Skocz do zawartości
Buu

Max Fsb Na Pamieciach

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie moze ktos z was ma TAKIE pamieci i iwe jakie fax fsb wytrzymuja?? tzn chodzi mi o to czy pujda na fsb okolo 225mhz?? na plycie asus a7n8x rev2....... wole zapytac bo ostatnio( wczoraj) zawiodlem sie na kingsonach 400 ktore odmawilaby posluszenstwa na fsb wiekszym niz 202 :mur: :lol:

 

jezeli macie jakies inne pamieci ktore ida na fsb wiekszym niz 220 to bede wdzieczny za sugestie aaa z cena to tak do 1k zlza zestawik dual 2x512 i milo by bylo gdyby CL=2 :razz:

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze u mnie sprawa wyglada troche inaczej....... kupno na allegro odpada i przez inne licytacje tez ..bo... mam znajomego ktory prowadzi sklep komp... i od niego mam te pamieci na ktorych teraz smigam..cala akcja polega na tym ze moge mu oddac te goodramy 333 ,znaczy wymienic na inne za goodramy bede mial 500zlociszy refundowanych a reszte musze doplacic

co do pamieci ktore zapodaliscie to o a-datach pierwsze slysze ( moze jakis link? ), co do hynixow slyszalem ale nie widzialem :) ( tez by sie link przydal :D )

sry ze o linki prosz ale w pracy jestem i nie mam czasu szukac w necie B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak w temacie moze ktos z was ma  1247332[/snapback]

Ja mam Twin Mosy PC-400 i normalnie na codzień mam FSB 225 czyli chodzą na 450MHz a jek kręce na maksa FSB 235 to i 470 chodziły, więc polecam TwinMosy.

 

O Kingstonach ostatnio głośno coś, że stabilne one są do normalnej znamionowej prędkości ale o nawet średnim podkręcaniu można zapomnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o twinmosach slyszalem rozne niemile rzeczy... Kumpel ktory ma sklep na WGE sprzedal osatnio calkiem pokazna ilosc tinmosów ( chyba twisterów) tylko ze po pewnym czasie wiekszosc ludzi wracala z nimi bo cos bylo nie tak... zwiechy , resety itp.... chociaz moze skusze sie na twinmosy ale jednak wolalbym nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie siedze długo na necie:] a ja na swoich a-datach wyciskam na luzie fsb 250 na timinghach 2,5-3-3-7

one ida spokojniue do fsb 300 :D

 

 

do 215-225 pojedziesz na 2-2-2

Edytowane przez kamdul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...