Skocz do zawartości
Simon Erinaceus

Duża Myszka

Rekomendowane odpowiedzi

Gabaryty mej dłoni to :

20 cm od początku nadgarstka do końca środkowego palca.

25 cm max rozpiętość między małym palcem a kciukiem

Jednym słowem spora łapa ;)

Niestety to wada jeśli chodzi o myszki . Większkość jest zbyt mała. Takie o długości 12 na 6,5 cm i wysokości 3,5 odpadają.

Proszę o pomoc w znalezieniu odpowedniego modelu (gabaryty, design, cena) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mx510/500/700/900 sa dosc duze i ciezkie, nazywane czolgiem, przymierz, sam mialem, przesiadlem sie na cos mniejszego, ale jesli masz duze lapsko to powinno byc ok:) moze jeszcze mx1000, ale to ma wsteczna akceleracje:) ale za mx510 musisz zaplacic jakies 180 pln:) Ew a4-tech swop-80, imitacja mx500?:)

Edytowane przez fuzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fuzz za duzo bajek sie naogladales... w mx1000 nie ma wlasnie wstecznej, wystepowalal ona jeszcze w takiej jak moja, czyli mx 500. Ale i tak mycha jest spoko, wiec polecam jesli masz duza lapke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IE jest wiekszy od MXa

1269583[/snapback]

ie (3/4.0) moze jest dluzszy, ale jest cienki i lekki jak plastikowa zabawka ...

 

to czy wybierze ie/mx'a to jego wybor, a i tak po 2,3 tygodniach nie bedzie mial problemow z uzywaniem myszki

 

wymiary rek tez nie maja wielkiego znaczenia, bo liczy sie chwyt, to w jaki sposob trzyma sie mysz

wg tego co mierzyles ja mam 19cm&23cm mam mx'a500 i gra mi sie dobrze, a na poczatku denerwowala mnie jego waga ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fuzz za duzo bajek sie naogladales... w mx1000 nie ma wlasnie wstecznej,

1269290[/snapback]

yhm, kazdy wie ze mx500 mial akceleracje, a mx 1000 nie mial... mx1000 - fajnie, prawdziwy laser, ale MA akceleracje, juz wolalbym mx700 od 1000, ktory naprawde dzialal fajnie:) Razer viper tez nie mial akceracji cio??:P Wrrrr, nie bede zaczynal dyskusji czy cos ma akcelaracje czy nie, wez w lape to sam zobaczysz :)

 

A wracajac do topicu to koles nie napisal ile ma $, ale pewnie najlepszy dla niego bylby jednak SWOP-80, wkoncu ksztalt pieknie sciagniety od mx500/510 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Każde info się przyda.

 

Co do mych funduszy to max 50 PLN. Mysz najlepiej z kablem i kulą ew. optyczna ale takie to do 50 PLN raczej nieciekawe bywają. Interesują mnie głównie myszy w czarnym kolorku by się z resztą mego zestawu komputreowego nie gryzła (mimo iż myszy to gryzonie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokladnie taka lape jak ty i posiadam IE 3.0 super mycha tylko jedno małe 'ale' niestety juz w sklepach nie do dostania,na allegro - może,ale to tez nie wiadomo jedyny pewniak o ,ktorym wiem to www.alienware.com i w niemczech chyba sa.No ale sam widzisz robi sie problem po 1 trzeba dolozyc troche kaski ( w lipcu 2003 zaplacilem za wersje oem [stery,przejsciowka usb>ps/2,gwarancja 36 m-cy] 120pln,no a po 2 trzeba szukac,lecz takie poswiecenie zostanie ci wynagrodzone :D

 

btw.

bobo napisales ze jest lekki jak plastiwkoa zabawka moze i tak,ale jak patrze na zmasakrowane mx'y to mi sie plakac chce

> temat troszke nizej o mx700< .nie mowie ofkoz ,ze mx'y to zle myszki gralem pewnien czas na mx500-nnaprawde fajna mysz,ale powrcoilem do ie,gralem tez na mx1000 i tu jest totalna padaka za cene tego SYFU mozna miec super myche,pada i skatezy,ta mysz to totalna pomyłka,ale nie bede sie juz rozpisywał bo szkoda slow :D

Edytowane przez gib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gabaryty mej dłoni to :

20 cm od początku nadgarstka do końca środkowego palca.

25 cm max rozpiętość między małym palcem a kciukiem

Jednym słowem spora łapa ;)

Niestety to wada jeśli chodzi o myszki . Większkość jest zbyt mała. Takie o długości 12 na 6,5  cm i wysokości 3,5 odpadają.

Proszę o pomoc w znalezieniu odpowedniego modelu (gabaryty, design, cena) .

1269245[/snapback]

wcale nie masz takiej wielkiej łapy :) a co do wielkości myszki - to ja wolę te mniejszę i chyba wiesz dlaczego :)

 

a poważnie ..... wszystko jest kwestią przyzwyczajenia, miałem najróżniejszej wielkości myszki komputerowe, teraz mam małego samsunga optycznego i myszkę od zestawu diNovo Logitecha i obie mi pasują :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez uwazam ze mam dosc duze dlonie i zawsze w myszkach logitecha przeszkadzalo mi takie wybrzuszenie gumy po prawej stronie w mx'ach ... najwygodniej bylo by gdybym sobie obciol palca ;] ale tak zdesperowany nie bylem i zmienilem oboz na microsoft ... od tego czasu mialem juz ms opticala ( dla prawo i lewo recznych = do bani bo przyciski znajdujace sie po obu stronach przeszkadzaja i prawo i lewo recznym ), ms inteli mouse explorera 3.0 i 4.0 ( w trzymaniu niemal identyczne bardzo wygodne jak dla mnie i super dokladne ) oraz mialem okazje pograc na RAZER DIMONDBACK i tez jest super ...

 

ale to myszki zdecydowanie powyzej kwoty jaka zasugerowales wiec zastanow sie czy chcesz miec precyzje i komfort czy "tania myszke" bo na rynku nie ma myszki za 50zl ktora nie gubi ( efekt wstecznej akceleracji ) ... chyba ze uzywana ;]

 

PS. efekt wstecznej akceleracji jest widoczny przy malym sensie i szybkich obrotach tzn jezeli uzywasz duzego sensa ten problem raczej cie ominie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...