Skocz do zawartości
nitz

Geforce 6600 / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

Gość poli_x

Mi raz jak zmieniałem radiator i ten od pentiuma 4 zakładałem źle się dopioł i radiator nie stykał do rdzenia. Cały dzień komp chodził i jak sprawdziłem temperaturę była 110'C i nic się z kartą nie stało. Myślę że 140'C to max dla tej karty. Najlepiej nie mieć powyżej 80'C - do tej wartości jest bezpiecznie

1349404[/snapback]

dzieki za odpowiedz,bo wlasnie zastanawialem sie bo dzisiaj jak gralem w Splinter Cell-Chaos Theory to gra mi sie zawiesiła...jak nacisnolem alt+F4 to wyszlo mi do windowsa i w windowsie mialem kolorowe znaczki linie,przestraszylem sie zrestartowałem kompa i było juz wszystko oki...wychodzi na to ze jakis bug w grze

bo temperatura nie przekracza 60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem ba Winfascie bez podkrecenia NFS U 2 wszystko full 1024x768 +analising

MOH PA wszystko full 1024

Brother in arms 1024 wszystko full

Driv3r 1024 wszystko na high+analising

gry te wszystkie w tych parametrach chodzily....w sumie dobrze.... moze nie 40-50 kratek :D ale powyzej 20...podkreslam ze to bez podkrecenia takie wyniki...co do gier z podkreceniem jeszcze nie sprawdzalem,dopiero bede podkrecał ale sadze ze po podkreceniu beda chodzily wlasnie tak wporzadku,mam Athlona 2000xp+,512 DIMM (133 mhz) i płyta K7VZA

1346990[/snapback]

Stary chyba troche przesadzasz bo u mnie BIA w 1024 niechodzi jakos rewelacyjnie... 40-50 to raczej zapomnij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Mam problem z medal ofhpa,jak bym nie przetaktował karty w high i nawet medium tnie jak nie wiem,dopiero jak dysk przestanie rzęzić się trochę uspokaja,sprzęt jak w podpisie,max co wyciągam z mojego leadteka to 430@700,z bartkiem na 2,2 Giga w 3DMarku 03-6581,na 1,83Giga-6369,to wszystko na 2 letnim codegenie 300X-nieżle co B) a propos medala-inne gierki chodzą bez zająknięcia-doom,half life-high w 1024/768,też tak macie z medalem? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość poli_x

Stary chyba troche przesadzasz bo u mnie BIA w 1024 niechodzi jakos rewelacyjnie... 40-50 to raczej zapomnij.

1349855[/snapback]

no to mowie :) ze 40-50 zapomnij ale powyzej 20 do 30 dochodzi leciutko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość poli_x

Witam!!

Mam problem z medal ofhpa,jak bym nie przetaktował karty w high i nawet medium tnie jak nie wiem,dopiero jak dysk przestanie rzęzić się trochę uspokaja,sprzęt jak w podpisie,max co wyciągam z mojego leadteka to 430@700,z bartkiem na 2,2 Giga w 3DMarku 03-6581,na 1,83Giga-6369,to wszystko na 2 letnim codegenie 300X-nieżle co B)  a propos medala-inne gierki chodzą bez zająknięcia-doom,half life-high w 1024/768,też tak macie z medalem? :mur:

1350000[/snapback]

podobno medal ma to do siebie ze mozesz miec i SLi i nie bedzie płynnie chodził

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość poli_x

Poli x: Ramu masz za mało ;)

1350119[/snapback]

i w dodatku jakiej jakości :) (133mhz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to nie ma? , szybkosc pamieci jest okrutnie wazna , gdzie mozna porownywac 133mhz sdram do ddr (zwlaszcza jesli ktos jak ja ma szyne powyzej 200), pamietam jak przesiadlem sie na ddry , 133 (266ddr) roznica byla potworna - windows zaczal smigac , gry zwawo sie ladowac itp;] - a wiem ze to byla zasluga jedynie pamieci gdyz posiadalem w owym czasie plyte ECS k7s5apro ktora obslugiwala i sdr i ddr :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość poli_x

