Skocz do zawartości
nitz

Geforce 6600 / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam Gigabyta 6600 GT i problem z podkręcaniem. Mianowicie jeżeli próbuje podkręcić procesor albo pamięć nawet o 1 MHz podczas testu wykonywanego przed zaakceptowaniem ustawień wyskakuje mi okienko że podkęciłem za duzo i muszę obniżyć. Co ciekawe to samo dzieje się jak chcę.. obniżyć taktowania. Problem powtarza się w Riva Tunerze, V-Tunerze, i innych programach do kręcenia. Co mam zrobić, pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od kogoś z posta

va tuner / nvidia / global > disable internal clock test (dac) 1

riva tuner / nvidia / global > Max clock limit (dac) 100

 

Czy jest już mon itoring temperatury w rivie tuner RC15.8 bez modyfikacji biosu bo miało być coś takiego jeżeli jest to napiszcie jak poza tym moim zdaniem ktoś w pierwszym poście powinien zrobić faq takie wielkie do tego, czy robił ktoś modyfikację biosu pod windowsem na gigabyte turbo force narzędziem gigabyte utilits i czy jest coś żebby zwolnić obroty wiatraczka.

Edytowane przez bryken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od kogoś z posta

va tuner / nvidia / global > disable internal clock test (dac) 1

riva tuner / nvidia / global > Max clock limit (dac) 100

 

Czy jest już mon itoring temperatury w rivie tuner RC15.8 bez modyfikacji biosu bo miało być coś takiego jeżeli jest to napiszcie jak poza tym moim zdaniem ktoś w pierwszym poście powinien zrobić faq takie wielkie do tego, czy robił ktoś modyfikację biosu pod windowsem na gigabyte turbo force narzędziem gigabyte utilits i czy jest coś żebby zwolnić obroty wiatraczka.

Tak jest -jakbyś poszukał to byś znalazł.Ale ponieważ nie znalazłes (bo nieszukałeś) to podaję-Riva Tuner->Hardware monitoring->Setup ->Plugins->zaznaczasz NVThermalDiode.dll i wszystko(przynajmniej jesli chodzi o diode termiczną).Można jeszcze właczyc wyświetlanie temp.w Trayu i np. czasie gry.Prawy myszy na wykresie CORE TEMPERATURE->setup->zaznaczamy Show core temp.in tray icon oraz Show...in on-screen display.

A prędkości wiatraka nie zmienisz-jeżeli w Rivie ustawiasz np.50% a suwak od razu idzie na 25%,oznacza to, że układ PWM na karcie obsługuje tylko 2 stany Wł/Wył- i nic z tym nie zrobisz,nie będzie regulacji.

 

Witam. Mam Gigabyta 6600 GT i problem z podkręcaniem. Mianowicie jeżeli próbuje podkręcić procesor albo pamięć nawet o 1 MHz podczas testu wykonywanego przed zaakceptowaniem ustawień wyskakuje mi okienko że podkęciłem za duzo i muszę obniżyć. Co ciekawe to samo dzieje się jak chcę.. obniżyć taktowania. Problem powtarza się w Riva Tunerze, V-Tunerze, i innych programach do kręcenia. Co mam zrobić, pomocy!

Dziwne,nawet bardzo.Wygląda całkiem jak zabezpieczenie przed OC.Mogłoby pomóc wyłaczenie testu w Rivie Tuner(wyłączy testowanie GPU/VRAMu przez sterownik )ale generalnie jest to bardzo zły pomysł(to w dużym skrócie zabezpieczenie przed uszkodzeniem sprzętu).Mozesz spróbować wyedytowac BIOS Nibitorem tzn.podbić nieznacznie zegary np.do 525/ 1050) i zobaczyc jak na to zareaguje-a powinna dzialać na bank po takim mikro OC,być może wtedy próbować obiżac/podwyzszać zegary.A może wgraj jakijś starszy BIOS do tej grafiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem w tej chwili z tą kartą mianowicie karte mam w tej chwili na biosie Sparkla bo sie mi na nim najlepiej kręci (uzyskałem 570 na GPU) a problem jest taki że jak przetestowałem karte 3d markiem to nieważne czy ustawie 450 na GPU czy 570 to i tak wynik jest taki sam Oo Czy jest realne że mobo mi spowalnia karte i nie daje jej sie popisać w 100% ??

