Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Niedawno kupilem karte Leadtek WinFast A6600GT TDH 128MB AGP i mam z nia pewien problem :( Karta od czasu do czasu zawiesza mi sie w grach (lub po pewnym czasie jak puszcze np. demo loop w 3DMarku 2003).Sterowniki mam zainstalowane najnowsze od nVidii czyli 81.98.Wczoraj zflashowalem BIOS na karcie na najnowszy jaki lezy na FTP Leadteka czyli tezn z 12/28/2005 i dalej to samo bo zostawilem na noc 3DMarka 2003 i rano komp wisial :mur:

Plyta glowna to DFI Lanparty UT nF3 250GB (chipset nForce3 250GB),CPU Sempron64 2800+@2.65GHz,1GB PC3200 GEiL Value RAM,PSU Chieftec 360W.

Probowalem wylaczyc w BIOSie FastWrites ale to nie rozwiazalo problemu.Komp jakby rzadziej sie wieszal ale dalej sie wiesza :( Co jeszcze w BIOSie powinienem zmienic ??? Sprawdzalem ustawienia AGP Aparature Size 128M i 256M i zwiechy byly na obu.Dodam ze zadnych artefaktow nie ma i gry chodza plynnie.Problemy sa na defaultowym taktowaniu 500/900MHz jak i na taktowaniu 500/1000MHz ??? Aha...molex do karty oczywiscie podlaczony.Probowalem tez zwiekszac napiecie AGP z 1.5V na 1.6V ale tez to nic nie dalo :(

 

Co moze byc przyczyna zwiech ??? Jakie wartosci poustawiac dla tej karty w BIOSie ?(pytam glownie o fastwrites,sideband addressing i agp aparature size)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Niedawno kupilem karte Leadtek WinFast A6600GT TDH 128MB AGP i mam z nia pewien problem :(

.............................................................

Plyta glowna to DFI Lanparty UT nF3 250GB (chipset nForce3 250GB),CPU Sempron64 2800+@2.65GHz,1GB PC3200 GEiL Value RAM,PSU Chieftec 360W.

No to mój drogi masz przeeewalone.......

:wink:

G-forcy z serii 6xxx i plyty na nf3 niezbyt za sobą przepadają, a konkretniej zazwyczaj wystepuje ten problemik.... Miłej leORT: ORT: ORT: ktury...

 

Ale zeby oszczedzic Ci czasu napisze w skrócie co nalezy zrobić.

Na poczatku wyłacz Fast Writes w biosie,jezeli to nie pomoże to musisz zastosowac specyficzną kolejność instalacji sterownikow od mobo:

-najpierw wszystko usuwasz [chyba oczywiste :lol: ]

-instalacja sterowników od mobo bez instalowania sterownika GART

-instalacja sterow od grafiki

-instalacja sterownika GART

 

mi pomogło :wink:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mój drogi masz przeeewalone.......

:wink:

G-forcy z serii 6xxx i plyty na nf3 niezbyt za sobą przepadają, a konkretniej zazwyczaj wystepuje ten problemik.... Miłej leORT: ORT: ORT: ktury...

 

Ale zeby oszczedzic Ci czasu napisze w skrócie co nalezy zrobić.

Na poczatku wyłacz Fast Writes w biosie,jezeli to nie pomoże to musisz zastosowac specyficzną kolejność instalacji sterownikow od mobo:

-najpierw wszystko usuwasz [chyba oczywiste :lol: ]

-instalacja sterowników od mobo bez instalowania sterownika GART

-instalacja sterow od grafiki

-instalacja sterownika GART

 

mi pomogło :wink:

Dzieki...zabieram sie za instalowanie steronikow w ten sposob...mam nadzieje ze pomoze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra...narazie zrobilem tak ze wywalilem wszystkie sterowniki od nVidii (nForce3 i grafa) z systemu i przejechalem dysk w poszukiwaniu smieci pozostawionych przez sterowniki i je powywalalem.Potem zainstalowalem sterowniki do nForce3 i sterowniki ze strony Leadtek'a w wersji 77.77 (najnowsze jakie byly na stronie).Wylaczylem fastwrites w BIOSie i narazie komp nie wykazuje tendencji do zawieszania sie a jak sie bedzie jednak dalej wieszal to zainstaluje sterowniki w takiej kolejnosci jak napisal leborg :)

 

Teraz pytanko z innej beczki.Ta karta ma 128MB i moje pytanie brzmi na ile ustawic w BIOSie AGP aparature size zeby bylo najlepiej ??? Mam 1GB RAM.

 

Kolejne pytanie dotyczy wyjscia TV na tej karcie.Jest ono w standardzie HDTV i dostale z karta taki kabelek z 4 koncowkami do HDTV.Czy moge podlaczyc do tej karty zwykly TV poprzez to wyjscie przy pomocy zwyklego kabla S-Video co moze jednak nie ???

