chciałbyś popracować w czynie społecznym? jakaś reklamka może by sie Tobie przydała... jakby co to LUDZIE walcie na GG: 7157779

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...