Tak realne .Twój CPU to nie demon predkości a w kombinacji z niezbyt wydajną MoBo, i np. słabo podkreconymi pamięciami grafiki ,to może się tak objawiać.Kiedys sprawdzałem,ustawienia np.550/600 i z tak wolno ustawionymi pamieciami realnego przyrostu to raczej nie było(w kilku demkach w których sparawdzałem).Za to na 450/740 już wszystko wrociło do normy-zauważalny wzrost wydajności w tych samych demkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam tez tak pazkudnie chodzi HL2 na 6600? Mam wrazenie ze na 1024x786 i wszystko na HIGH bez AA i AF chodzil lepiej na r9550...

nic takiego nie zauwazylem gram z AFx8 bez aa wsio max giera smiga aczykolwiek w CANALS spadki sa czasem do 20estu:) napewno jednak dziala mi szybciej niz na ti4:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam tez tak pazkudnie chodzi HL2 na 6600? Mam wrazenie ze na 1024x786 i wszystko na HIGH bez AA i AF chodzil lepiej na r9550...

U mnie chodzil ze tak powiem za szybko (za duzo FPS).

Marnowaly sie FPS wiec wlaczalem AAx2Q i AFx8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak realne .Twój CPU to nie demon predkości a w kombinacji z niezbyt wydajną MoBo, i np. słabo podkreconymi pamięciami grafiki ,to może się tak objawiać.Kiedys sprawdzałem,ustawienia np.550/600 i z tak wolno ustawionymi pamieciami realnego przyrostu to raczej nie było(w kilku demkach w których sparawdzałem).Za to na 450/740 już wszystko wrociło do normy-zauważalny wzrost wydajności w tych samych demkach.

Pamięci mam raczej dobrze wykręcone (w tej chwili 725 bo timingi jakieś badziewne mam) więc to raaczej nie pamięci chyba póki co dam se siana z kręceniem a jak w styczniu dostane mobo + procka to wtedy spróbuje coś więcej wydusić z tego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie chodzil ze tak powiem za szybko (za duzo FPS).

Marnowaly sie FPS wiec wlaczalem AAx2Q i AFx8

 

No bo w sumie dziwne, inne gry mi chodza dobrze (np. FEAR) a ten nieszczesny HL2 chodzi bardzo zle (spadki do 15fps) :(. Nie wiem co robic... A jakich sterow uzywacie, bo ja mam najnowsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedł mój Leadtek 6600 256MB. Kręci się na oryginalnym biosie (czyli 1,3V) i bez innych modyfikacji na 475MHz rdzeń (nawet dobrze) pamięci na 594MHz (tragedia... ale wydaje mi sie ze zmiana timingów dużo pomoże bo podobnie było z moim 9550) i na tych ustawieniach osiąga;

 

3DMark03 6142

3DMark05 2860

AquaMark3 40926

 

wydaje mi sie ze dobrze?

 

na karcie załorzyłem Pentagrama TEGO (puszczony na 5V) oraz radiatorki na górne pamięci (na te pod spodem dmucha Pentagram). Rdzeń na tych częstotliwościach osiąga w stresie 42'C.

