Skocz do zawartości
sebasw

Odtwarzacze mp3

Rekomendowane odpowiedzi

Dużego wyboru pominając no name'y to nie ma ;] Zawsze są jakieś poważniejsze kompromisy. Np:

1. iRiver - mało pamięci, nie jest nowy

2. Creative - przeciętny dźwięk

3. SanDisk - trzeba odblokować radio

4. Samsung - krótki czas pracy i podpis Ebiego Smolarka :-P

5. Philips - jest cichy i nienowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej przekonuje mnie ScanSisk oraz iRiver (jeśli będę miał pewność że w Scan Disku odblokuję radio to zdecyduje się na niego)

Powiedz mi jeszcze czy faktycznie jest duża różnica w jakości między tymi podanymi przez ciebie modelami a "no name"?

 

a i zapomniałem ładnie podziękować za pomoc ;)

 

 

widze ze duże zainteresowanie ma ten produkt Creative http://allegro.pl/item159661957_mp3_creati...seknaramie.html

W ostateczności mógłbym dołożyć trochę kasy .Ale czy warto co myślisz ?

Edytowane przez timmon24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej od tych bezfirmowych odtwarzaczy odpycha ich trwałość, a właściwie jej brak. Ja swój odtwarzacz eksploatuję bardzo intensywnie i nie ma problemu a paru znajomym zdążyły ich mp3 paść.

Nie porównywałem bezpośrednio dźwięku między no name a iriverem, ale skoro można mieć 1GB za ok. 100zł w wykonaniu np. mpower'a i 1GB za ponad trzy razy tyle od irivera, iaudio itp. to czymś się różnić muszą. Za to moja siostra ma mp3 sony i różnica jest oprócz głośności tylko taka, że sony mocniej szumi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pomagacie mi w wyborze, wręcz go utrudniacie :D Potrzebuje tak jak pisałem wcześniej jakiś odtwarzacz mp3 do 200 zł z pendrivem odrazu w sobie, to znaczy z wtyczka usb, zebym kabla nie musiał nosić ze sobą do wrzucania plików. Moim faworytem jest Creative MuVo V100 1 Gb, ew. TX SE 1 Gb.

 

Czy warto brać? Czy jest coś innego w tej cenie o podobnej jakości wykonania?

 

ja na twoim miejscu brał bym sanse c240 za 199 zł : ) (mediamarkt w zabrzu, nie wiem czy ta promocja jest w innych mm ale chyba tak?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny zaczynają się już od 130 zł na allegro za 1 GB dobry mp3player -cieszą mnie pozytywne opinie użytkowników.

doszukałem się sporo wątków gdzie ludzie pisali jak należy wgrać oprogramowanie radia ,jednym zadziałało innym z kolei player "zwariował dlatego doszedłem do wniosku że to jest tak 50/50 może też być tak że przy próbie wgrania radia odtwarzacz mi również zwariuje i będę te ok 150 zł w plecy.A mi bardzoo zależy na cyfrowym radiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wszystkie Sansy m240 mają możliwość odblokowania radia?

Nie...

Czy po odblokowaniu radia/wgraniu firmwaru USA tracę gwarancję?

Tak, przynajmniej tak twierdzi SanDisk...

 

timmon24 Jeśli zależy Ci na radiu i dobrej jakości dźwięku to bierz sanse c240, jeśli tak jak pabloss13 mówi są po 199zł to imho bardzo się opłaca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wizualnie świetny sprzęcik !! parametry to samo w zasadzie nic tylko kupować

ale zapewne nie jest to tak sprawdzony sprzęt jak Iriver więc tylko z tego względu zdecyduje się na Iriver 256 mb--- 150zł+przesyłka 180 zł :( mam nadzieje ze jakoś to przeboleje lub też opcje 512mb 205zł+przesyłka=240 ok

....http://allegro.pl/item161236504_mp3_iriver_ifp_895_512mb_radio_fm_dyktafon.html stawiam raczej na ten model

Edytowane przez timmon24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monolith to naprawdę dobry sprzęt. Niestety firma już upadła, ale odtwarzaczem warto się zainteresować.

