Skocz do zawartości
nitz

Geforce 6600 / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie.Jaki powinien być zapis we właściwościach karty:

Ja mam magistrala PCI 1 a mam przecież kartę AGP i problemy w markach.

Czyżby działała jako PCI przez zły sterownik.Zainstalowełem zpłyty.Czy mam rację?

1308150[/snapback]

mialem to samo ... masz pewnie NAJNWOSZE stery do plyty .. w moim przypadku najnowsze do Nforce tj do NF4 gdzie jest PCIE i jak zainstalowalem starsze 5.10 (cos w tym stylu) zalecane do NF2 to skok wydajnosci o polowe w gore !! :o

 

Program Everest pokazuje mi także PCI ale karta chodzi dobrze (Leadtek 6600 TD 300/550@400/650 3DM03-5900pkt)

1308210[/snapback]

5900 to wcale nie tak duzo jak na taki oc ... chodz nie wiem jak reszta kompa :) czyt. wyzej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, ostatnio trochę się słyszy o niekombatybilności niektórych płyt głównych z kartami 6600 i 6600GT. Przymierzam się do zakupu karty Leadtek 6600TD i nie wiem czy będzie ona dobrze współpracować z moją płytą główną (Asus A7V8X-X). Czy wszystko będzie ok ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ediee

nie powinno miec problemów, widziałem ze tylko na nf3 asusa to buło, ale jak masz mozliwosc to sprawdz przed zakupem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i porzegnałem się z moją świetną kochaną kartą Sparkle 6600 ale powitałem 6600GT nie będe ujawniał za ile ale mi się opłacało zamieniać:) mam nadzieje że następny użytkownik będzie miał tyle pociechy z karty co ja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, ostatnio trochę się słyszy o niekombatybilności niektórych płyt głównych z kartami 6600 i 6600GT. Przymierzam się do zakupu karty Leadtek 6600TD i nie wiem czy będzie ona dobrze współpracować z moją płytą główną (Asus A7V8X-X). Czy wszystko będzie ok ?

1308324[/snapback]

To ja Ci mówię że działa na 100% :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie 5900 to średnio, ale mam tylko 256 RAMu, ciekawe czy jak zwiększę do 512 to zwiększy mi się wynik w 3DM03.

Dodatkowo robiłem to na sterach 6766 i ciekawe jaki będzie wzrost na serii 70. No i jeszcze jedno nie robiłem dodatkowych ustawień w zakładce NVidi bo nie wiem co wyłączyć a co załączyć, żeby było lepiej. Procek 1700+@2600+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie 5900 to średnio, ale mam tylko 256 RAMu, ciekawe czy jak zwiększę do 512 to zwiększy mi się wynik w 3DM03.

Dodatkowo robiłem to na sterach 6766 i ciekawe jaki będzie wzrost na serii 70. No i jeszcze jedno nie robiłem dodatkowych ustawień w zakładce NVidi bo nie wiem co wyłączyć a co załączyć, żeby było lepiej. Procek 1700+@2600+

1308834[/snapback]

ram nic nie daje w 3D markach... zmien stery do plyty na starsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze do was jedną prośbe, poda mi ktoś link do tego artykułu gdzie opisywali jak zmienić w biosie karty żeby uaktywnić czujnik, bo nie moge znaleźć a koledze jest to potrzebne

 

EDIT

dzięki ale już znalazłem!

Edytowane przez milan655

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jest troche różnicy, spoko nie masz się co martwić żadnych problemów z tą kartą nie ma, jest naprawe świetna, kręci się znakomicie i gry we wszyskie jakie grałem chodziły super, zmieniłem bo była super okazja kupić tego 6600GT dlatego:)

 

PS. Visca El Barca :D

Edytowane przez milan655

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Cherry_Coke

no co sie obijacie dajcie ten bios na pl4y3r@op.pl ;) niech bedzie ogolnodostepny;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WinFast A6600TD AGP BIOS Z TRICKIEM NA WYSWIETLANIE TEMPERATURY W STEROWNIKACH

 

TO SAMO CO WYZEJ + NVFLASH ODPOWIEDNI DO TEGO ;]

 

W celu aktualizacji biosu przerzuccie zawartosc archiwum (flasher+bios) na dyskietke startowa DOS

 

aktualizacja poleceniem

 

 

A: [Enter]

cd\ [Enter]

nvflash.exe -5 -6 winfastA6600TD.rom [Enter]

 

uwazajcie na zasilanie komputera w trakcie aktualizacji

w wypadku jakiegos niepowodzenia -> uzywamy starej karty na PCI i flas[ciach!]emy tak samo

Edytowane przez pyrko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Cherry_Coke

Jush jest;)

 

MSI NX6600-VTD128 DDR3 DIAMOND RIDDICK AGPx8 TV DVI VIVO

• Core clock: 400MHz

• Memory clock: 800MHz

• Memory Interface: 128-bit

Dołączona grafika

 

sklep : http://computer.istore.pl/sklep,740,113833...n,155116,0.html

aktualna cena : 776.00 zł

sklep : http://computer.istore.pl/sklep,740,113833...n,161011,0.html

aktualna cena : 690.00 zł

tego nie kumam niby 2 te same karty a cenny inne:)

 

ps. mam rozne 6600agp;) info na pw

Edytowane przez Cherry_Coke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory.Wybaczcie ale nie mogłem wczoraj odpisać bo mam walniętą sieć na osiedlu.A chciałem wrócić do do moich problemów z GF 6600 Ladteka

 

(Mam takie pytanie.Jaki powinien być zapis we właściwościach karty:

Ja mam magistrala PCI 1 a mam przecież kartę AGP i problemy w markach.