 

 

Teraz planuje wgrać bios 1,5V (tzn. będe czekał aż sie pojawi zmodyfikowany Leadteka co rozpoznaje monitor itd i nie ma żadnych problemów z nim) oraz popuścić te timingi (JEST JAKIŚ PRORAM CO ZMIENIA TIMINGI POD WINDOWSEM? bez flashowania i uruchamiania ponownie?) Na koniec pójdzie vmod pamieci oraz rdzenia (jak nie znajde biosu) TU coś znalazłem ale nic nie czaje mógłby mi ktoś go przerobić tzn zdjęcie popodpisywać abym rozumiał? bo nawet nie jest napisane ile kOHM'owe potencjometry zastosować.

 

Pozdrawiam Fresh

Edytowane przez Fresh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedł mój Leadtek 6600 256MB. Kręci się na oryginalnym biosie (czyli 1,3V) i bez innych modyfikacji na 475MHz rdzeń (nawet dobrze) pamięci na 594MHz (tragedia... ale wydaje mi sie ze zmiana timingów dużo pomoże bo podobnie było z moim 9550) i na tych ustawieniach osiąga;

 

3DMark03 6142

3DMark05 2860

AquaMark3 40926

 

wydaje mi sie ze dobrze?

 

na karcie załorzyłem Pentagrama TEGO (puszczony na 5V) oraz radiatorki na górne pamięci (na te pod spodem dmucha Pentagram). Rdzeń na tych częstotliwościach osiąga w stresie 42'C.

Teraz planuje wgrać bios 1,5V (tzn. będe czekał aż sie pojawi zmodyfikowany Leadteka co rozpoznaje monitor itd i nie ma żadnych problemów z nim) oraz popuścić te timingi (JEST JAKIŚ PRORAM CO ZMIENIA TIMINGI POD WINDOWSEM? bez flashowania i uruchamiania ponownie?) Na koniec pójdzie vmod pamieci oraz rdzenia (jak nie znajde biosu) TU coś znalazłem ale nic nie czaje mógłby mi ktoś go przerobić tzn zdjęcie popodpisywać abym rozumiał? bo nawet nie jest napisane ile kOHM'owe potencjometry zastosować.

 

Pozdrawiam Fresh

BezbronnyPL pisal wczesniej ze dla vdimm moda napiecie na r84 powinno byc zmniejszone o okolo 5 omów, czyli z tego co keidys liczylem do r84 rownlolegle dolutowujesz 1,5 kilooma, najlepiej potencjometr precyzyjny 2k i (masz wtedy ok 86 omow opor zastepczy) a pozniej po przylutowaniu i odpaleniu mierzysz miernikiem vdimm i najwyzej zmniejszasz rezystancje potencjometru do zadanej wartosci, dla vmoda gpu trzebaby analogicznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne,nawet bardzo.Wygląda całkiem jak zabezpieczenie przed OC.Mogłoby pomóc wyłaczenie testu w Rivie Tuner(wyłączy testowanie GPU/VRAMu przez sterownik )ale generalnie jest to bardzo zły pomysł(to w dużym skrócie zabezpieczenie przed uszkodzeniem sprzętu).Mozesz spróbować wyedytowac BIOS Nibitorem tzn.podbić nieznacznie zegary np.do 525/ 1050) i zobaczyc jak na to zareaguje-a powinna dzialać na bank po takim mikro OC,być może wtedy próbować obiżac/podwyzszać zegary.A może wgraj jakijś starszy BIOS do tej grafiki.

Podejrzewam ,że to raczej nie jest wina sterów ani biosu, bo jakieś dwa tygodnie temu wszystko był ok. A od tamtej pory nic nie zmieniałem:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo w sumie dziwne, inne gry mi chodza dobrze (np. FEAR) a ten nieszczesny HL2 chodzi bardzo zle (spadki do 15fps) :(. Nie wiem co robic... A jakich sterow uzywacie, bo ja mam najnowsze?

