Skocz do zawartości
sebasw

Odtwarzacze mp3

Rekomendowane odpowiedzi

Tanio,minimum 1 GB,musi być głośno i dobry basik

 

 

Najnowsza oferta ze sklepu pod moim blokiem praktycznie :P:P:P : http://www.saturnpolska.pl/st/oferta/3/oferta.pdf

 

Jest tam mp3 samsunga i trekstora ,co o tym myślicie ????

Trekstory wyglądają fajnie ale samsung to samsung... o Sony nie mówie bo cena miażdży :(

 

 

ps:to jest fajne tylko mała pojemność ...http://allegro.pl/item167135420_odtwarzacz_mp3_samsung_yp_u2rx_fm_512_mb_tanio_.html ale od bidy mogło by być ...

Edytowane przez badboy88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

badboy88

 

ten samsung to juz troche stara konstrukcja, poza tym bateria dosyc szybko siada, jak juz cos to wez yp-u2, duuzo lepiej gra, jest zajebiscie glosny, masz pewnosc ze pociagnie nawet wieksze sluchawki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@matex34:

Od wszystkich mp3-playerów firmowanych przez Pentagrama trzymaj się z daleka - ta sama jakość wykonania i dźwięku co NoName z Allegro. Bierz Sansę.

 

@badboy88:

Czyżbyś się bał robić zakupy przez neta?? Bo takie odnoszę wrażenie...

 

Co do awaryjności Sansy - fakt, bywają z nią problemy ale nie słyszałem jeszcze żeby komuś nie uznali gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nastąpiła jednak zmiana moge wydać na mp3 300 zeta i co byście polecali w takim razie oprócz Sansy??

 

Ma być oczywiście dobra jakość dzwięku+ 1Gb (Może 2 Gb jakby się dało) Flash+ No i radio (choć może nie koniecznie ale zawsze wygoda)

 

Typowałem jakiegoś Creative Zena V plus ale chyba on troche się wiesza :?

 

lub

 

http://www.mp3player.pl/go/_info/?id=1139 Creative Zen Nano plus 1 Gb

http://www.morele.net/?pg=product_info&amp...name&dspl=p Nie wiem skąd taka róźnica w cenie aż ponad 100 złotych

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale za 300 zeta T10 lub T30 kupię 512 mb a mi bardziej zależy na 1Gb :wink: mógłby dopłacić do tego 1 Gb T10 (30) ale okazuje się, że muszę na prawo jazdy pójść a kasa w tym momencie mi styka na to B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłem sanse :)

M240,1 GB,cena 130 złotych za nówke w sklepie u znajomego w nieodpakowanym blisterq,soft 3 coś tam więc o radiu można puki co zapomnieć hehee:)

 

Jakość dźwięku 7/10

Wykonanie - 8/10

Jakość menu/lcd/obsługi - 10/10 ;):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłem sanse :)

M240,1 GB,cena 130 złotych za nówke w sklepie u znajomego w nieodpakowanym blisterq,soft 3 coś tam więc o radiu można puki co zapomnieć hehee:)

 

Jakość dźwięku 7/10

Wykonanie - 8/10

Jakość menu/lcd/obsługi - 10/10 ;):)

Gratuluje wyboru, lubie ten odtwarzacz, ale bez etuii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale za 300 zeta T10 lub T30 kupię 512 mb a mi bardziej zależy na 1Gb :wink: mógłby dopłacić do tego 1 Gb T10 (30) ale okazuje się, że muszę na prawo jazdy pójść a kasa w tym momencie mi styka na to B-)

T30 mam i polecam. Miodzio odtwarzacz ale koniecznie słuchaweczki Sennheiser MX400 (Tylko nie MX500 !), Koss PortaPro, EP630.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty na jakich sluchasz?

(Sygnaturka)

Na co dzień przeważnie Sennheiser MX400. Teraz w zime pod czapkę Koss PortaPro.

 

A czemu nie polecasz MX500?

