Skocz do zawartości
nitz

Geforce 6600 / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

a przedtem ci normalnie chodził TV-out na tym GF czy od poczatku miałes z nim kłopot może cos zmieniłes w ustawieniach albo cos

1312932[/snapback]

Tak przedtem normalnie chodzil bez problemu. A w kompie nic nie zmienialem, tak po prostu jednego dnia dzialalo, a pare dni pozniej juz nie... Dziwna sprawa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie czekaj tylko szukaj :wink: A moze moglby ktos mrzeslac mi bios od sparkla? esli tak to czekam na maila z tym biosemdanielrozental@wp.pl

 

EDIT: Winfast 525/700---> 3900 pkty w 2k3 :banana:

Wiecej niestety Riva Tuner niepozwala

A wszystko to na biosie Sparkla :lol:

Edytowane przez Kozax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie czekaj tylko szukaj  :wink: A moze moglby ktos mrzeslac mi bios od sparkla? esli tak to czekam na maila z tym biosem1313070[/snapback]

to prześlij ten bios od sparkla na miramp@interia.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnienarazie jest OK. biorac pod uwage ze wczwsniej mialem 3600 przy pamieciach na 740 a sterowniki ile razy na tym systemie instalowalem to juz nawet niepamietam wiec wydaje mi sie ze nie jest najgorzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnienarazie jest OK. biorac pod uwage ze wczwsniej mialem 3600 przy pamieciach na 740 a sterowniki ile razy na tym systemie instalowalem to juz nawet niepamietam wiec wydaje mi sie ze nie jest najgorzej

1313564[/snapback]

Czy ja wiem. Na standardowych taktowaniach u mnie mam 4633 punkty w 2k3, wiec troche malo masz na podkreconym sprzecie jak na moj gust...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u was ten wentylatorek też jest taki głośny na sparklu ??????????

mam na nim objawy takie jak w abitowskim gówienku , cicho było przez pierwsze 2 godziny , potem nasmarowałem , spokój na 3 dni , a teraz brzęczy :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u was ten wentylatorek też jest taki głośny na sparklu ??????????

mam na nim objawy takie jak w abitowskim gówienku , cicho było przez pierwsze 2 godziny , potem nasmarowałem , spokój na 3 dni , a teraz brzęczy  :mur:

1313646[/snapback]

chodzi jak suszarka :P nie no aż tak źle nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u was ten wentylatorek też jest taki głośny na sparklu ??????????

mam na nim objawy takie jak w abitowskim gówienku , cicho było przez pierwsze 2 godziny , potem nasmarowałem , spokój na 3 dni , a teraz brzęczy  :mur:

1313646[/snapback]

U mnie cichutko chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u was ten wentylatorek też jest taki głośny na sparklu ??????????

mam na nim objawy takie jak w abitowskim gówienku , cicho było przez pierwsze 2 godziny , potem nasmarowałem , spokój na 3 dni , a teraz brzęczy  :mur:

1313646[/snapback]

U mnie tez nie jest tak najgorzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Cherry_Coke

piszecie ze te mediony padaja niedziwne jak kazdy je kreci 9800@XT moduje/dupuje biosy wgrywa itp a to niesa karty do tego one poprostu maja pracowac na standardowych ustawieniach... pozatym juz gdzies dawalem linka gdzie medion laduje te karty;) do swoich high-endowych zestawow wiec jezeli te karty padaly by co x miesiecy to oni by przeciez zbankrutowali na wymianach:) ci ktorym padaja te karty to tylko i wylacznie ich wina a potem placz i zwalanie na mediona ze jest be... mogli by zacznac sprowadzac mediony xxl albo te 9800 z samsungami 2.2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie bo overclockerzy kupuja tylko i wylacznie mediony i dlatego one tak padaja. Sapphiry nie padaja dla tego ze overclockerzy na zlosc kupuja mediony kreca je i one od tego padaja. Jak na zlozc. Mediony sa tak samo dobre jak sapphiry a ze padaja to wina zlosliwych overclockerow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo ja mam wyczulony słuch albo mi sie trafiły wszystkie wentylatory do pc za głośńe .....

 

szlak mnie trafia z tym głośnym pc :/

1313774[/snapback]

Wyrzuc kompa przez okno to cie przestanie denerwowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

!exec gpu jak gpu, ale pamieci w tych medionach sie kreca niezmiemsko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!exec gpu jak gpu, ale pamieci w tych medionach sie kreca niezmiemsko.

1313948[/snapback]

Ja wcale nie twierdz ze one sie kreca zle czy dobrze. Mi chodzi tylko ze Cherry_Coke napisal ze mediony padaja bo ludzie je kreca. Uwazam ze takie stwierdzenie jest bez sensu bo ludzie kreca nie tylko mediony ale dziwnym trafem mediony najczesciej padaja :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo ja mam wyczulony słuch albo mi sie trafiły wszystkie wentylatory do pc za głośńe .....

 

szlak mnie trafia z tym głośnym pc :/

1313774[/snapback]

no to zainwestój w WC :P no chyba ze pompka bedzie ci za głośno chodzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

ale to jest dziwne, bo niby dobre pamieci osadzali w daremnej konstrukcji pcp, na dupiatych kondensatorach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze  -- czekamy na ten bios  do winfasta .. grr!! :)

1313058[/snapback]

Gadałem z gościem co ma 6600 nongt pcie. Mówił ze napięcia na rdzeniu są zablokowane przez 1 scalak. Można to obejść i poprzez zamontowanie 2 kabelków odbezpieczyć kartę. W NiBiTor można będzie na rdzeniu ustawić 1.4 w 3d i mieć nawet 600 MHz przy dobrym chłodzeniu a pamięci na 700 i prawie 8000 w 3dmark03.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadałem z gościem co ma 6600 nongt pcie. Mówił ze napięcia na rdzeniu są zablokowane przez 1 scalak. Można to obejść i poprzez zamontowanie 2 kabelków odbezpieczyć kartę. W NiBiTor można będzie na rdzeniu ustawić 1.4 w 3d i mieć nawet 600 MHz przy dobrym chłodzeniu a pamięci na 700 i prawie 8000 w 3dmark03.

1314049[/snapback]

wow to ja chce takie coś na 6600GT i rdzeń moze pojedzie na 700 B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...