Skocz do zawartości
beriam

Maty Wyciszające

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie dotyczace mat. Czy moznaby uzyc ekranow takie jakie sie montuje za grzejnikiem, po jednej stronie naklejona jest folia aluminiowa czy uzyc moze korka?? Co bedzie lepsze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może SPIRE SOUNDPAD 01

cena 31zł

Dołączona grafika

 

 

Grubość maty z pianki poliuretanowej 4 mm, spodnia strona pokryta warstwą samoprzylepną.

Wymiary maty:

2x 400 x 350mm

2x 400 x 180mm

 

Co o tym myślicie?

Edytowane przez lspider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ja piernicze, zauwazylem przed chwila, w pierwszym topicu te maty ktore sa na allegro na obrazku pokazane do panele podlogowe pociete na wymiar, te o ktorych pisze nizej, jakis fagas zbija kase na naiwniakach, ja mam taka pianke w domu bo robie z niej makiety architektoniczne ;) , lepiej kupic samemu taka pianke i pociac na wymiar w wyludzaczy darowac sobie

 

ja polecam pianke pod panele podlogowe, za 50zl w obi mozna oblozyc nia kilka komputerow,

ma grubosc 6mm i zmniejsza poziom chalasu o 6db

mozna dowolnie przycinac

Edytowane przez Galek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ja piernicze, zauwazylem przed chwila, w pierwszym topicu te maty ktore sa na allegro na obrazku pokazane do panele podlogowe pociete na wymiar, te o ktorych pisze nizej, jakis fagas zbija kase na naiwniakach, ja mam taka pianke w domu bo robie z niej makiety architektoniczne ;) , lepiej kupic samemu taka pianke i pociac na wymiar w wyludzaczy darowac sobie

 

ja polecam pianke pod panele podlogowe, za 50zl w obi mozna oblozyc nia kilka komputerow,

ma grubosc 6mm i zmniejsza poziom chalasu o 6db

mozna dowolnie przycinac

1276336[/snapback]

Coś droga ta twoja pianka. Ja za swój kawałek dałem ok 20zł i jeszcze zostało na jedną obudowę, a grubość 10mm. :-P

 

Dołączona grafika

Edytowane przez cho-marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh droga bo pakowana po 10 arkuszy 120cm na 50cm, to jest 75000cm2 a to jat 20 oblozonych szczelnie komputerow, zatem 50 zl dzielone na 20 to 2,50 , i pianka kupiona w obi a to niestety drogi sklem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z temperaturą we wnętrzu obudowy? O ile wzrosła ?

1285814[/snapback]

Max. temp w obudowie to 32*C przeważnie 30*C. Zamontowane 2 arctici na 5 i 7V(wyciągające, ztyłu i na górze) zasilacz jak wpodpisie czyli nie należy do silnie wyciągających powietrze z obudowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...