Problem z grafiką na a6600td i zbyt wysoką temperaturą rozwiązany. Nowe sterowniki 1350669[/snapback]

noooo i elegancko :] dzieki zaraz zobacze co warte...miramp powiec mi na swojej karcie masz vmoda czy biosa od sparkla? ze kosci ci 550mhz pociagnely bo mi za h** nie chca isc powyzej 518....na vmodzie ..........27.SP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość poli_x

jak to nie ma?  ,  szybkosc pamieci jest okrutnie wazna , gdzie mozna porownywac  133mhz sdram    do  ddr  (zwlaszcza  jesli ktos jak ja  ma  szyne  powyzej  200),  pamietam jak przesiadlem sie na ddry ,  133 (266ddr)  roznica byla potworna  - windows  zaczal smigac  , gry  zwawo sie ladowac  itp;]  -  a  wiem ze to byla zasluga jedynie pamieci  gdyz  posiadalem w owym czasie  plyte  ECS  k7s5apro  ktora  obslugiwala  i  sdr i ddr :>

1350575[/snapback]

tez sadze ze ma :) jak by nie mialo to po co były by DDR :) qmpel ma takiego kompa jak ja i jemu na ddr lepiej wszystko chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

]stary sprawdziłem ten bios i ma taką samą nazę jak ten co mam w karcie oryginalny,inny gościu dał bios co ma 63kb,zgłupiałem już który jest dobry,to znaczy którego ty używasz,i czy to jest bios winfasta z podniesionym napięciem i uaktywnionym czujnikiem temperatury czy od sparkla?Zwracam się do ciebie bo masz najlepsze wyniki

i jeszcze czy przed sflashowaniem odinstalowywałeś sterowniki

Jak byś mógł mi wysłac twojego biosa to byłbym wdzięczny,tylko nie każcie mi przegladac tego topiku bo przeleciałem go od 35 strony i wcale nie jestem mądrzejszy

POzdro MIRAMP I WESOŁYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM!!!!

bios a6600td jest lint. Tak winfoxem wgrywałem
bios a6600td jest lint. Tak winfoxem wgrywałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z grafiką na a6600td i zbyt wysoką temperaturą rozwiązany. Nowe sterowniki 1350669[/snapback]

Mialem te stery przez kilka dni i powiem ze wrazenia sa raczej negatywne, gubi po kilka fps tu i uwdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co trzeba bylo zmienic w rivie tunerze zeby szlo suwak dalej "posówać" ?

btw: karte nie da sie juz krecic w cool bitsie i w Power Stripie bo pokazuje ze jest na Maxa jakis inny program ? poprostu nie przechodzi testow ...

 

i czy jeszcze jakies sterowniki posiadaja zmiane czestotliwosci odswiezania w zaawansowanej zakladce oprocz tych dostarczonych do Karty graficznej ? bo jak zmieniam reforcem to mam akceleracje myszy ktorej sie nie da wylaczyc a ciezko sie przyzwyczaic w CSie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamontowałem radiator od pentiuma 4 i maxymalnie karta poszła na 600. Temperatura 68'C w stresie i arty w 03 ale 8000 wynik. Normalnie chodzi 550 na 650 i jest super. Każda gra chodzi extra i temperature w stresie 62'C. Ten standartowy radiator można wywalić. Przy 550 miałem 75'C i restart kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny 05.43.02.57.68

Sparkle    05.43.02.46.00

z vmodem 05.43.02.27.00

1330758[/snapback]

ludzie gdzie jest ten bios z vmodem?jak ktoś ma please aamp@interia.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś grał może na GF6600 w Warcraft III?

Zainstalowałem sobie właśnie tą gierkę i mi nie działa... Po odpaleniu gry wyskakuje tylko czarny ekran i... to wszystko...

