Skocz do zawartości
PartyBOY

Darmowe "dyski Wirtualne"...

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję założyć sobie dysk wirtualny w internecie do archiwizacji różnych plików (mniejszych i większych). Mógłbym skorzystać z konta E-mail, ale problem tkwi w tym, że przeważnie wysyłana wiadomość może mieć maksymalnie 10-15 mb, a ja niekiedy bym przerzucał pliki nawet do 50 mb.

 

Wiem, że są serwisy, które oferują darmowe miejsce na swoich serwerach, ale nie znam jakiegoś dobrego, co by dużo MB oferował :?

 

Polećcie jakieś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poszukałeś przynajmniej trochę w sieci nim zadałeś pytanie.

 

Polecam -> 1213743[/snapback]

 

No ale na edysku dostępne miejsce to chyba 100 Mb, co nie ? A PartyBOY wyraźnie napisał, że chce przesyłac pliki nawet po 50 Mb. Czyli zmieściły by mu się dwa ... No chyba żeby założył kilka kont  :wink:

1213764[/snapback]

BLANTMEN

 

Właśnie o to chodzi <_< ...W wersji darmowej edysk.pl oferuje 25 MB :blink: :mur: :lol: ...

 

romek

 

Szukać potrafię, a takie szukanie i pomoc co ty wukonałeś to :?

 

 

Chodzi mi o podanie sprawdzonych SERWISÓW, które oferują dość dużo miejsca (tak conajmniej z 250 mb) :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BLANTMEN

 

Właśnie o to chodzi  <_< ...W wersji darmowej edysk.pl oferuje 25 MB  :blink:  :mur:  :lol: ...

 

romek

 

Szukać potrafię, a takie szukanie i pomoc co ty wukonałeś to  :?

Chodzi mi o podanie sprawdzonych SERWISÓW, które oferują dość dużo miejsca (tak conajmniej z 250 mb)  :rolleyes:

1213794[/snapback]

Chyba masz troszke za duze wymagania , jesli chodzi o bezplatne dyski ... . Musze Cie zmartwic , ale chyba bedziesz musial doplacic , zeby miec dysk o poj. 250mb .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

romek

 

Szukać potrafię, a takie szukanie i pomoc co ty wukonałeś to  :?

Chodzi mi o podanie sprawdzonych SERWISÓW, które oferują dość dużo miejsca (tak conajmniej z 250 mb)  :rolleyes:

1213794[/snapback]

Oj chyba się trochę zapędziłeś, może pierw czytnij regulamin nim napiszesz coś takiego następnym razem...

 

Poleciłem ci edysk, bo wiem, że ma darmowe miejsce, chcesz je powiększyć to albo wykup więcej miejsca lub załóż konto bankowe za pośrednictwem edysku to dostaniesz dodatkowe 100 MB.

Szukasz innych, to ci piszę abyś użył :google: to może na coś natrafisz.

Ja powiedzmy nie widziałem jeszcze edysku z darmową opcją o rozmiarze conajmniej 250 MB i myślę, że taki jest nie opłacalny dla serwisów bo miesięczny transfer ustawiony dla jednego konta trzeba by było skalibrować w granicach 10 GB.

 

No nic myślę, że znajdziesz taki serwis, którego oferta cię zadowoli, szkoda, że nie pomyślałeś o koncie gmail, darmowe, szybkie, i można ustawić taką wielkośc jakiej szukasz tylko jedynym minusem jest to, że paczki nie mogą przekraczać 10-20 MB (opisane przez Torwald-a).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość on23warszawa

OT

zgadzam sie z przedmowca

bez obrazy ale w jakim ty swiecie zyjesz?