 

Silnik HL2 jest zoptymalizowany pod karty ATI i chodzi lepiej na kartach ATI niż na kartach NVIDIA. Tak samo jak Doom3 był opracowany przy współpracy z NVIDIĄ i jest zoptymalizowany pod karty NVIDIA i chodzi lepiej na kartach NVIDIA. Ja mam podkręconego gf6600 (chłodzonego miedzianym Pentagramem) i zaobserwowałem, że podczas grania w HL2 lub Counter Strike: Source temperatura rdzenia dochodzi tylko do temp. 48 stopni, a gdy gram np. w Doom3, Far Cry lub zapuszczę 3DMark03 temp. rdzenia dochodzi do 52 stopni. Tak jakby karta nie była wykorzystywana w 100%. Poza tym do grania w HL2 czy CSS potrzebny jest duży procek, najlepiej 1,8GHz -2,2GHz AMD Athlon XP lub więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedł mój Leadtek 6600 256MB. Kręci się na oryginalnym biosie (czyli 1,3V) i bez innych modyfikacji na 475MHz rdzeń (nawet dobrze) pamięci na 594MHz (tragedia... ale wydaje mi sie ze zmiana timingów dużo pomoże bo podobnie było z moim 9550) i na tych ustawieniach osiąga;

 

3DMark03 6142

3DMark05 2860

AquaMark3 40926

 

wydaje mi sie ze dobrze?

 

(JEST JAKIŚ PRORAM CO ZMIENIA TIMINGI POD WINDOWSEM? bez flashowania i uruchamiania ponownie?)

Nibitor (teraz w wer.2,6-mniam).Do pobrania z 1818400[/snapback]

Podejrzewam ,że to raczej nie jest wina sterów ani biosu, bo jakieś dwa tygodnie temu wszystko był ok. A od tamtej pory nic nie zmieniałem:(

No takiej odpowiedzi to sie nie spodziewałem.Odinstaluj stery,następnie za pomocą Drive Cleane-ra usuń jego pozostałości(najpierw pliki Cab).Pozbadź się innych programów do OC(w szczegolności jakieś V-tuner itp. badziewia).Zostaw RiveTuner-jeśli używasz tego programiku.Z tego co napisąłe s jest tp problem softwarowy więc może byc cieżko znaleźć przyczynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało na moim Gigabyte (standardowe chłodzenie + radiatory na pamieci) wyciągnąc 580/1180 i wynik w 3D Marku 03 8952pkt. (Stery:81.95) Myslałem że wyciagne te 9k pkt. ale jak zwieksze taktowanie to przy 2 lub 3 tescie pojawjaja sie arty......

Bede musiał cos pokombinowac z chłodzenienim moze do 9k dociagne.

Jakie stery inne polecacie do tej grafy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nibitor (teraz w wer.2,6-mniam).Do pobrania z http://www.mvktech.net/component/option,co.../cat,92/page,2/

Wyniki w markach całkiem całkiem.

Nie chodzi mi o taki program co zmienia timingi do biosu pod windowsem tylo taki co zmienia timingi w "locie" w windowsie jak np na ATI - ATI Tool i ATI Tray Tools

 

 

Znalazłem TAKIE COŚ tylko nie wiem czy on zmienia timingi w systemie w locie... a z resztą nie czaje go... jak ktoś chce to niech pobawi sie może go rozpracuje

Edytowane przez Fresh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o taki program co zmienia timingi do biosu pod windowsem tylo taki co zmienia timingi w "locie" w windowsie jak np na ATI - ATI Tool i ATI Tray Tools

Znalazłem TAKIE COŚ tylko nie wiem czy on zmienia timingi w systemie w locie... a z resztą nie czaje go... jak ktoś chce to niech pobawi sie może go rozpracuje

Chyba wyrażnie napisałem ,że Nibitor to potrafi.Mam na myśli zmiane "w locie" i przetestowanie bez flashowania(.Co do ntimings to już kiedyś pisałem ze nieprawidłowo rozpoznaje/odczytuje timingi.

Ten programik nadawał się do starszych kart.

