Skocz do zawartości
bortas

picie to zdrowie?

Rekomendowane odpowiedzi

Artykul, ktory ukazal sie w "New England Journal of Medicine"

"Horda bawolow posuwa sie tak szybko, jak najwolniejszy ze stada, zas w przypadku polowania na stado to wlasnie najwolniejsi i najslabsi zostaja wybici najszybciej. Ta naturalna selekcja jest w gruncie rzeczy pozytywna dla stada, bo pozwala na polepszenie zdrowia i szybkosci ogolu poprzez regularna eliminacje najslabszych członkow. Mniej wiecej w taki sam sposob, mozg ludzki jest tak szybki, jak najwolniejsza jego komorka. Nadmierne spozycie alkoholu - jak wszyscy wiedza - niszczy neurony, ale w pierwszym rzedzie te najslabsze i najwolniejsze. Tak wiec regularne spozycie piwa pozwala, poprzez eliminacje szarych komorek, na uczynienie z mozgu szybciej i sprawniej dzialajacego narzedzia. Rezultaty tego bardzo powaznego studium epistemologicznego potwierdzaja zwiazek pomiedzy weekendowym popijaniem i wydajnoscia w pracy. Tlumaczy to jednoczesnie dlaczego, kilka lat po studiach i po zalozeniu rodziny, wiekszose inzynierow nie moze konkurowae z swiezo dyplomowanymi kolegami, jezeli chodzi o osiagniecia w pracy. Jedynie ci, ktorzy kategorycznie zmuszaja sie do spozywania alkoholu w nieprzyzwoitych ilosciach, moga utrzymae poziom intelektualny ze swoich studenckich czasow.

 

to kiedy idziemy na piwo?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol, to mzoe jakis zlocik? ;)

 

a tak btw, to pije duzo i ejstem zdrowy :P

Taki maly i juz pije 8) :P

 

 

 

Btw, potwierdzam, picie ( nie tylko piwa 8) ) zwieksza nasze zdolnosci umyslowe :)

No pewnie, ze nie tylko piwo. Na;lepszy jest "Belzebub" - szlagier z Torunia .

Ale i tak nalepszy jest "Herkules Liberator Classic Plonsk Aperetiff" (ciekawe czy ktos kojarzy skad to ) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z magicznych przygod Kubusia Puchatka??  :lol:  :lol:

Czytałem Przygodu Kubusia Puchatka ! zaje@#$te !!! :D ...

 

Heineken Power !!! :D ostatnio coś dużo spożyłem browaru i jakoś lepiej mi się myśli :D :lol: hehehe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piliscie kiedys "AMSTERDAM MAXIMATOR" mowia ze to piwo chociaz pewnie tylko kolo niego stalo, 15% alkoholu(!!!!!) i smakuje jak przeslodzony spirytus (ledwo jedno sam zmeczylem)

amsterdam mi nie podchodzi polecam Faxe extra strong w czrnej puszcze litrowej a piko ma 10 oktanow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piliscie kiedys "AMSTERDAM MAXIMATOR" mowia ze to piwo chociaz pewnie tylko kolo niego stalo, 15% alkoholu(!!!!!) i smakuje jak przeslodzony spirytus (ledwo jedno sam zmeczylem)

Pamietam to pivo 11,6% alkoholu i 22 % ekatraktu - tego nieda sie pic!

I jest to najmocniejsze pivo z serii Amsterdam , sa jeszcze EXPLORATOR ( najslabsze ) i IMPERATOR ( srednie :lol: ok. 10,4 % alkoholu )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam popieram polski przemysl...

Nic nie pobije mietowego w kartoniku made by Mix-Kwidzyn :)

A co do zwieksznia wydolnosci po przez zabijanie szarych

jak glosi piosnka

Im wiecej pije tym mniej....

pamietam na drugi dzien :P

A tak ps, to jakie znacie okreslenia na mozgojebki?

Najzabawniejsze z jakim sie spotkalem to "turboptysie" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piliscie kiedys "AMSTERDAM MAXIMATOR" mowia ze to piwo chociaz pewnie tylko kolo niego stalo, 15% alkoholu(!!!!!) i smakuje jak przeslodzony spirytus (ledwo jedno sam zmeczylem)

Eeee tam - próbowałem tego , ale takie strongi mi nie idą wcale :D

Wolę tyskie , jak coś mocniejszego to warka strong :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...