 

Czy jest jaks roznica miedzy podkrecaniem kary WinFoxem a podkrecaniem karty w sterownikach przy uzyciu CoolBits ???

 

Z gory dzieki za podpowiedzi :)

Pozdrawiam!

Edytowane przez Klosiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. kupilem wczoaj galxy 6600gt ultimate zalman edition i mam pytanie w sprawie OC. karte puscilem na 605/1190 ale wiecej sie nie da bo nie przechodzi tego glupiego testu. wylaczylem to w rivatuner wlaczajac DisableInternalClocktest i ustawilem wartosc na 1 jak wyczytalem na forum ale nic to nie pomoglo. dalej ten test musze robic:/ i pytanie do overclockerow jeszcze. bo jak mialem radeona to w ATT bylo fajnie bo podkrecalem zapisywalem ustawienia i moglem sobie potem zaladowac rozne zapisane a tu to sie tego nie da i denerwuje mnie to taksamo jak w ATT mozna bylo ustawic ze grafa podkrecala sie tylko po wejsciu w tryb 3d. tutaj tez sie sama przestawia z trybu 2d na 3d ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Niedawno kupilem karte Leadtek WinFast A6600GT TDH 128MB AGP i mam z nia pewien problem :( Karta od czasu do czasu zawiesza mi sie w grach (lub po pewnym czasie jak puszcze np. demo loop w 3DMarku 2003).Sterowniki mam zainstalowane najnowsze od nVidii czyli 81.98.Wczoraj zflashowalem BIOS na karcie na najnowszy jaki lezy na FTP Leadteka czyli tezn z 12/28/2005 i dalej to samo bo zostawilem na noc 3DMarka 2003 i rano komp wisial :mur:

Plyta glowna to DFI Lanparty UT nF3 250GB (chipset nForce3 250GB),CPU Sempron64 2800+@2.65GHz,1GB PC3200 GEiL Value RAM,PSU Chieftec 360W.

Probowalem wylaczyc w BIOSie FastWrites ale to nie rozwiazalo problemu.Komp jakby rzadziej sie wieszal ale dalej sie wiesza :( Co jeszcze w BIOSie powinienem zmienic ??? Sprawdzalem ustawienia AGP Aparature Size 128M i 256M i zwiechy byly na obu.Dodam ze zadnych artefaktow nie ma i gry chodza plynnie.Problemy sa na defaultowym taktowaniu 500/900MHz jak i na taktowaniu 500/1000MHz ??? Aha...molex do karty oczywiscie podlaczony.Probowalem tez zwiekszac napiecie AGP z 1.5V na 1.6V ale tez to nic nie dalo :(

 

Co moze byc przyczyna zwiech ??? Jakie wartosci poustawiac dla tej karty w BIOSie ?(pytam glownie o fastwrites,sideband addressing i agp aparature size)

 

no u mnie po dorzuceniu 512 ramu troche odmulilo :/

ale kumpel na radku 9800pr i 512mb ramu hula w most wanted na 1024x768 przy max detalach i ma okolo 30fps, ja moge zapomniec, a mam lepszego proca... dzizas zaluje ze nie wzialem ati 9800xt, kolejne rozczarowanie po fx do nvidii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no u mnie po dorzuceniu 512 ramu troche odmulilo :/

ale kumpel na radku 9800pr i 512mb ramu hula w most wanted na 1024x768 przy max detalach i ma okolo 30fps, ja moge zapomniec, a mam lepszego proca... dzizas zaluje ze nie wzialem ati 9800xt, kolejne rozczarowanie po fx do nvidii...

Jak narazie po oczyszczeniu systemu ze smieci i zainstalowaniu wszystkich sterow od nV od nowa i wylaczeniu fastwrites w BIOSie wszystko dziala OK.Gralem dzis w Most Wanted na High w 800x600 i smigalo az milo.Zero jakichkolwiek zacinek :) Karte podkrecilem do 500/1000MHz z 500/900MHz i wszystko OK :) W 3DMarku 2003 mam ~8350pkt :) Jak dla mnie karta spoko chodzi byle ten problem z zawieszkami sie nie powtarzal ;) ale jak narazie wszystko chodzi jak nalezy :)

 

Mam jeszcze jedno pytanko :P

Czy da sie w jakis sposob zrobic tak zeby zegar pamieci sie zmniejszal automatycznie przy 2D ???

Dla GPU wszystko jest OK...w 2D 300MHz a w 3D 500MHz.Jednak podkrecilem zegary pamieci na 1GHz ale widze ze karta ma takie taktowanie w 2D i w 3D.Podkrcam przy uzyciu coolbits i jak w zakladce 2D zmieniam taktowanie dla pamieci to rownoczenie zmienia mi sie taktowanie w 3D i vice versa :) Tak jak gdyby suwaki od pamieci bylly sprzezone.Da sie to jakos inaczej ustawic czy nie ???