albo jestes newbie albo niezlym marzycielem

250MB za darmo?haha dobry zart:)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm temat w sam raz dla mnie :] od lutego ja z kolega bedziemy prowadzic profesjonalny hosting oraz usluge wirtualnych dyskow, ceny beda powalajaco mniejsze niz u konkurencji dotychczasowej :D np. 0,5gb - 49zl miesiecznie, 1gb - 99zl miesiecznie, oczywiscie przy placeniu za kilka miesiecy z gory beda spore upusty, no i na rozruszanie firmy proponuje rabaty w wys. 30% dla osob zarejestrowanych na tym forum - info na pw. Wszystko bedzie profesjonalnie i na najwyzszym poziomie tak, ze wiec nie trzeba bedzie sie martwic o bezpieczenstwo danych a serwis bedzie banalny w obsludze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ty przegladales oferty konkurencji?? zaprasam do cennikow i-dysk.com i edysk.pl (ceny wachaja sie od 190-250zl za 1gb/msc) jak juz cos piszesz to dobrze zebys mial wiedze na ten temat... to sa ceny za miejsca na wirtualnym dysku, ceny hostingu stron beda opracowywane indywidualnie zaleznie od zapotrzebowania dla indywidualnego klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myśle, że PartyBOY powinien klepnąć posta w tym temacie;

1218292[/snapback]

 

Hmmm W sumie macie rację... :rolleyes:

 

Po prostu wydawało mi się, że jak są darmowe skrzynki pocztowe (1-2 GB) to takie dyski kilkunasto megabajtowe też się znajdą. :angry: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ares - to ja ci powiem, ze mozna znalezc duuuzo taniej ;]

1218814[/snapback]

Właśnie - chociażby wykupić sobie 2xNetlook MAX [600MB]. Wiem że to może nie to samo co dysk wirtualny ale przestrzen sie liczy duzo...:

U Ciebie 1000MB(lub 1024 zalezy jak bedziesz GB liczyc) za rok bedzie kosztować 1188zł

A np. w netlook.pl 1200MB bedzie kosztować 320zł...

 

oczywiście netlook wziąłęm przypadkowo, pierwszy lepszy jaki mi sie nasunal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest firma oferujaca dyski wirtualne tylko poprostu normalny hosting, zreszta to zauwazyles, u nas panel sterujacy/zarzadzajacy dyskiem bedzie mial wiele bardzo przydatnych opcji, ktorych w firmach hostingowych napewno nie znajdziecie, pozatym u nas rok bedzie kosztowal 999zl a nie 1188zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u nas panel sterujacy/zarzadzajacy dyskiem bedzie mial wiele bardzo przydatnych opcji, ktorych w firmach hostingowych napewno nie znajdziecie

hmmm a cPanel zły? Według mnie przydatny jest i fonkcjonalny ;)

pozatym u nas rok bedzie kosztowal 999zl a nie 1188zl.

Ale i tak 999zł > 320zł, czyili bedzie mozna sobie kupic 6x600MB=3600MB na przykładzie netlook.

 

ares: Wlasnie - jak planujesz takie cos to jednak limity moze powinienes jakies dac - duze ale jednak, no chyba że będziecie mieli super-szybkie-serwery na super-szybkich-łączach to wtedy bez by fajnie było... Tylko ta cena troche mi sie duża widzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy jak to bedzie jak wszystko ruszy narazie pracuje nad silnikiem strony, a limitow naprawde nie bedzie zadnych ;] po 2 miesiacach zmienimy operatora na najszybszego w polsce i wtedy dopiero bedzie sie dzialo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy jak to bedzie jak wszystko ruszy narazie pracuje nad silnikiem strony,  a limitow naprawde nie bedzie zadnych ;] po 2 miesiacach zmienimy operatora na najszybszego w polsce i wtedy dopiero bedzie sie dzialo :)

1219701[/snapback]

Tak z ciekawości: który jest najszybszy, bo się nie orientuję? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.sponsoring.mocny.com/

 

Nasze serwery stoją na niezawodnych łączach 100 mbps (...)

U nas możesz dostać konto www (mysql, php, cgi, możliwość ssh, nawet 1GB) w domenie login.mocny.com, konto email.

 

Warunek - musisz posiadać monotematyczną stronkę www, która będzie miała 500 odwiedzin dziennie :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...