Skocz do zawartości
Pageup

Śliczny Prezencik Od Tpsa :)

Rekomendowane odpowiedzi

KrzychuG z mala uwaga, ze tych, ktorzy nie uzywaja lacz tepsy jest stosunkowo malo i nie wszedzie sa dostepni niestety. Reszta opiera sie wlasnie na monopoliscie.

1282510[/snapback]

Siec MAN jest calkiem spora i praktycznie dostepna w kazdym wiekszym miescie. Osobiscie korzystam z uslug providera, ktory ma 2 lacza, jedno wlasnie od TorMANa i aktualnie z niego korzystam (dziala bardzo dobrze),a drugie od TP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega dawno nie pisal. Czyzby limicik wlaczyli? ;] nie martw sie tpsa jak sraczka - przychodzi z nienacka. Albo jak to sie pisze ;] Ja 31 sierpnia podpisalem umowe na Neo+ 640kbit/s bez limitu... ufffff :)

1281063[/snapback]

Dokładnie.

 

Ja się tak zastanawiam, coś bardzo często te błędy im się zdarzają (za często?), u konkurencji raczej tak nie ma, więc niewykluczone, że to wcale nie jest błąd, lecz celowe działanie marketingowe.

 

"Delikwent" narobi wrzawy - reklama. I nadzieję, że a może komuś się uda zamówić neo z limitem "bez limitu", to taki sam argument jak do kupna losu - może się uda, a może nie - a więc co jakiś tam klient ten argument połknie.

Co więcej wszyscy zaczną ściągać i nagle xx% neostrad zacznie pracować jak modemy. Fajnie :razz: I co wtedy? Wszyscy patrzą na kalendarz, miesiąc się zaczął, co robić? I znowu jakaś część zamówi kolejne dane.

 

Wydaje mi się to całkiem owocnym planem marketingowym.

 

To oczywiście czysto hipotetyczne rozważanie, kto wie jak jest naprawdę. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak zastanawiam, coś bardzo często te błędy im się zdarzają (za często?), u konkurencji raczej tak nie ma, więc niewykluczone, że to wcale nie jest błąd, lecz celowe działanie marketingowe.

1284379[/snapback]

Moim zdaniem te błędy wynikają z kiepskiej organizacji firmy. W końcu użytkowników neo stale przybywa w szybkim tempie a dopilnowanie wszystkiego to chyba zbyt duży problem nawet dla TP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też jest zupełnie niewykluczone, jak już powiedziałem, prawdy pewnie nigdy się nie dowiemy, ale czegoś tam możemy się domyślać. Czy to jest aż taki problem z tym całym liczeniem? Przecież to nie jest ręczna robota. Czy ktoś zna dokładną zasadę naliczania limitów? W Idei to jest dopiero problematyczne naliczanie minut, a jakoś nikomu się nie trafiło 60 zamiast 30. User się rejestruje i jedzie mechanizm, gdzie tu się pomylić? A skoro tyle błędów zwiększa limity, czy nawet je wyłącza, to dlaczego jakoś żaden ich nie zmniejszył? :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w TP musza miec caly system informatyczny do pupy ze to tak sprawnie dziala ... z ich infolinia to samo , nigdy nic nie wiedza mimo ze siedza przy kompach , ktore powinny umozliwic znalezienie odpowiedzi na kazde pytanie abonenta ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego jakoś żaden ich nie zmniejszył?  :-P

1284787[/snapback]

Fakt, nie spotkałem się jeszcze z taką sytuacją :) Możliwe, że i takie przypadki się zdarzały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo ja tego nie potwierdzę. Mam w domu 512 kbps i w panelu wyświetla mi sie "aktualny transfer z prędkością 32 kb/s"... Ściągnięte 18 GB, mimo że przed weekendem było coś koło 14 GB, a na weekend mnie nie było w domu... ale mniejsza o to.

 

Zadzwoniłęm na infolinie, żeby mi kod na 2 GB podali. Wpisałem go i co ciekawe "21.03.2005 19:59 zakup 4 GB"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo sam lisek tutaj zawitał ;) :P

mnie pokazuje: 29,96 GB do dn. 20.03.2005 18:30:25.

Limitu brak :D emulem zrobiłem koło 20gb ale tez sporo z ftp roznych ściągałem :) więc prezencików od tpsa ciąg dlaszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zerknij czy aby nie przelaczylo Ci na stare 640kbit/s bez ograniczen, bo moze jest taka opcja.

 

BTW ja tez mam bez ograniczen [; ale dlatego, ze podpisalem umowe 31 sierpnia na starych warunkach [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo sam lisek tutaj zawitał ;) :P

mnie pokazuje: 29,96 GB do dn. 20.03.2005 18:30:25.

Limitu brak :D emulem zrobiłem koło 20gb ale tez sporo z ftp roznych ściągałem :) więc prezencików od tpsa ciąg dlaszy :D

1342074[/snapback]

Może korzystasz z loginu i hasła do starej neostrady? Bo niestety zapewniam Cię, że limity w TPSA działają dobrze :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc emul jedzie 27 upload a down średnio koło 70. Ale jak coś ciągam z dobrego serwa to norma 127-126 :) Loginu zadnego nowego nie dostalem przy przejsciu na 1024. Ja jeszcze kiedys na 512 podpisywalem (jak była promocja miesiąc za 1zł a jak chce to zwracam). Jedynie co dziwne co mi wypisuje to ze mam umowe na czas nieokreslony a place za okreslony i w umowie mam okreslony. Transfer przetestuje z tej stronki co mi podales lspider ja sciągne jedną rzecz na emulu :)

 

EDIT: Pokazał mi 965kbit/s. Ogólnie jest to naprawde dziwna sytuacja ale mnie tam ona nie przeszkadza :P

Tutaj screen:

screen

P.s. W paramtrach łącza pokazuje mi 1mbit/s bo to Windows server 2003 a w Xp pokazuje standrartowo więcej czyli 1,3mbit/s :)

Edytowane przez Pageup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest lepsze ale moj kumpel od pol roku nie dostaje faktur na neo, olal biznes, nie przejmuje sie tym.

1240473[/snapback]

 

Nie ma co sie cieszyc z tego, po roku przysla zbiorową fakturę za 12 miesiecy , i bedzie musial zaplacic .... i nic nie zrobi, bo prawnie oni i tak są górą .... przeczytajcie sobie regulamin tp, podpisales umowę że bedziesz placil, a ze nie placisz to nie tylko isch problem, ty wiesz ze musisz, powinienes sam sie do nich zglosic ... tak wiec proponuje placic , bo jest to nie uchronione , wiem z wlasnego doswiadczenia ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A swoja droga tez mam 1/mb umowe, i mam czas neokreslony i zero limitu. wydaje mi sie to blad tpsy polegajacy na nie wlaczeniu limitow, po przejsciu z nielimtowanej neostrady na limitowana, ja juz mam pol roku 1 mb, i pol roku bez limitu miesiac w miesiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy sciągacie??? mi tam wystarcza 7 Gb a i tak na miesiąc ciągne z 2,5 gb sciągam muzyke gry itp

1397057[/snapback]

Anime :P Jeden serial i od razu 5-6GB ;)

 

Poza tym przyzwoita gierka to obecnie ze 2 GB :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez dynamiczne IP to zmienia sie tylko w trakcie rozlaczenia i ponownego nawiazania polaczenia. A jesli net juz masz polaczony to ip masz stałe :D i nie zmiania sie dopoki znowu sie nie rozlaczysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...