Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że nie reagujesz wcześniej i tam gdzie potrzeba. Nie dam do siebie tak pisać! Jak ma wstawiać takie komentarze to niech wogóle nie pisze! Ja tego nie zacząłem! Zresztą nie tylko do mnie takie teksty pisze. Ale to nie moja sprawa.

 

Wracając jeszcze do PS3. W takim tępie to prędzej w PL kupię niż w USA. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie reagujesz wcześniej i tam gdzie potrzeba. Nie dam do siebie tak pisać! Jak ma wstawiać takie komentarze to niech wogóle nie pisze! Ja tego nie zacząłem! Zresztą nie tylko do mnie takie teksty pisze. Ale to nie moja sprawa.

 

Wracając jeszcze do PS3. W takim tępie to prędzej w PL kupię niż w USA. :)

 

Heh...musisz przyzwyczaic sie do tego, że tutaj nawet "tajemniczy głos z wanny" jest pro-x :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

hehe

usmialem sie dzis niezle:

 

Wii pobiło PlayStation 3

Avaro; wtorek, 16 stycznia 2007

 

W pięknym kraju kwitnącej wiśni konsola Wii od Nintendo pod względem sprzedaży bije na głowę konkurencyjną PlayStation 3 od Sony. Jak dotąd (dane za grudzień) w Japonii Wii znalazło 989,118 nabywców. W analogicznym okresie czasu zainteresowanie konsolą Playstation 3 wyraziło - za pośrednictwem portfela - 466,716 osób.

 

Niemal pół miliona sprzedanych egzemplarzy to liczba niebagatelna. Warto jednak przypomnieć, że firma Sony planowała sprzedaż swojej najnowszej konsoli na poziomie miliona sztuk. Jak widać niepozorne Wii pokrzyżowało te plany. Obydwie firmy planują, że sprzedaż ich konsol osiągnie pułap 6 milionów sztuk do końca marca.

 

A co z zabawką Billa G? Od debiutu na trudnym japońskim rynku w grudniu 2005 roku konsola Xbox 360 sprzedała się w zaledwie 290,467 egzemplarzy. Microsoft jednak nadal walczy o konfitury. Najlepszym przykładem determinacji giganta z Redmond jest ostatnia akcja promocyjna z grą Blue Dragon ( w zestawie z wersją CORE konsoli)

czyli skoro Wii bije PS3 na glowe, to PS3 masakruje i sika na zwloki XBoxa 360 ;)

a zwazywszy na czas obecnosci konsol na rynku, to ten news powinien miec nieco inny tytul chyba ;)

oczywiscie wszystko po to, zeby tylko dolozyc PS3.

 

plus:

 

Gabe Newell bije PlayStation 3

Avaro; wtorek, 16 stycznia 2007

 

Kolejny branżowy guru wypowiedział się krytycznie o najnowszym dziecku Sony. tym razem biednej PlayStation 3 oberwało się od samego Gabe'a Newella. Twórca słynnego Half-Life'a zarzuca producentowi konsoli dyletanctwo, słabą współpracę z developerami oraz złe podejście do klienta. Według Newella, Sony powinno w ogóle zaprzestać produkcji konsol do gier. Dla równowagi Gabe pochwalił Nintendo Wii za innowacyjność. nie miał też żadnych zastrzeżeń do Xboksa 360

 

To kolejna mocna salwa w kierunku PlayStation 3, kilka dni temu w podobnym tonie wypowiadał się John Carmack twórca kultowego Doom'a. Warto jednak mieć na uwadze, że Gabe Newell, jak i większość ekipy Valve to byli, wieloletni pracownicy Microsoftu. Cóż stara miłość nie rdzewieje?

tu bez komentarza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że Xbox 360 kiepsko się sprzedaje w Japonii to nie nowość. Mi to najzwyczajniej na świecie zwisa jak się tak konsola tam sprzedaje. Najważniejsze, że jest już przekroczona liczba 10 mln sztuk na cały świecie, dzięki czemu coraz więcej developerów będzie coraz chętniej wydawało gry na tą konsolę.

