Skocz do zawartości
Slayer

Kiedy Szukajka Będzie Naprawiona?

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nie działa tak jak dawniej. Wpisz sobie Slayer- pokażą się praktycznie same wątki, które sam założyłem, a w tych, które ktoś inny założył i coś tam napisałem już nie :| Szukajka działa ok, kiedy wskażę dokładnie o jakidział forum chodiz, a jak na wszystkie to wskazuje tylko moje topiki :(

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trzeba przyznać, że wyszukiwarka kiepsko działa, źle wyszukuje tematy (chyba trochę źle reaguje na krótkie nazwy tematów ;)), bo z reguły nigdy nie wyszukuje mi dużych topiców jak np. abit nf-7s tylko jakieś małe wątki, albo takie w których nie ma o tej płycie nic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak wstukałeś abit samo słowo to wygląda że jest ok, ale jak ja wpisuję konkretnie model, czyli: abit nf7-s to patrz co pokazuje, prawie żadnego wątku związanego z tą moba (a przynajmniej nie największy topic od którego powinna zaczynać się lista :) ):

 

http://forum.purepc.pl/index.php?act=Searc...lite=abit+nf7-s

Edytowane przez Peef

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny jakże uprzejmy.... :blink:

 

To poszukajcie :

DFI Lan Party:

http://forum.purepc.pl/index.php?act=Searc...e=dfi+lan+party

 

Abit ic7-g

?????????

 

 

Wypadałoby żeby szukajka szukała rownize wyrazów 3 znakowych bo dosyc duzo jest szukanych wyrazow ktore maja tylko 3 znaki.

Edytowane przez Adasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak cos jest nie tak np dzis chciałem wyszukac "Fortissimo" =bład 404 (nie tylko na ta nazwe tak reaguje)

 

EDIT--własnie stalo sie tak samo jak dodawalem ten post

Edytowane przez Wielki.Shu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał_misiek

Jednak cos jest nie tak np dzis chciałem wyszukac "Fortissimo" =bład 404  (nie tylko na ta nazwe tak reaguje)

 

EDIT--własnie stalo sie tak samo jak dodawalem ten post

1278278[/snapback]

Przecież słowo "Fortissimo" wyszukuje tutaj tematy znalezione

Edytowane przez Michał_misiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 ti

 

"Jedno lub wszystkie z szukanych przez ciebie słów jest krótsze niż wymagane 4 znaków lub próbujesz szukać niedozwolonych słów takich jak: 'html', 'img', etc. Wróć i zwiększ długość szukanych słów kluczowych lub wybierz inne słowo."

to se mozna teraz szukać :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...