Skocz do zawartości
nitz

Geforce 6600 / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wintereq

A ja mam problem z grą Far Cry źle wyświetla mi tekstury. Patche nic nie pomagają (1.1. 1.2 .1 3) Ma ktoś podobny problem?

1331242[/snapback]

zatem to wina albo sterowników albo karta za bardzo podkręcona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem maxymalne ustwaieni karty to 571/1216 wiecej nie moge bo przy rivie i przy sterach jest jakas blokada! kurcze pomozcie mi na standardowych sterach czyli 66,93 i 75,90 DNA jest tak samo! co zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem maxymalne ustwaieni karty to 571/1216 wiecej nie moge bo przy rivie i przy sterach jest jakas blokada! kurcze pomozcie mi na standardowych sterach czyli 66,93 i 75,90 DNA jest tak samo! co zrobic?

1331487[/snapback]

To jest topic o kartach GF 6600 TD , a ty masz jak widzę GT Jest też topic o kartach GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Gra ktoś w DOOM 3 na tej karcie ? Na jakich ustawieniach i ile trzeba mieć ram-u żeby grać w DOOM 3 ? Żeby się oczywiście nie cięło.

1331457[/snapback]

Zależne od ustawień, ale 512 MB to minimum - 1 GB to optymalny RAM dla tej gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już pisałem wcześniej też mam podobny problem ze sterownikami z serii 7x.xx, ale wyłącznie pod WinXP. W 98SE wszystko jest OK.

Z tego co widzę, wszyscy mamy płytę opartą na KT880 - może w tym jest problem - lub w Hyperionach?

Może jak wyjdą nowe Hyperiony coś się zmiani na lepsze :D

 

pozdr

1331209[/snapback]

ale podłaczyłem na tej samej płycie (msi kt880 fsr delta ) swojejgo starego gf4 titanium i normalnie działa na wszystkich sterownikach nawet na tych najnowszych wiec to ewidentnie wina karta ,tak mi sie wydaje bo na sterownikach z seri 4xx,5xx, czy 6xx nie widac wcale karty windows sie wgrywa wszystko ok tylko nie ma zakładki nvidia 6600 nie moge poo zatym zmienic odswierzania domyslnie jest 60hz i pisze ze to domyslna sprzetowa ,jedyne jakie działaja to te z płytki leadteka i najnowsze ze strony leadteka 67.66 , zainstalowałem te bety z guru 3d i o dziwo działaja ale kaszana jest w windowsie w 2d gry wszystko ok z najnowszymi ze strony nvidi 71.84 to samo kaszana w 2d ,gry smigaja ,cgyba bede musiał oddac karte bo wydaje mi sie ze to wina karty a nie mojej płyty bo skoro działa gf 4200 na najnowszych i z seri 7xx czy na serii 6xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość poli_x

co wybrać Sparkle czy Winfasta bo cena ta sama....? mowa o Geforce 6600 oczywiscie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

co wybrać Sparkle czy Winfasta bo cena ta sama....? mowa o Geforce 6600 oczywiscie...

1331628[/snapback]

Winfasta oczywiście!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość poli_x

Sparkle lepiej sie kreci podobno co wynika z http://www.icomp.pl/ tam maja obie karty....i mowia ze krolem jest w kreceniu sparkle

 

zreszta na egieldzie tez pisze ze sparkle lepiej sie kreci....

Edytowane przez poli_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sparkle lepiej sie kreci podobno co wynika z 1331688[/snapback]

 

Tylko jesli poczytasz dokladniej pare ostatnich stron tego watku to wyczytasz, ze Winfasty po wgraniu biosu od Sparkla kreca sie rownie dobrze(rdzen), a dodajac do tego lepsze krecenie sie pamieci niz w Sparklach to wniosek sie sam wysuwa...

Zreszta wybor nalezy do Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze staram się mieć aktualne oprogramowanie - w tym i BIOS :) W Chwili obecjen ja mojej płycie gości bios A7047vms.180.