 

@SamoDobro tek o masakrowaniu i sikaniu trochę nie na miejscu. Nie wiem po co. Ja tego newsa inaczej zrozumiałem. Wii i PS3 to konsole Japońskie i ich sprzedaż na rynku Japońskim porównywać. Konsola Microsoftu nigdy takiej sprzedaży nie osiągnie. Jakbyśmy my mieli swojego Polskiego nextgena ( dobre nie ;) ), z dużą biblioteką gier i wsparciem rodzimych firm ( utopia), to sytuacja była by podobna.

Edytowane przez PawelDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Wii i PS3 to konsole Japońskie i ich sprzedaż na rynku Japońskim porównywać. Konsola Microsoftu nigdy takiej sprzedaży nie osiągnie.

to skoro news jest obiektywny, to gdzie wzmianka, ze byc moze tak kiepski wynik PS3 spowodowana jest brakiem konsol w sklepach?

w ogole newsy o sprzedazy konsol to IMO bzdura - szczegolnie po 2-3 miesiacach od ich premiery. ja tez sie ciesze, ze XO poszedl juz w 10 milionach. moze wyjdzie w koncu cos co nie bedzie kolejnym FPP, TPP czy innym PP - chce jakies odmozdzajace, niestresujace gierki - niby jest to XBox Live Arcade - ale ja bym jednak wolal cos bardziej kojarzacego sie z pojeciem next-gen. dlaczego nie ma nic podobnego do Jak&Daxter? to mnie najbardziej boli. i coraz bardziej zastanawiam sie nad to Piniata - im wiecej w to pogrywam tym mniejsza mam na to ochote, zeby kupic. chce cos rownie kolorowego jak Piniata ze zbieraniem diamencikow jak w Mario i platofrmami rozbudowanymi jak zamek w ICO ;)

marzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SamoDobro brak konsol to imho troche bajka skoro sony twardo twierdzi ze dostarczylo do sprzedazy 2 mln konsol a sprzdany jest wsumie cos kolo 1mln to znaczy ze gdzies lezy w sklepach ok 1mln.

 

nie ma konsol w sklepach wyslij mi kase na wrsje 60gb i ci kupie w ciagu paru minut

 

pozdro 4@ll

 

a jak sie mowi ze Wii sie extra sprzedalo to wszyscu szukaja w tym winy M$ no extra skoro sony takie pewne ze sie nic caly czas M$ to moze niech poboi troche Wii :)) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SamoDobro brak konsol to imho troche bajka skoro sony twardo twierdzi ze dostarczylo do sprzedazy 2 mln konsol a sprzdany jest wsumie cos kolo 1mln to znaczy ze gdzies lezy w sklepach ok 1mln.

sony dostarczyło łacznie do ktoregostam stycznia 1,5 bańki konsol (około 0,5 bańki na premiere 1 bańka w miedzyczasie). Te całe 1,5 bańki poszło (dane z 12 stycznia). Dzisiaj w JAP wylądowała świeża dostawa PS3 w ilości 1 mln i drugie tyle zlądowało w NA. Wiec wyszło na raz z fabryki o 33 % wiecej konsol niż do tychczas udało im sie wyprodukować i sprzedać. Wiec jesli dzisiaj bedzie news ze polki są pelne PS3 to pewnie nic dziwnego jesli jakieś 1,5h temu otworzyli sklepy z świeżutkimi 2 bańkami na połkach.

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

@SamoDobro brak konsol to imho troche bajka skoro sony twardo twierdzi ze dostarczylo do sprzedazy 2 mln konsol a sprzdany jest wsumie cos kolo 1mln to znaczy ze gdzies lezy w sklepach ok 1mln.

Sony twierdzilo o 1.5 mln konsol.

0.5 mln na Japonie

1 mln na Polnocna Ameryke

jakies odpady na rynki azjatyckie

gdzie ten lezacy w sklepach milion?

 

@Snake

 

w USA te konsole z nowego rzutu poszly na preordery, wiec zdjec z pudlami PS3 w sklepach jednak bym sie nie spodziewal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie znów mi się dostanie ale zaryzykowałem i wysłałem kumpla w USA do sklepów w poszukiwaniu tego 1miliona z nowego rzutu! :D Albo przyniesie dobre wieści albo kolejny już raz mnie ochrzani! :)

 

PS. Ceny sprowadzanych zaczynają topnieć ;):

 

20 GB -2330PLN (1930PLN+przesyłka)

60 GB -2645PLN (2099PLN+przesyłka)

 

Nic tylko cieszyć się, że wraz ze wzrostem ilości konsol cena zaczyna być atrakcyjna. Tylko te koszta przesyłki. Kosmos. :(

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SEGA Rally Revo Xbox 360, PS3, PS2, PSP, PC

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Warhawk canned, to become PS3 download

 

Rumor Reporter has confirmed that Incognito's Warhawk is the subject of the site's ominous story posted early this morning. An anonymous source working on the title has allegedly told Rumor Reporter that development has "stalled completely." Supposed "infighting and lack of clear direction" have led to a swelling budget; in turn, prompting layoffs and employee migration.

