Skocz do zawartości
Buu

Bądzmy Dumni

Rekomendowane odpowiedzi

nasuwa mi sie cos takiego na myśl:

"Człowiek uczy sie cale życie, a i tak umiera głupi" a ja jestem przykładem :wink:

end of story :wink:

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ORB

3dmark 2k3

matrox parhelia

all drivers

.....tam mnie znajdziesz..... na początku;]

linka nie dam bo ciągle punktuje w góre.....;]

 

BTW w nowej wersji 3dmarka są tylko 2 wyniki... ;] mój i jakieś biedne 700pkt

w starszej wersji jest już więcej[na prockach powyzej 2ghz, ale tamte tez przebiłem;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu mialem 2miejsce na FX5200 teraz spadłem na 4miejsce w 2001 na FX5200. A na T200 tez mam niezly wynik.. O siakies 60marków mnie culmen przegonił :P.. W podpisie linki ;] Dzieki ze ktos o mnie wspomniał..W temacie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie skorzystałem z szukajki do 3D03 - co prawda procek nie ma tutaj aż tak dużego znaczenia, ale kiedyś u kumpla na Intelu machnąłem 8k na mojej karcie. Kategoria Athlon XP/MP/4, do 2.6Ghz, ATI Radeon 9800XT (ach ten bios ;)), default project, older builds, drivery jak kto chce (ja mam oryginalne 4.8, więc wszystkie "approved" się zgadzają) :

 

http://service.futuremark.com/compare?2k3=3416361

 

a ekstremalnie, to zmarzłem przy otwartym oknie :lol:

 

jak wrócę z Rzeszy, to coś machnę lepszego, bo bios merlina do mojego Epoxa otworzył przede mną pewne nowe możliwości. ;)

chociaż nie sądzę, żebym przekroczył 8k ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja nieskromnie powiem że w katerogi P4 6600GT mam 3 lokatę. No niestety spadłem na 5, ale wyżej jest jeszcze w zasięgu.

 

edit: che che już jest czwarte

 

Na których sterach macie lepsze osiągi 75.90 czy 71.24?

Edytowane przez speedriver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema a ja mam 5 miejsce w kategorii ALL PROCESSORS i w ALL DRIVERS, a na typie proca jako P4 (futuremark nie ma celeronów D na ORB) mam 1 miejsce na sterach WHQL :lol: A świdra jakoś nie ma - dziwne. 1 wynik to tylko 2045 ale to synek sie zwie Akselus@tlen.pl - czyli też polak :D:D:D A ja sie postaram i moze bede miał więcej niz te moje marne 1913 :D

 

EDIT:

Niech mi ktoś powie czemu teraz mam mniej punktów niż przedtem - na takich samych ustawieniach karty i procka mam tylko 1665 marków a przedtem miałem 1913 marków. A w kompie wszystko tak samo ustawione :-| Co jest ?? Stery też mam te same !! Macie jakieś pomysły co do tego ?? Bo ja nie wiem co się dzieje :huh:

Edytowane przez freelancer7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam drugie miejsce na świecie (myśle, ze lekka zabawa sterami i jestem 1st :) ) w 3dm03 na GF256/GF SDR. Różnie ta karta jest zrozpoznawana przez 3dmarka, więc dodawane są do różnych kategorii (GF256/GF SDR), ale sa to fizycznie te same karty - u mnie na różnych sterach różnie była rozpoznawana :P

 

http://service.futuremark.com/compare?2k3=3749850

 

W build 360 jestem pierwszy w obydwu kategoriach :lol:

 

Chciałem też zrobić jakiśporządny wynik w 3dm01, ale podczas ładowania ostatniego testu po prostu jest zawieszał, niezależnie o podkręconego sprzętu :mur: :mur: :mur: . Ponownie zainstalowanie benchmarka nic nie zmieniło :mur: - jak rozwiąże ten problem, to mysle, że będe w ścisłej światowej czołówce :D

 

Ps Właścicielem karty jest PBA (miała być na konkurs) :D

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość =H2o=Destroyer[PL]