Nowszego nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale podłaczyłem na tej samej płycie (msi kt880 fsr delta ) swojejgo starego gf4 titanium i normalnie działa na wszystkich sterownikach nawet na tych najnowszych wiec to ewidentnie wina karta ,tak mi sie wydaje bo na sterownikach z seri 4xx,5xx, czy 6xx nie widac wcale karty windows sie wgrywa wszystko ok tylko nie ma zakładki nvidia 6600 nie moge poo zatym zmienic odswierzania domyslnie jest 60hz  i pisze ze to domyslna sprzetowa ,jedyne jakie działaja to te z płytki leadteka i najnowsze ze strony leadteka  67.66 , zainstalowałem te bety z guru 3d i o dziwo działaja ale kaszana jest w windowsie w 2d gry wszystko ok z najnowszymi ze strony nvidi 71.84 to samo kaszana w 2d ,gry smigaja ,cgyba bede musiał oddac karte bo wydaje mi sie ze to wina karty a nie mojej płyty bo skoro działa gf 4200 na najnowszych i z seri 7xx czy na serii 6xxx

1331602[/snapback]

To co napisałeś ma jak najbardziej sens! GF4 Titanium jest na rynku już długi czas, więc sterowniki do tej karty są już dawno dopracowane. GF 6600 mogą jeszcze powodowac pewne niezgodności sprzętowe których nVidia nie jest w stanie natychmiast wychwycić i usunąć. Dlatego najlepiej jest stosować starowniki od producenta karty (Leadtek w naszym przypadku) - jak wiesz, nie ma na razie oficjalnie do ściągnięcia ForceWare dla 6600 innych niż 67.66.

Poczekaj na nowe stery od Leadteka a najlepiej wyślij do nch opis problemu - ja tak zrobiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co napisałeś ma jak najbardziej sens! GF4 Titanium jest na rynku już długi czas, więc sterowniki do tej karty są już dawno dopracowane. GF 6600 mogą jeszcze powodowac pewne niezgodności sprzętowe których nVidia nie jest w stanie natychmiast wychwycić i usunąć. Dlatego najlepiej jest stosować starowniki od producenta karty (Leadtek w naszym przypadku) - jak wiesz, nie ma na razie oficjalnie do ściągnięcia ForceWare dla 6600 innych niż 67.66.

Poczekaj na nowe stery od Leadteka a najlepiej wyślij do nch opis problemu - ja tak zrobiłem :)

1331838[/snapback]

no ale wiekszosci działaja wszytkie sterowniki seri 6xx czy serik 7xxx na tym leadteku 6600 wiec sam nie wiem czy to wina płyty czy karty graficznej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

Właśnie stałem się posiadaczem GF 6600 non GT !!!

 

Przeczytałem ten wątek od początku i stwierdziłem, że będę inny kupiłem karę firmy PALIT. Na samym początku miłe rorczarowanie standardowe taktowanie karty to 350/800 :)) i wynik 2k1 na stand ustawieniach 12357.

 

Mam nadzieję żę karta mi posłuży jeszcze długo i się jeszcze nieźle podkręci. Potestuję jak przeinstaluję system :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Witam!!

 

Właśnie stałem się posiadaczem GF 6600 non GT !!!

 

Przeczytałem ten wątek od początku i stwierdziłem, że będę inny kupiłem karę firmy PALIT. Na samym początku miłe rorczarowanie standardowe taktowanie karty to 350/800 :)) i wynik 2k1 na stand ustawieniach 12357.

 

Mam nadzieję żę karta mi posłuży jeszcze długo i się jeszcze nieźle podkręci. Potestuję jak przeinstaluję system :))

1332032[/snapback]

Masz zdjęcie tej karty? Gdzie ją kupiłeś? Na pewno 800 MHz dla pamięci???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależne od ustawień, ale 512 MB to minimum - 1 GB to optymalny RAM dla tej gry :)

1331601[/snapback]

Może bardziej konkretnie ? U mnie na LOW i na ULTRA chodzi tak samo dobrze (oprócz oczywiście jakości tekstur) jednak czasami się przytnie, nie wiem czy to przyczyna za małej ilości pamięci ? Czy też ten typ już tak ma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz zdjęcie tej karty? Gdzie ją kupiłeś? Na pewno 800 MHz dla pamięci???