Czyżby działała jako PCI przez zły sterownik.Zainstalowełem zpłyty.Czy mam rację? )

 

 

Sterowniki do płyt czy stare czy nowe-jest to samo!

Jak to wygląda: w 3Dmark03

Obraz idzie płynnie,potem zatrzymuje się na kilka-kilkanaście sekund,czasami poszczególne testy zaczynały się pustym ekranem a dalej płynny obraz i znowy zatrzymanie.Przepuściłem tak z 10 razy.9 testów ukończono a raz się komp zawiesił.Wyniki tak od 1700 do 2600 pkt.System postawiony nowy,bios płyty na ustawieniach-stabilne a sterowniki z płyty doręczonej do grafiki.Czy ktoś może mi doeradzić co się dzieje?Może ta nowa grafika jest walnięta?A może tak ma być proszę o radę! No i w systemie podaje mi lokalizacja PCI.Czy to prawidłowo?Jak ktoś ma jakiś pomyśł proszę o radę. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robertas -> Ja mam Leadteka 6600GT i mi też menadżer urządzeń pokazuje go jako PCI 1, ale wyniki w Markach i grach są wporzo, więc raczej to nie jest przyczyna twoich kłopotów.

 

Czy problemy masz też w grach czy tylko w 3DMarku?

3DMarka masz w najnowszej wersji? Ja mam v360, jak masz starszą to ściągnij patcha.

Zainstalowałeś Hyperiony 4.55 od Via?

I jakie konkretnie masz stery?

OS XP - tak?

Edytowane przez Zebius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w tym za bardzo kumaty wię tak po swojemu.

Nie jstem maniakiem gier(wymagających gier)ale zainstaluje coś z najnowszych wymagajacych i zobaczę.

Co do 3DMarka to nie wiem jaka to jest wersja.Mam zainstalowane 4.55 od Via a sterowniki z płyty dołączonej do karty 66.93.System XP SP2.Skąd ściągnąć tego patcha do 3DMarka i co to jest OS?A może to wina biosu płyty?(nigdy nie aktualizowany)Kartę zmieniłem bo mi stara padła(chciało mi się wentylator odkleić bo warczał)i kupiłem nie dla gier ale tak na przyszłość(jak by mi się chciało zagrać) i z ciekawości puściłem 3DMarka i popatrz jakie jaja.Niezły numer co?Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robertas -> A zrobiłeś już to, co ci chłopaki parę dni temu powiedzieli?

 

Co do 3DMarka - otwórz folder, w którym go zainstalowałeś, kliknij prawym przyciskiem myszy na plik 3DMark03.exe, kliknij właściwości, wersja. Jak masz wersję pliku niższą niż 3.6.0.0, to patcha ściągniesz stąd.

 

OS - chodziło mi o system operacyjny :)

Musisz przetestować jeszcze przynajmniej parę gierek, bo na podstawie samego 3DMarka trudno wyciągnąć jakieś wnioski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki Zebius.Jak wrócę z pracy do domu to zaraz się za to wezmę.

W zasadzie wyniki w 3Dmark traktuję rozrywkowo i punkty nie są takie ważne ale płynność testu i zadziwiające wyniki mnie zastanowiły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jush jest;)

 

MSI NX6600-VTD128 DDR3 DIAMOND RIDDICK AGPx8 TV DVI VIVO

• Core clock: 400MHz

• Memory clock: 800MHz

• Memory Interface: 128-bit

(...)

sklep : http://computer.istore.pl/sklep,740,113833...n,155116,0.html

aktualna cena : 776.00 zł

sklep : http://computer.istore.pl/sklep,740,113833...n,161011,0.html

aktualna cena : 690.00 zł

tego nie kumam niby 2 te same karty a cenny inne:)

 

(...)

Witam wszystkich

No właśnie o co chodzi z tymi kartami? Ta tańsza jest z grą (Riddick), a co takiego ma droższa ?

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Witam wszystkich

No właśnie o co chodzi z tymi kartami? Ta tańsza jest z grą (Riddick), a co takiego ma droższa ?

 

Pozdro

1309894[/snapback]

jedna jest pod AGP (ta droższa), a ta tańsza pod PCIe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ediee

krzych650--> moze pomylka bo w pcprojekt jest taka sama róznaica cena miedzy pci i agp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj stałem sie kolejnym szcześliwym posadaczem sparkla 6600 128mb!!! Kupiłem go w pcp i kreci sie nawet ladnie

300/550@535/620! Pamieci pojda jeszcze wiecej ale musze kupić radiatorki bo jak zwieksze taktowania to sa arty!!!

Wyniki 3dmarkow na sterownikach 75.90

Default

01-12500

03-5100

po O/C

01-14300

03-6800

Mysle ze wyniki sa niezle mnie zadowalaja!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...