Skocz do zawartości
Crasher

Czy Taka Zamiana Ma Sens ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Patrzac z perspektywy zwyklego uzytkownika. Mam sprzet taki jak w podpisie dajmy na to. Czy ma sens przesiadka na A64? Komp przykladowo sluzy do internetu, filmow, muzy i linuxa. Do grania nie sluzy i sluzyc nie bedzie.. Zachecam to wyrazania swoich opinii na ten temat, pewnie ktos o to kiedys zapyta nie raz, wiec bedzie to juz na forum.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez na twoim złomie jeszcze można troche pograć, wszystko co nowe jeszcze odpali :)))))))

Ja czekam na lepsze ceny jeśli chodzi o A64.

Wszystko co mam i dzie do lamusa na wiosne (myśle że w 3000 zł się zmieszcze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zamiaru zmieniac sprzetu narazie, tak poprostu zalozylem temat dla ogolnej dysputy, bo temat dosc ciekawy. RAM jest w planach, ale narazie brak funduszy.. Fajnie, ze znudzil Ci sie opis, a po co Ci SLI?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zamiaru zmieniac sprzetu narazie, tak poprostu zalozylem temat dla ogolnej dysputy, bo temat dosc ciekawy. RAM jest w planach, ale narazie brak funduszy.. Fajnie, ze znudzil Ci sie opis, a po co Ci SLI?

 

Pozdrawiam

1219211[/snapback]

chcę PCIExp,a nie chcę brać gołego NF4, ale chyba zostanę przy NF3 Ultra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to poczekaj na bogatszego np DFI na Nf4 z sli , ja osobiscie nosze sie z zamiarem wymiany na platforme 64 ale czekam po pierwsze az stanieje a po drugie az wyjdzie miedzy innymi DFi no i ofcorz z SLi przyszlosciowe rozwiazanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to poczekaj na  bogatszego  np DFI na Nf4 z sli  , ja osobiscie nosze sie z zamiarem wymiany na platforme 64 ale czekam po pierwsze az stanieje a po drugie az wyjdzie  miedzy innymi DFi  no i ofcorz z SLi przyszlosciowe rozwiazanie

1219250[/snapback]

No przecież już jest, ale 800zł boli kure trochę <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, linuksy obslugują procki 64 bitowe, ale gorzej jest z obslugą (ogolnie) nforce'ow (nie mówiac juz o nf4) takze jezeli mialby to byc komp do linuksa to imho najlepszy wybor to Kt800pro (e.w KT890(Pro))

1219710[/snapback]

wlasnie gdzies juz ktos pisal o lepszym wsparciu kt800pro pod linuxa. czy faktycznie tak jest? sam tez myslalem o a64 wlasnie pod katem linuxa - dlatego nie mam zamiaru szalec z $ - myslalem o s754 i DFI nf3-250 lub abicie (ale tu obawiam sie klopotow z pamiatkami). z moim szczesciem watpie aby udalo mi sie pogonic CPU na fsb pow. 250MHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...