 

SCEA has apparently brought in a new director who may be considering a significant change of direction for Warhawk. What was once a high profile title (the first to utilize functioning Sixaxis motion control), may now become a simple downloadable game. Rumor Reporter suggests that Warhawk's four complete missions could be destined for PlayStation Store. Another Gran Turismo HD? Perhaps. But, for now, this is strictly rumor.

 

We did contact Sony for a statement. Here's the predictable reply: "We haven't made any official announcements regarding Warhawk since last year. At this time, we have nothing new to report regarding this title."

:lol:

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony się wkurzyłem gdy się dowiedziałem ,bo ciągłe przekładanie premiery i można powiedzieć "brak szacunku" ze strony SONY denerwuje ,ale patrząc realnie 23 marzec to już prawie kwiecień ,więc aż tak tragicznie nie jest.....:P

Zresztą szczerze mówiąc mało jest osób ,które kupią Playstation 3 w dniu premiery ,albo zaraz po niej.

Mówiąc szczerze narazie nie ma poco kupować P3 ,bo nie ma za bardzo w co grać (pomijam Tekkena, VF i Resistance: Fall of Man) ,a dla 3 gier po co kupować P3 :]

Edytowane przez w-u-j-e-k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle czekałeś to jeszcze miesiąc poczekasz :wink:

 

How much will PLAYSTATION®3 cost?

Equipped with a blue-ray drive, pre-installed hard disk drive (HDD) and Wirelesss controller as standard, the 60GB PLAYSTATION®3 will be available at launch in Ireland for €629.99. The 20GB (€529.99) will not be available at launch in Ireland.

czyli Sony podniosło cenę o 30€ :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co tak daleko zamawiac ? ;) w Polsce tez mozna, a i szybciej przyjdzie ;)

Fajna cena :lol:

 

Ja w sumie zastanawiam sie czy nie zlozyc preordera we wloskim EB-Games ;] Jak tydzien temu rozmawialem ze sprzedawca, to przysiegal ze beda mieli PS3 w dniu premiery no i cena na poziomie 600E a nie 3,5k zł :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli Sony podniosło cenę o 30€

Na podstawie plotek można już wysunąć zabójczą tezę i przedstawić jako fakt: Sony już podniosło cenę. Brawo. Warto też wspomnieć, że wszestkie inne konsole w Irlandii(bo ta kretyńska plotka powstała z powodu takiego, że ktoś wyczaił przedpremierową cenę w jakimś sklepie on-line w Irlandii) kosztują więcej, a nie tylko PS3. Ale o tym już wspomnieć nie łaska, bo nie pasuje do wizji złej firmy Sony.

 

PS:

Sony Europe dismisses Stringer's suggestions of April launch

Ellie Gibson 15:51 17/01/2007

PS3 coming in March

 

A SCEE spokesperson has told GamesIndustry.biz that PlayStation 3 is still on track to launch in Europe in March, despite suggestions from Sony CEO Howard Stringer that it will be here in April.

 

In an interview with CNET-owned site News.com, Stringer is quoted as saying, "We have got the European launch in April, which is very important to us."

 

But a spokesperson told GI.biz, "It is not the case that PS3 is launching in April," adding that suggestions otherwise are "incorrect".

 

"The date has been and still is March," the spokesperson confirmed.

