Skocz do zawartości
turtles5

Cpc Czyli Po Prostu Nie Wierze

Rekomendowane odpowiedzi

polecam 1371634[/snapback]

he he może masz rację że szukałem ale fotek chłodniczki z twingo bo gość na forum pyta od czego to jest a ja dwa razy bym nie powiedział że to akurat od renówki i na tym forum to widziałem :D, a może nie na tym :?

Tak samo jak nikt mi nie wierzył że do poloneza jednym czasem też zakładali takie jak do opla

bo harrison to firma specjalizująca się w produkcji nagrzewniczek i nie koniecznie MUSZĄ BYĆ W OPLACH :)

Edytowane przez kalwero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy lipe panowie i tyle ;]

 

A co do węża... to przecież każdy by się domyślił... kup cpc lewatywa gratis :D :lol: :D

1369124[/snapback]

ta :) nie tylko lewatywa a wręcz poważna i głęboka lewatywa :) inaczej mówiąc - hydrokolonoterapia za freeeee :) przydałaby sięjeszcze kamerka na kablu to by se można obejrzeć tasiemca, motylice watrobową czy inne pasożyty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

hehehhe troche dziwnie wyglada ten blok od srodka;) moze to jakas kosmiczna technologia? chcial bym zobaczyc proces produkcji;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem to wszystko (włącznie z testem i forum pclab), ubaw po pachy :).

O ile dobrze pamiętam człowiek, który spłodził tą 'recenzję' jakiś czas temu wypadł z tweaka wraz ze swoim kompanem za próbę oszukiwania forumowiczów na jakichś przecudownych rurkach do wc, rzekomo sprowadzanych z Niemiec czy innego Fidżi a naprawdę kupowanych w Leroy-Merlin oddalonego o trzy kroki od jego domu. Tak więc jego obiektywność jako recenzenta.... no cóż :wink:.

Edytowane przez Paszczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic43730.html

hehe

 

"Tanie bloki na proca są w sklepie internetowym na stronie www.cpc.pl"

 

"Bloki które są dostępne na www.cpc.pl pomimo że są tanie są dość skuteczne - odpowiednio zaprojektowane aby jak najlepiej przekazywały ciepło z rdzenia procesora do cieczy chłodzącej."

 

"...U mnie na Athlonie 2000+ temperatura nigdy nie przekroczyła 58 st...Nie mogę powiedzieć aby układ był niedopracowany skoro sprawdza się doskonale..."

 

niemoge z nimi maly ot;)

 

"Pisałem już naTYM forum,iż posiadam kilkadzisiąt (już) programów i jeżeli uruchomisz to w ciągu roku (świetlnego) na AMD to jesteś fachowiec.Zajmuję się już kilkanaście lat komputerami (i nie tylko) i troche się na ten temat nazbierało.

A jeżeli forum jest "robione" pod AMD to tak bedzie jak piszesz.Zrób Sobie prosty test na szybkość zapisu i odtwarzania z dysków SATA i wtedy napisz co osiągnąłeś. " (broni swojego celerona)

 

:))))

Edytowane przez Amd_Powered

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:wink: Marudzicie i marudzicie :wink:

Jak CPC dotrzyma słowa to na dniach powinien być u mnie ich zestawik tzw. kompaktowy :-P

Wsadzę go na moją 4GHz grzałkę chyba, że zestawik nie wydoli to zjadę magistralą lub mnożnikiem (mnożnik unlcked B) ) i wszystko opisze. Jak nie będą mieli nic przeciwko to również rozbiorę to na części pierwsze - mówię o jednostce chłodzące, bloczków nie będę rozlutowywał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radzę dobrze skalibrować zabezpieczenia na płycie przed testem. Szkoda że nie masz dostępu do pirometru laserowego jaki mamy w chiplabie. Wtedy pomiar temperatur byłby najbardziej obiektywny.

1377285[/snapback]

Już od pół roku mam taki zakupić ale zawsze wypadają inne wydatki, ostatnio na halogeny do oświetlania fotografowanych obiektów, a teraz jeszcze dojdą wydatki aby to światło rozproszyć :/ Zresztą muszę na stałe w domu gdzieś ulokować miejsce na robienie fotek bo zawsze jak trzeba zrobić zdjęcia to stawiam biały "namiot" w środku salonu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat dość stary, ale nie rozumiem co tak wyzywać na to CPC . Tydzien temu kupilem taki zestawik a dokładniej: WaterCooler E 12dB zestaw ten posiada chłodnice AirPower (podobno nowy model).

Wszystko idzie jak należy:

-temperatura przy normalnej pracy: 38-41 stopnie

-temp. przy stesie: 43-45 stopnie

-w godzinach nocnych przy otwartym oknie (norm. praca): 34-37 stopnie

-w godzinach nocnych przy otwartym oknie (stes): 40-43 stopnie

 

Jak chcecie to podeśle fotki mojego zestawu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...