Skocz do zawartości
sebasw

Odtwarzacze mp3

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje kupić MP3 do 150 zeta. Na oku mam Creative V100 1Gb i Creative Zen Nano 512MB. Macie jakieś inne, lepsze propozycje? Nie znam sie na tym kompletnie. (oferty tylko z allegro). Pozdro.

Edytowane przez krzysiek9920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje kupić MP3 do 150 zeta. Na oku mam Creative V100 1Gb i Creative Zen Nano 512MB. Macie jakieś inne, lepsze propozycje? Nie znam sie na tym kompletnie. (oferty tylko z allegro). Pozdro.

Oba sa do duuupy, kup lepiej Sanse m240, w merlinie za 99zl [; albo na allegro kolo 100zl - 110zl

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem Carrefour i Vobis przy okazji innych zakupów - nie mają Sasny (a w Vobisie nawet Iriver).

Może sie ktoś odezwać gdzie sprzedają we Wrocku Sasnę ?

A z Merlina nie możesz zamówić??

Mogę - czemu nie, tylko wolę na miejscu (w przypadku ewentualnej gwary) i do Wrocka mam rzut kamieniem a czasem bywam po coś - więc przy okazji unikam kosztów transportu.

ps. chyba poczekam aż dostępny bedzie w Merlinie m250 - bo na razie cena oscyluje w okolicy 200 :c

Edytowane przez q8ic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz decyduję się na zakup MP3 znalazłem na allegro a mam fundusz na to 300 złotych i chcę mieć w miarę dobrą Mp 3 z 1 Gb pamięci i może z radiem

 

http://www.allegro.pl/item200618011_creati...wy_fv_wawa.html

 

http://www.allegro.pl/item201712248_okazja...wyprzedaz_.html

 

 

Dość niskie ceny niż w sklepach. Hmmmm chyba to nie podpucha

 

 

Edit:

 

http://www.allegro.pl/item200316940_rewela...ro_gratis_.html lub Sansa c250 z 2Gb pamięcią i z FM

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. To by była moja pierwsza mp3-jka. :) Zależy mi, żeby ładnie grała, żeby była praktyczna, ładnie wyglądała (t10 mi się szczególnie podoba), żeby była warta swojej ceny :)dobrze było by jak by miała radio, ale nie jest ono koniecznością. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T50 i T60 grają podobno ciut lepiej od T10 i T30, chociaż są to niewielkie raczej różnice. Głównie chodzi o to że T50/60 są nowsze i łatwiej je dorwać. IMO nowa seria ma brzydszą nieco obudowę od starych, ale to już kwestia gustu. Funkcjonalnie są takie same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem na Allegro t10 sa nawet droższe niż t10 (t10 około 295 zł, t50,60 około 270 zł)

Też jedna z różnic, ktore zauważyłem to rodzaj bateri i długość grania, t10 ma baterie AA (paluszek) a t50,60 mają AAA, czyli mniejszą.

Chyba jednak wezme t60. :)

Chociaż jeszcze do końca nie jestem pewien ;|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem na Allegro t10 sa nawet droższe niż t10 (t10 około 295 zł, t50,60 około 270 zł)

Też jedna z różnic, ktore zauważyłem to rodzaj bateri i długość grania, t10 ma baterie AA (paluszek) a t50,60 mają AAA, czyli mniejszą.

Chyba jednak wezme t60. :)

Chociaż jeszcze do końca nie jestem pewien ;|

Pomyliłeś się, T50 również jest zasilany baterią AA. Nowa seria irivera ma lepszy stosunek cena/jakośc - jest poprostu tańsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za niecałe 300zł kupujesz nowego Irivera T50 lub T60. Grają dużo lepiej od Sansy i gniotą te Creativy.

No teraz popatrzyłem na Irivera T50 i T60 to niezłe w dobrej cenie :) Chyba to wybiorę a szczególnie, że jeszcze ma Radio FM a słyszałem, że jakość dzwięku jest niesamowita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witać

 

Potrzebuję playera do 150zł o pojemności..... 2GB :D . Ma to być pendrive z funkcją MP3 a nie na odwrót, więc nie proponować mi rivierów 1GB za 250zł. Poproszę o jakieś propozycję najlepszych z najgorszych ;) . Czy w tej cenie poprostu brac pierwszy lepszy kał z allegro za 90zł + normalne słuchawki ;] ?

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie czym się róźni T50 od T60 oprócz wielkością??

T50 jest rzekomo następcą T10 (zasilanie - baterie AA, i z tego co pamiętam występuje tylko w wersji 1gb - a przynajmniej tylko takie w Polsce znalazłem), T60 jest następcą T30 (zasilanie - AAA oraz występuje w wersji 1gb, 2gb i 4gb)

 

Odtwarzacze z tego co pamiętam wg. ludzi z forum.mp3store różnią się nieznacznie bebechami ( jakimś jednym chipem ). Konkretnego fragmentu nie przytoczę, bo jest gorąco a mi się szukać nie chce :>

 

 

 

A na przyszłość leniuchy wchodzić na stronę producenta i porównać specyfikacje

btw. jak znajdę chwilkę to uzupełnię FAQ o info o nowych iriverach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...