1332051[/snapback]

Zdięcia nie posiadam niestety, a w necie też go nie ma :( Karta posiada referencyjne chłodzenie Nvidi więc nie sprawdze jakiej firmy kości. Riva Tuner wykryw takie taktowanie 350/800. Kupiłem u kolesia w sklepie w cenie 580 PLN.

Acha pamięci to DDR3 !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ten Palit !!

Mój to PALIT Daytona Geforce 6600 128MB DDR3 (128bit), TV&DVI, BOX

Laminat jest czerwony a chłodzenie takie jak na 6800 series

1332236[/snapback]

Z tego co widze to jest takimodel tyle ze z dopiskiem ''GT''

Ale taktowania owszem 800 mhz tyle ze cena jest troche wieksza niz podales... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to buce w sklepie sie pomylili i dali Ci GT zamiast zwyklego:)

Trzeba sie cieszyc !! A jaki to sklep i gdzie?

Ja tez tak kiedys mialem, i to w pewnym bardzo znanym sklepie nie tylko w 3miescie.

Szedlem kupic gf2mx 200 (to te zupelnie pierwsze) za sume ok 400zl!

A wiecie co dostalem?:> Creativa gf 256 annihilator na ddr'ach :) Tyle ze oem.

Ale cena jego to byla wtedy ok 1200zl. A ja jeszcze glupi sie w sklepie pytalem, bo cos mi inaczej ta karta wygladala niz na zdjeciach widzialem. A koles ze to oem i pewnie sie rozni. W domu sie dopiero kapnalem. Wiecej tam juz do nich nie polazlem;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to buce w sklepie sie pomylili i dali Ci GT zamiast zwyklego:)

Trzeba sie cieszyc !! A jaki to sklep i gdzie?

Ja tez tak kiedys mialem, i to w pewnym bardzo znanym sklepie nie tylko w 3miescie.

Szedlem kupic gf2mx 200 (to te zupelnie pierwsze) za sume ok 400zl!

A wiecie co dostalem?:> Creativa gf 256 annihilator na ddr'ach :) Tyle ze oem.

Ale cena jego to byla wtedy ok 1200zl. A ja jeszcze glupi sie w sklepie pytalem, bo cos mi inaczej ta karta wygladala niz na zdjeciach widzialem. A koles ze to oem i pewnie sie rozni. W domu sie dopiero kapnalem. Wiecej tam juz do nich nie polazlem;]

1332522[/snapback]

hehe cwaniak, no to miales niezlego farta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Czytam tak topic i mam zamiar kupic ta grafe... bo pokruszylem mojego 9550 moja zaj.... proxima :/ jajo takie z niej ze masakra. :/

 

1330514[/snapback]

 

jak ja montowałem proxime na 6600 to też troszke rdzeń ukruszyłem :mur: :mur: :mur:

ale działa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale wiekszosci działaja wszytkie sterowniki seri 6xx czy serik 7xxx na tym leadteku 6600 wiec sam nie wiem czy to wina płyty  czy karty graficznej

1332019[/snapback]

Opisałem problem i wysłałem e-mail do Leadteka.

Oto odpowiedź:

"Dear Customer,

 

That is incredible.

We have never been found this problem,please direct send local dealer back to repair or replace.

Sorry to trouble you.

 

Thanks!

Best regards,

Marketing Department, Leadtek Research Inc.

 

E-Mail: service <mailto:service@leadtek.com.tw> @leadtek.com.tw

<http://www.leadtek.com.tw/> < ftp://ftp.winfast.com.tw/>

 

TEL: +886 (0)2 8226 5800

FAX: +886 (0)2 8226 5801

18F, 166, Chien Yi Road, Chung Ho City,

Taipei County, Taiwan (235), R. O. C.

 

Certified under ISO-9001. We make Dreams a Reality !!! J"

 

Więc najlepiej - aby też ci, którzy mają podobną konfigurację też odezwali się do Leadteka. Nawiasem mówiąc to troszkę dziwne. Bo albo trafiły się nam uszkodzone karty (chociaż wątpię bo w 6x.xx wszystkodziała OK) albo jest jakaś szczególna niezgodność w konfigu z VIA KT880.

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od momentu zmiany karty pojawił się u mnie problem z gra Call of Duty w multiplayerze bez wzgledu na ustawienie grafiki (w safe mode też). Grę juz pare razy przeinstalowałem, raz miałem taki sam przypadek w Wolfie też na multi.

