Skocz do zawartości
abnormal

Jaki Masz Blok Na Cpu?

Jaki posiadasz blok na cpu?  

153 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki posiadasz blok na cpu?

    • 1. Thorn/Pit202 Power-X
      11
    • 2. MCS X3M
      19
    • 3. MCS Nukleon
      18
    • 4. MCS Crystal
      12
    • 5. MCS Orbital
      7
    • 6. MCS Abadon
      2
    • 7. realitynet.pl Frost
      6
    • 8. DD RBX
      6
    • 9. DD Maze 4
      1
    • 10. CFD Uriel
      22
    • 11. HomeMade
      19
    • 12. bloki.pl Spider Extreme
      18
    • 13. CPC :P
      5
    • 14. Inne (troche spoznione...)
      7


Rekomendowane odpowiedzi

takiej sondy chyba jeszcze nie bylo, a imo pokazala by ona ,ktory z producentow cieszy sie najwiekszym uznaniem:) wybralem chyba najbardziej popularne bloki w polskim swiatku WC. prosze adminow/moderatorow o "usprawnienie" tego posta, gdyz jest to pierwsza sona, ktora zalozylem.

 

 

/edit

tak jak mowilem moja pierwsza sonda i juz widze bledy. zaznaczylem "stworz tylko sonde"- prosze admina/moderatora o zmiane tej opcji. i prosze od dolozenia do sondy MCS Abadom, oraza innych blokow, ktore uszly mi z pamieci.

jeszcze jeden maly blad. Powino byc Abadon :>

Edytowane przez abnormal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mojego tez nie ma :(

mam poczciwego B1 z discoTECH'u kupiony w roku 2002 wtedy jeszcze nie bylo takiego wyboru bloczkow rodzimej produkcji ;) kupiony do chlodzenia Palomino 1800+. Teraz po polerce radzi sobie pieknie z Bartonem nie wypuszczajac go powyzej 40 stopni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 2002 roku sporo przybylo :) w 2002 nieliczni mieli WC a jak sie w akwarystycznym pytalem o pompki to wszyscy oczy w piec zlotych robili i pytali jako to "wode w komputer pchac, panie toz to chore" ;) a teraz kupuje sie gotowy zestaw i kazdy zoltodziob moze sobie zalozyc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 2002 roku sporo przybylo :) w 2002 nieliczni mieli WC a jak sie w akwarystycznym pytalem o pompki to wszyscy oczy w piec zlotych robili i pytali jako to "wode w komputer pchac, panie toz to chore" ;) a teraz kupuje sie gotowy zestaw i kazdy zoltodziob moze sobie zalozyc ;)

1263061[/snapback]

ile sie kiedys gosciowy w elektroniku nameczylem zeby mu odpowiedziec na pytanie po co mi taki przekaznik 12v/22o do kompa ... a potem podobnie w zoolognicznym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a szczerze mowiac spodziewalem sie calkiem onnych wynikow. stawialem, ze prym popularnosci bedzie wiudł X3M, a jest calkiem inaczej. co innego mnie tez zastanawi, jak ma sie wynik takiej sondy do prawdziwego rozlozenia blokow na rynku. no ale poczekamy jeszcze troche i zobaczymy jakie beda wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takiej sondy chyba jeszcze nie bylo, a imo pokazala by ona ,ktory z producentow cieszy sie najwiekszym uznaniem:) wybralem chyba najbardziej popularne bloki w polskim swiatku WC.

A stąd juz prosta droga do wniosku, że w Polsce DD cieszy sie takim samym uznaniem jak CPC :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...