NO ladnie chlopaki,wyniki imponujace,zwlaszcza sulo!!!!!! :!: :!:

JA niestety mam duzy problem,bo mam 9800 non-pro ale widzi mi go jako pro wiec nie mam szans(lepsze pamiatki).A co najgorsze karta nie wstaje na innym niz orginalnym biosie(o co do k@#$% chodzi....... :cry: :cry: )Gdy wgralem do niej juz pare biosow od 9800 non-pro to karta poprostu nie dziala i wtedy pci i orginal.Moze cos nie tak z karta.Narazie 6600Pkt w 2003 ale jak sie okazalo karta kreci sie lepiej niz myslalem i 7k nie powinno byc problemem,albo i troche wiecej 7.2-7.4k.

 

Boze daj mi jakis bios non-pro ktory bedzie dzialal i juz rosne z moja karta w rankingach futuremarka :cry: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc

 

Jeszcze ja ze swoim R9200 :

 

Narazie: http://service.futuremark.com/compare?2k3=3862284 - 1 miejsce w Marku 2003 na R9200 - wszelkie sterowniki i CPU B)

 

Licze jeszcze na 2001 za jakis czas (jak dobrze wiatr zawieje :lol: ) .

 

pozdro

piotres

Edytowane przez piotres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może i ja się pochwalę pierwszą lokatą w 3dm'01 w kategorii radeon 9000 series. Wynik to 10406 na radku 9000 NON PRO. :)

Edytowane przez Iwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu mialem 2miejsce na FX5200 teraz spadłem na 4miejsce w 2001 na FX5200. A na T200 tez mam niezly wynik.. O siakies 60marków mnie culmen przegonił :P.. W podpisie linki ;] Dzieki ze ktos o mnie wspomniał..W temacie :]

1242437[/snapback]

Buzzy >> obawiam sie ze nie tylko Culmen przegonil Cie na Ti200, Hary86 aka Cichy (pozdr!) z forum zrobil 12,8 k w 01: http://service.futuremark.com/compare?2k1=8415942

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO t ja polecam jeszcez lekture 3dmarka na grafikach ge force 6600 (nie gt)

 

POWER OF AMD powinien zostac dodany czempredzej :).

1368741[/snapback]

:mur: :mur: :mur:

 

 

jezeli chodzi o moją osobe to myśle ze znalazło by sie sporo kategori w kótrych udało mi sie wywalczyc lokaty z podium :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur:  :mur:  :mur:

jezeli chodzi o moją osobe to myśle ze znalazło by sie sporo kategori w kótrych udało mi sie wywalczyc lokaty z podium :)

1377884[/snapback]

Dokladnie dokladnie Dlatego Dziwie sie dlaczego jeszcze cie nie ma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ;) piate miejsce w 05 (2445ptk) w 03 moze i daleko ale 5333ptk no i 2001se "tylko" 18k ale to wszystko na r9500 128bit :!: niestety orb nie rozroznia tych kart i wszystkie wrzuca do jednego worka wiec trudno sie wybic na pozycje medalowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 miejsce (nieoficjalne) w kategori GF 4 MX 64Bit ... w 3d01. Do 2 miejsca brakuje mi 200pkt a do 2 400pkt ale testy robilem na 3200+, stare pamieci i karta jeszcze bez vmodow wiec szanse ogromne...

Link pozniej podam.

W kazdym razie 7106pkt... czy cos

 

320/626 karta idzie bez artow !!! Wszystko pasywnie chlodzone. Potem juz schody bo albo moge dac 340/570 albo 590/335 ... brakuje voltow dlatego od dluszego czasu szukam aparatu bo nigdzie nie ma opisu do mojej karty...

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nawet nie wiedzialem ze mam 2 miejsce w kategorii radeok 9800xt i p4 do 3 GHz :P

musze jeszcze zapodac testy na approved driverach jakichs ;]

pzdr

 

 

PS. MietmaN jaki masz biosik na swojej karcie ??:>

Edytowane przez Dev-o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...