Przy wymianie karty podkręciłem bardziej procka moze to to? Może ktoś z szanownych wie dlaczego taki komunikat?

post-107081-1111061947_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisałem problem i wysłałem e-mail do Leadteka.

Oto odpowiedź:

"Dear Customer,

 

      That is incredible.

We have never been found this problem,please direct send local dealer back to repair or replace.

Sorry to trouble you.

 

Thanks!

Best regards,

Marketing Department, Leadtek Research Inc.

                           

E-Mail: service <mailto:service@leadtek.com.tw> @leadtek.com.tw

<http://www.leadtek.com.tw/>1332748[/snapback]

 

moze trzeba wysłac do producenta płyt czyli do Msi takiego e-meila ?

 

ps .ja swoją karte odesłałem mam dostac nową karte ,zobaczymy

 

czy działaja ci wszystkie stery z serii 6xx ???? bo mi tylko te leadteka ze strony te 67.66 ,te z płyki ze sterownikami a z oficjalnych to tylko 66.81 inne z serii 6xx mi nie działaja nie wyktywa karty w windowsie ...

Edytowane przez uki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od momentu zmiany karty pojawił się u mnie problem z gra Call of Duty w multiplayerze bez wzgledu na ustawienie grafiki (w safe mode też). Grę juz pare razy przeinstalowałem, raz miałem taki sam przypadek w Wolfie też na multi.

Przy wymianie karty podkręciłem bardziej procka moze to to? Może ktoś z szanownych wie dlaczego taki komunikat?

1333031[/snapback]

blad w pamieci - zapusc torture test w prime, jesli sie po jakims czasie sie wywawali - np 5 min. to znaczy ze masz za wysoko masz podciagniety sprzet. mozesz tez troszke odpuscic na taktowaniu grafiki - tak dla pewnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze trzeba wysłac do producenta płyt czyli do Msi takiego e-meila ?

 

ps .ja swoją karte odesłałem mam dostac nową karte ,zobaczymy

 

czy działaja ci wszystkie stery z serii 6xx  ???? bo mi tylko te leadteka ze strony te 67.66 ,te z płyki ze sterownikami  a z oficjalnych to tylko 66.81  inne z serii 6xx mi nie działaja nie wyktywa karty w windowsie ...

1333100[/snapback]

Tak - pozostałe stery z serii 6x.xx u mnie działają prawidłowo. Tak jak tobie zdaża się, że nie wykrywana jest karta grafiki, ale z menagera urządzeń ręcznie pokazuję sterowik do karty i dalej dzieła już OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!!

Znalazłem tani ale efektowny sposób na obniżenie temperatury rdzenia na karcie Leadtek A6600TD. Temperatura wynosi 51'C w spoczynku na zegarach 550X680 MHz i 62-65'C w stresie. Po zastosowaniu tego rozwiązania temperatura w spoczynku wynosi 38'C a w stresie zaś 48-49'C na zegarach 550x700 MHz.

Musimy zaopatrzeć sie w papier ścierny 2000 lub drobniejszy, pastę termoprzewodzącą Arctic Silcer - Ceramique i wetylator naśledziu TTC-003.

Najpierw zdejmujemy radiator z rdzenia i z konwertera agp-pci,

Pozbywamy sie białego, klejącego dziadostwa,

szlifujemy spód radiatorów papierem sciernym,

przemywamy spirytusem radiatory,

rozprowadzamy niewielką ilość pasty za pomocą husteczki higienicznej(radiator musi być tylko lekko biały od pasty, całą nadwyżkę sciagamy),

nakładamy trochę większą ilość na rdzeń i konwerter agp-pci,

za pomocą starej karty telefonicznej sciagamy nadwyższę pasty kantem karty,

zakładamy radiatory na rdzeń i konwerter,

lekko obracamy radiatory w obie strony aby wszystkie pory w rdzeniu i radiatorze wypełniły sie pastą,

montujemy wentylator pod kartą graficzną,

wentylator jest b. cichy i wdmuciach!e całe gromadzące sie ciepłe powietrze na zewnątrz obudowy

Edytowane przez miramp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...