MX400:

10 - 20 000 Hz

119 dB

 

MX500:

18 - 22.000 Hz

119 dB

 

MX300:

18 - 20 000 Hz

116 dB

 

Niby różnica niewielka lecz pomiędzy MX400 a MX500 jest różnica w basie i czystości dźwięku bardzo wyraźna. MX500 zamulony i spowolniony dzwięk za mgły (nie wiem jak to opisać). MX300 wypadają po środku i niewiele im brakuje do jakości MX400 lecz ten bas jest taki niespełniony i mógł by schodzić niżej. Najprościej – MX300 to kastrat, a MX500 to totalna porażka.

Edytowane przez Smol__ar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(Sygnaturka)

Na co dzień przeważnie Sennheiser MX400. Teraz w zime pod czapkę Koss PortaPro.

MX400:

10 - 20 000 Hz

119 dB

 

MX500:

18 - 22.000 Hz

119 dB

 

MX300:

18 - 20 000 Hz

116 dB

 

Niby różnica niewielka lecz pomiędzy MX400 a MX500 jest różnica w basie i czystości dźwięku bardzo wyraźna. MX500 zamulony i spowolniony dzwięk za mgły (nie wiem jak to opisać). MX300 wypadają po środku i niewiele im brakuje do jakości MX400 lecz ten bas jest taki niespełniony i mógł by schodzić niżej. Najprościej – MX300 to kastrat, a MX500 to totalna porażka.

Od razu zaznaczam, że nie słuchałem MX500, ale słuchałem MX400 i 300.

 

Specyfikacje techniczną w ogóle pomijam.

 

Zacznę może od tego co sam sprawdziłem. Na pewno nie powiedziałbym, że bas w MX400 jest dobry. Dlatego, że prawie w ogóle go nie ma. Tzn. jak na pchełki oceniłbym go na 6/10.

 

MX300 faktycznie trochę słabsze od 400, głownie nie podobały mi się soprany. Ale za tą cenę nieźle.

 

No i MX500 - wg. ciebie totalna porażka, wg. wieeeeelu ludzi najlepsze pchełki po Bang&Olufsenach. No i wielkim plusem jest potencjometr. Może trafiłeś na podróbki? Albo na MX550?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznę może od tego co sam sprawdziłem. Na pewno nie powiedziałbym, że bas w MX400 jest dobry. Dlatego, że prawie w ogóle go nie ma. Tzn. jak na pchełki oceniłbym go na 6/10.

 

No i MX500 - wg. ciebie totalna porażka, wg. wieeeeelu ludzi najlepsze pchełki po Bang&Olufsenach. No i wielkim plusem jest potencjometr. Może trafiłeś na podróbki? Albo na MX550?

Co do tego basu w MX400 to sie nie zgodzę bo bass jest i aż do przesady. Zalezy, na czym przeprowadziłeś odsłuch.

 

MX500 na których słuchał muzyki były oryginalne i tak jak mówiłem strasznie mie rozczarowały. Z pozytywną opinią na ich temat jeszcze sie nie spotkałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego basu w MX400 to sie nie zgodzę bo bass jest i aż do przesady. Zalezy, na czym przeprowadziłeś odsłuch.

Na T10, czyli na bass nie można narzekać. W MX400 basu jest o połowę mniej, niż w chociażby Cresynach. Oczywiście mówię tu o normalnym odsłuchu, bo nikt chyba nie słucha muzyki przyciskając słuchawki do uszu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchać to słuchać nie wciskać słuchawki ;) to logiczne.

Prowadziłem odsłuch na iRiver T30, iRiver T10, iAudio U3 (o ile dobrze pamiętam), Creative ZEN NanoPlus i NoName Hipermarket. Słuchawki wypadły tak jak pisałem wyżej. Wszytko było oryginalne i nowe, bo działo się to przy wybieraniu słuchawek Koss PortaPro i miałem przyjemność pobawić sie sprzętem.

Nie będziemy sprzeczać się, bo to nie ma sensu, porostu napisałem swoją opinię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...