Nie wiem czy to wina sterów (sprawdzałem tylko 75.90beta i te podane kilka postów wyżej) czy czegoś innego - macie jakieś sugestie? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wgralem wlasnie nowego biosa do WinFasta 6600 AGP TD i uzyskalem takie parametry... (nie jest to pelny wycisk karty) (BIOS nie od Sparkla tylko po modyfikacji od WinFasta)

czestotliwosc pamieci: 694

czestotliwosc rdzenia: 500

zmienilem uklad chlodzenia z fabrycznego na ZALMAN-a ZMV700Cu

czy sa to dobre osiagi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamontowałem radiator od pentiuma 4 i maxymalnie karta poszła na 600. Temperatura 68'C w stresie i arty w 03 ale 8000 wynik. Normalnie chodzi 550 na 650 i jest super. Każda gra chodzi extra i temperature w stresie 62'C. Ten standartowy radiator można wywalić. Przy 550 miałem 75'C i restart kompa.

1351200[/snapback]

masz jakies fotki tego moda ?

 

wgralem wlasnie nowego biosa do WinFasta 6600 AGP TD i uzyskalem takie parametry... (nie jest to pelny wycisk karty) (BIOS nie od Sparkla tylko po modyfikacji od WinFasta)

czestotliwosc pamieci: 694

czestotliwosc rdzenia: 500

zmienilem uklad chlodzenia z fabrycznego na ZALMAN-a ZMV700Cu

czy sa to dobre osiagi??

1351423[/snapback]

moje osiagi na tej karcie to 420/720 wiec podkrec pamiec ... rdzen ci ladnie skoczyl... mam problem ze rdzen krece w cool bitsie a pamieci w power stripie tylko tak mi przechodzi test :/ ale znowu w power stripie max rdzen to 399mhz :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wgralem wlasnie nowego biosa do WinFasta 6600 AGP TD i uzyskalem takie parametry... (nie jest to pelny wycisk karty) (BIOS nie od Sparkla tylko po modyfikacji od WinFasta)

czestotliwosc pamieci: 694

czestotliwosc rdzenia: 500

zmienilem uklad chlodzenia z fabrycznego na ZALMAN-a ZMV700Cu

czy sa to dobre osiagi??

1351423[/snapback]

stary , może ty się zlitujesz i wyslesz mi tego biosa na aamp@interia.pl,albo daj jakiegoś linka PLEASE :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary , może ty się zlitujesz i wyslesz mi tego biosa na aamp@interia.pl,albo daj jakiegoś linka PLEASE :mur:

1352113[/snapback]

Wlasnie wyslalem!!! Pozdrawiam i zycze wysokich osiagow... :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz jakies fotki tego moda ?

moje osiagi na tej karcie to 420/720 wiec podkrec pamiec ... rdzen ci ladnie skoczyl... mam problem ze rdzen krece w cool bitsie a pamieci w power stripie tylko tak mi przechodzi test :/ ale znowu w power stripie max rdzen to 399mhz :/

1351834[/snapback]

Jak się testuje w riva tunerze. Ja mam przy przeciąganiu suwakiem na częstotliwości 375 rdzeń i 690 pamięć żółte trójkąty z wykrzyknikiem. Ale daję rdzeń 550 i pamięć 700 i zatwierdza. Co oznaczają te wykrzykniki? Jak się mają do kręcenia karty? Dlaczego akurat na takich wartościach się pojawiają? Jak sprawa wyglada u innych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się testuje w riva tunerze. Ja mam przy przeciąganiu suwakiem na częstotliwości 375 rdzeń i 690 pamięć żółte trójkąty z wykrzyknikiem. Ale daję rdzeń 550 i pamięć 700 i zatwierdza. Co oznaczają te wykrzykniki? Jak się mają do kręcenia karty? Dlaczego akurat na takich wartościach się pojawiają? Jak sprawa wyglada u innych?

1352229[/snapback]

 

to oznacza ze możesz zwalić sobie karte... twój wybór... "ryzykujesz" i krecisz albo robis w gacie i grecisz do granic (przesadnie)"bezpiecznych"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...