Na to wygląda, że sprzedam swego Creativo movo 512 mb i szukam jakiegoś dobrego odtwarzacza mp3 (a może mp4 też) z radiem oraz z pamięcią napewno 1gb do 250-300 zeta. Nie wiem jak teraz stoją cenowo i jakościowo odtwarzacze ale mam prośbe o doradzenie mi przy kupnie :)

 

Z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie litości... ten temat wygląda tak: Pytanie co kupić? Kilka postów odpowiedzi, następne pytanie co kupić, znowu kilka postów odpowiedzi i tak w kółko... nie możecie przeczytać 3-4 stron wstecz zanim zadacie pytanie? Czy to takie trudne? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem się trochę odchudzić i dokupiłem sobie do kolekcji nano 1G.

 

Jest w porównaniu do 60GB taki maleńki że aż się zauroczyłem :P

 

Szkoda że 2G nie ma białego koloru :mad:

 

Czy to nie słodkie?

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soker: ładna rodzinka :D Ten duży jest za duzy, ale nano jest w sam raz

Kiedyś mi sie ipody nie podobały, a teraz się zastanawiam czy na jakiegos nano 1-2gb nie wymienić mojego irivera(ewentualnie na 2gb T10 :D) Choć raczej za szybko nie wymienie bo troche mnie $$ ograniczają...

Edytowane przez slasher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Soker: Jeszcze malutkiej "szufli" tam brakuje i będzie ładna kolekcja.

 

A co do bezfirmówek made in China to sam kupiłem takie coś, idealna sprawa jak się jest nad wodą w lecie o droższy sprzęt człowiek się boi a takie coś jak znalazł w razie zatopienia tracisz 30zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie litości... ten temat wygląda tak: Pytanie co kupić? Kilka postów odpowiedzi, następne pytanie co kupić, znowu kilka postów odpowiedzi i tak w kółko... nie możecie przeczytać 3-4 stron wstecz zanim zadacie pytanie? Czy to takie trudne? :mur:

Sorrka, sorrka....

 

Tytlko się spytam co będzie lepsze

 

Creative Zen plus http://www.skapiec.pl/site/cat/15/comp/105816

 

czy

 

Sony NW-S203F http://www.skapiec.pl/site/cat/15/comp/133521

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soker: ładna rodzinka :D Ten duży jest za duzy, ale nano jest w sam raz

Kiedyś mi sie ipody nie podobały, a teraz się zastanawiam czy na jakiegos nano 1-2gb nie wymienić mojego irivera(ewentualnie na 2gb T10 :D) Choć raczej za szybko nie wymienie bo troche mnie $$ ograniczają...

Jeśli to zrobisz osobiście przyjadę i pogratuluje. Mało tego, bedziemy mogli zrobic cermonie roz%#@ twojego starego irivera diuuuzim młoteckiem ok? :wink:

 

@Soker: Jeszcze malutkiej "szufli" tam brakuje i będzie ładna kolekcja.

Mała szufa tez syci i ciągnie, tym bardziej że w końcu wydali nowe kolorki i orange nawet mi się spodobał..

 

http://store.apple.com/1-800-MY-APPLE/WebO...clm=iPodshuffle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Radzyn:

Sony lepszy. Chociaż obydwa są takie sobie. Raczej rozglądał bym się za SanDiskiem Sansą lub refurbem Irivera.

 

Właśnie widzę, że dużo osób poleca Sandiska choć czasem ich urządzania potrafią sprawić kłopot bo ktoś napisał, że po miesiącu zespuł się Sandisk a mojemu koledze również po zakupie się zepsuł. Iriver rzeczywiście najlepszy tylko cenowo przekraczają już 400 zeta :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wgrałem przez updatera firmware - mogl mi zjebac i wgrać amerykańskie? bo nic nie widze, mam ja pełną, dograc nic nie moge, ale stara muza jest (niewidoczna)

 

 

edit

 

nie no wersje Europejska mam

 

4.1.07E

 

tylko jak to sformatować???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widzę, że dużo osób poleca Sandiska choć czasem ich urządzania potrafią sprawić kłopot bo ktoś napisał, że po miesiącu zespuł się Sandisk a mojemu koledze również po zakupie się zepsuł. Iriver rzeczywiście najlepszy tylko cenowo przekraczają już 400 zeta :-|

Okazało się, że będe miał możliwe o wiele więcej gotówki i czy w tej chwili Ipody z tej wyższej półki to opłacalny produkt??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ipod lub Iriver.

 

No mam problem, iRiver U10 Clix 2 GB lub Ipod. Jak tak posłucham fanów Ipoda i Irivera to już sam nie wiem

Ipod jest przyszłościowy ale Iriver jakością wcale nie jest w tyle od Ipoda i jest tańszy. Pffff urwanie głowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...