 

Sony has yet to announce a specific date for the launch of PS3. However, several senior retail sources speaking to GI.biz have said that March 23 is set to be the day when the console hits the shops, and SCEE are expected to make an official announcement next week.

http://www.gamesindustry.biz/content_page.php?aid=22290

 

PS2: David Jaffe w nieoficjalnej wypowiedzi zaprzeczył doniesieniom nt. rzekomych problemów z Warhawkiem : http://www.joystiq.com/2007/01/16/rumor-wa...e-ps3-download/ (jest update tego artykułu)

Edytowane przez Malsumis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malsumis cytat przedstawiony wcześniej przeze mnie to nie jest żadna durna plotka :lol2: tylko fakty ze strony Sony, więc daj se na luz :lol:

http://www.ps3.eu/en-IE/ask/doc/price/go.ps3

 

edit sprostowanie :-P

Sony Confirm Rip Off Britain - PS3 Priced at £425 ($837)

Sony has once again confrimed that the PS3 60GB will go on sale in the UK for £425, at todays exchange rate that translates to $837. The price if converted into euros is even around 50 euros higher which makes it the most expensive region to pick up a PS3 (major regions). The Wii is on sale for £179, an Xbox 360 can be snapped up for £199, will Brits go crazy for the PS3 at £425? Something tells us the power of Playstation brand can't overcome this in abundance, time will tell. It is reported that it is not SONY who want such high margins but the greedy retailers themsleves.

 

quote:

The UK price is equivalent to just under EUR 647, which is likely to elicit complaints about "rip-off Britain" as Sony has confirmed that the 60GB PS3 will cost EUR 599 in most other European territories. The price for Ireland, however, has been set at EUR 629.99, apparently due to a higher VAT rate.

One retail source said that the higher UK price has not been driven by Sony but by British retailers, who traditionally seek bigger profit margins than their Continental counterparts.
599€ ~2300zł Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile będzie kosztować u nas w PL.Bo podatek VAT(22%) mamy jeden z najwyższych w EU.

W Niemczech- o ile dobrze pamiętam- jest 15%.Nie wiem jak UK.Irlandii trzeba by sprawdzić.

imo cos kolo 2499zł za 20GB i 2999zł za 60GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile będzie kosztować u nas w PL.Bo podatek VAT(22%) mamy jeden z najwyższych w EU.

W Niemczech- o ile dobrze pamiętam- jest 15%.Nie wiem jak UK.Irlandii trzeba by sprawdzić.

W Niemczech jest 16% (albo juz 19, bo chyba od nowego roku Niemicy mieli przejsc na 19% VAT), w UK 17.5%, w Irlandii 21%

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Value_added_tax#EU_countries

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez konsola nie będzie kosztowała 3000, ludzie co Wy gadacie.

x0 premium kosztuje 399$ = 1197zł. U nas dostaniemy za mniej więcej 1499 zł = 300 zł drożej.

 

PS3 60gb 599$ = 1797zł. Więc w Polsce cena NIE MA PRAWA przekroczyć 2500 zł, a sądze że od tego 2,5k trzeba będzie odjąć jakieś 150-200 zł, tym bardziej jak w dużych sieciach będzie jakaś promocja.

Nawet w Ultimie w pre-orderze prognozują cene na poziomie 2400 z hakiem.

Edytowane przez Ditz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez konsola nie będzie kosztowała 3000, ludzie co Wy gadacie.

x0 premium kosztuje 399$ = 1197zł. U nas dostaniemy za mniej więcej 1499 zł = 300 zł drożej.

 

PS3 60gb 599$ = 1797zł. Więc w Polsce cena NIE MA PRAWA przekroczyć 2500 zł, a sądze że od tego 2,5k trzeba będzie odjąć jakieś 100-200 zł, tym bardziej jak w dużych sieciach będzie jakaś promocja.

Nawet w Ultimie w pre-orderze prognozują cene na poziomie 2400 z hakiem.

hahaha :lol2: dobry żart

 

po pierwsze nie 599$ a 599euro a to daje 2320zł

 

po drugie - nie zapominaj ze to Sony

PS2 kosztowało 299$ a w Polsce 2599zł

 

2999zł za PS3 60GB to i tak optymistyczna wersja

 

 

 

aha i iks premium nie kosztuje 399$ tylko 399euro co daje 1545zł

w polsce oficjalna cena to 1599zł

tylko ze MS to nie Sony :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps2 nie kosztowało 2599zł, chyba solid snake podawał cene wraz ze źródłem, ale teraz nie chce mi się szukać. W każdym bądź razie moge sobie dać rękę uciąć, że cena nie wyniesie więcej niż 2500 zł. Może by tak zorganizowac mały plebiscyt kto będzie najbliżej podania startowej ceny ps3? :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...