 

Nibitor-File open->bios->timings->autoselect timings->test timings->get timings->wpisujesz inne->set timings.

To by było na tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wyrażnie napisałem ,że Nibitor to potrafi.Mam na myśli zmiane "w locie" i przetestowanie bez flashowania(.Co do ntimings to już kiedyś pisałem ze nieprawidłowo rozpoznaje/odczytuje timingi.

Ten programik nadawał się do starszych kart.

 

Nibitor-File open->bios->timings->autoselect timings->test timings->get timings->wpisujesz inne->set timings.

To by było na tyle...

Wielkie dzięki. Teraz musze znaleźć gdzieś w tym topicu jakies timingi...wiem że gdzies były "luźne"

Pozdrawiam.

 

 

EDIT

 

Co sądzicie o TYM ? Wiem ze to od 6200 ale tez winfast i płytke pcb maja identyczną.... i ponawiam pytanie i prośbe z posta #4053

Edytowane przez Fresh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silnik HL2 jest zoptymalizowany pod karty ATI i chodzi lepiej na kartach ATI niż na kartach NVIDIA

Nie do konca. W HL2 do pupie dostaja tylko FXy jak sie okazuje, a z reszta jak pisali wczesniej koledzy giera ta z AA i AF dziala swietnie, a u mnie i bez nich dziala okropnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm czy u was tez na sterach XTreme-G 81.95.v2 nie zapisuja sie zmiany OC po restarcie kompa? zaznaczenie "apply this settings at startup" nic nie daje, wczesniej przed formatem wszystko bylo ok a teraz po kazdym restarcie musze ustawiac to na nowo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam Gigabyta 6600 GT i problem z podkręcaniem. Mianowicie jeżeli próbuje podkręcić procesor albo pamięć nawet o 1 MHz podczas testu wykonywanego przed zaakceptowaniem ustawień wyskakuje mi okienko że podkęciłem za duzo i muszę obniżyć. Co ciekawe to samo dzieje się jak chcę.. obniżyć taktowania. Problem powtarza się w Riva Tunerze, V-Tunerze, i innych programach do kręcenia. Co mam zrobić, pomocy!

Od dwóch dni jest ok. Może już mu przeszło;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem Gainwarda 6600 256MB 300/500 i bardzo tego zaluje ;\ [bralem Gigabyte'a, ale okazalo sie, ze jednak nie zalatwia mi jej, wiec zapronowali Gainwarda - na szczescie to karta tymczasowa przed przesiadka na A64]

A teraz troche o niej:

 

Pamieci sa tak beznadziejne, ze przy podkreceniu o 30mhz juz wala artami, za to musze pochwalic rdzen [chlodzenie na nim juz niekoniecznie ;p], kreci sie calkiem znosne 300@420, ale przy 440 komp sie zawiesil ;p [ale to chyba wina zasilacza, bo podkrecalem tez procka i ramy].

Temperatury calkiem w porzadku mimo beznadziejnego chlodzenia, przy 31 stopniach w budzie sw stresie po podkreceniu GPU ma maksymalnie okolo 61-62C.

No i jeszcze pare slow o wiatraczku. Niby wraz z karta dostajemy oprogramowanie [expert tool] w ktorym miedzy innymi mozna ustawic moc pracy wiatraczka [50%-100%], ale faktycznie nic to nie zmienia, jak byl glosny tak jest, a zmiany predkosci lopatek tez nie zauwazylem. Sprobowalem wiec Riva je ustawic, ale przy jakiejkolkwiek procentowej zmianie ich mocy, nie dosc, ze suwak w Rivie cofa sie do 25% to zamiast zwolnic wiatrak to odcina mu zasilanie ;p

 

Jak narazie udalo mi sie wyciagnac w 3Dmark03 - 5655. Po specyfikacje zapraszam tu http://strony.aster.pl/kakarotto/oc/fsb240+@gf6600.jpg

 

Reasumujac szczerze odradzam Gainwarda, wiecej z nim problemow nic pozytku, tym bardziej, ze rynku jest o wiele wiecej lepszych kart w tej samej cenie vide Gigabyte.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez KKRT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FORSA GF 6600GT 256MB GDDR2 (128bit), HDTV/DVI , PCI-E , BOX

 

mam do kupienia taka karte graficzna firmy FORSA ktos słyszał kiedys o tej firmie ? jeśli tak to co może mi o niej powiedzieć? thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się streścić. Dostałem duza znizke w sklepie internetowym (www.pixmania.com) wiec postanowilem ja spozytkowac kupujac karte graficzna. Zamowilem sobie GF 6600 256 RAM AGP o takowaniach 300/550Mhz, czyli standard. Jak juz w koncu dostalem karte, okazało sie że przysłali mi jakieś cudo firmy Twintech(francuzkie jakies) i teoretycznie wszysko sie zgadzalo ale po wlozeniu do kompa zaczely sie schody... Karta sie instaluje, niby wszystko gra ale w niektorych rzeczach wyskakuja artefakty, czasem niektore tekstury sa niewidzialne czy pociete itd. W jednych grach ogranicza sie to do detali w innych sie prawie nie da grac. Karta sie nie wiesza i nie pojawiaja sie zadne errory.

 

Widziac to niewykluczam ze jest dupniety procesor graficzny ale zyjac nadzieja sciagnalem nibitora, nvflash i zaczalem przygladac sie biosowi.. kurde, tu to jest dopiero pokopane wszystko! Po pierwsze w nibitor'ze bios zglasza karte jako 6600 ale na PCI-E. Po drugie zegary sa ustawione defaultowo na 300/400 (zamiast 300/550). Ttrzecia rzecz to to ze w ustawieniach ekranu w zakladce karty jest napisane GF 6600 Go GT - to normalne? Stery mam oficialne 81.xx dokladnie nie pamietam ktore.

 

Ogólnie rzecz ujmujac nie wiem co za bardzo z tym fantem zrobic i prosil bym o jakies madre rady. Czy ktos sie spotkal juz z ta firma, czy mam wziac inny bios czy jakos probowac modowac ten? Co jeszcze moze byc przyczyna takiego zachowania karty?

 

Aha, pamiec na karcie to jakies szajskie Emtec'i, nie wiem ile ns.

 

Z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak posiadam Geforca 6600GT od Gigabyte na nia chłodzenie zalmana jest założone. Radiatory na pamięciach, karta chodzi normalnie 600/1200. Dziś gram w NFS MOST WANTED i komp sie zawiesił po chwili sam sie zresetował. Wszystko sie łąduje itp ale zaczeło waliś artefaktami jakies kwadraciki niebieski i czerwone. Po dojściu do logo windowsa xp komp znowu sie resetował. Przestraszyłem się i ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m tryb awaryjny ale tam to w ogóle nic nie widac same krzaki.Wyłączyłem kompa poczekałem z 10 min i odpaliłem. Problem zniknął. Czy miślicie ze to cos że np karta sie przegrzała ? Bo komp był włączone chyba z 30 godzin. Teraz karte puściłem na standardowe taktowania 500/100. Odpaliłem 3d marka i działa wszystko ok i gry też. Więc co było przyczyną tego resetu i artefaktów ? HELP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisałeś to rzeczywiście mogła się przegrzać. Miałeś jakiś monitoring temperatury włączony, wiesz do ilu dobiło? Istotna jest też temperatura w obudowie, to ze karta ma dobre chłodzenie nic nie da jak budzie masz 50*C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisałeś to rzeczywiście mogła się przegrzać. Miałeś jakiś monitoring temperatury włączony, wiesz do ilu dobiło? Istotna jest też temperatura w obudowie, to ze karta ma dobre chłodzenie nic nie da jak budzie masz 50*C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...