Edytowane przez Klosiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jakis uprzejmy posiadacz 6600GE mógłby powiedzieć, które z tych zdjęć jest prawdziwe:

 

http://photos.allegro.pl/photos/oryginal/8...816641/81664163

 

http://i-serwis.action.pl/info/zdjecie.php...dsub_agp_z1.jpg

 

Pierwsze zdjęcie pochodzi z aukcji pewnej firmy, do drugiega doszedłem przez linka ze strony ich sklepu. Które z tych zdjęć przedstawia prawdziwą wersje GE? Czy może to są poprostu różne odmiany GE, na której można uzyskać takie dobre O/C. Czy jeśli żadne ze zdjęć nie jest właściwe ktoś byłby na tyle uprzejmy aby podesłać mi zdjęcie swojej 6600GE AGP. Tak aby w sklepie nie wcisneli mi później jakiegoś kitu. A i jeśli ta wersja nie ma radiatorów na pamięciach to byłbym bardzo wdzieczny za spisanie oznaczeń wersji 1.6ns.

 

Z góry wielkie dzięki i pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś mi poradzicie na kiepsko kręcącego sie 6600 gt, mianowice jesli ustawie gpu powyzej 525 mhz to w tescie z 3d smarka 03 (Battle of Proxicon) niektóre tekstury robią się zielone,czasami sa niewielkie,nie wygląda to jak zwyczajny artefakty które wystepowaly mi np na 9600 pro jak z bardzo ja przekręciłem, aha wuzywam najnowszego biosy F3 ( 5.43.02.64 ) , karta jak w sygnaturce, help me...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś mi poradzicie na kiepsko kręcącego sie 6600 gt, mianowice jesli ustawie gpu powyzej 525 mhz to w tescie z 3d smarka 03 (Battle of Proxicon) niektóre tekstury robią się zielone,czasami sa niewielkie,nie wygląda to jak zwyczajny artefakty które wystepowaly mi np na 9600 pro jak z bardzo ja przekręciłem, aha wuzywam najnowszego biosy F3 ( 5.43.02.64 ) , karta jak w sygnaturce, help me...

a jak w grach? grales mzoe w BF2, mozesz cos powiedziec? Nie ma przycinek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam podobny problem z slabą podkręcalnością karty z tym Że Leadtek Winfsat 128 mb INFINEON :( 2ns karta kręci się max 540/1034 powyżej występuja artefakty i takie podkręcanie daje 2-3 fps więcej :( co prawda w Battefielda 2 nie grałem .... ale grałem w Call Of Duty na High 1024x768x32 i nie było żadnych przycinek Celeron 2,4@3,0 512 ram Mercury PFC 400W stery 77.77 F.E.A.R chodzi na średnich detalach czasem występują przycinki ale to napewno ze względu na 512 ram , wyniki 3dmark 3197 po o/c 3447 więc raczej nie sa złe , i chyba raczej nie ma innej metody żeby osiągnąć lepsze wynii na karcie , oprócz kupienia innej karty :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam podobny problem z slabą podkręcalnością karty z tym Że Leadtek Winfsat 128 mb INFINEON :( 2ns karta kręci się max 540/1034 powyżej występuja artefakty i takie podkręcanie daje 2-3 fps więcej :( co prawda w Battefielda 2 nie grałem .... ale grałem w Call Of Duty na High 1024x768x32 i nie było żadnych przycinek Celeron 2,4@3,0 512 ram Mercury PFC 400W stery 77.77 F.E.A.R chodzi na średnich detalach czasem występują przycinki ale to napewno ze względu na 512 ram , wyniki 3dmark 3197 po o/c 3447 więc raczej nie sa złe , i chyba raczej nie ma innej metody żeby osiągnąć lepsze wynii na karcie , oprócz kupienia innej karty :(

 

heh, dla pamieci o czasie dostepu 2ns teoretyczny max taktowania to 1ghz (w ddr), wiec mzoe troche przez to artefaktami sypie. dla poprawy oc mozesz radiatorki jakies zamontowac, ale nie liczylbym na zbyt wiele.

 

rozumiem, ze mowisz o 3dmarku05. ja swojej nie sprawdzalem w tym marku, sprawdzalem w 03 bo mam wieksze porownanie.

na stockowych ustawieniach mam +/- 8300 zas na podkreconej na 550/1200 cos okolo 9600. wiecej nie krecilem ,bo zasilka troche za slaba. mysle ze poszlyby wiecej, bo mam pamiatki 1.6ns.

 

tak to u mnie na galaxy wyglada.

 

a mial ktos moze do kompa o tym samym konfigu wsadzonego radka9800pro/xt i 6600gt?

interesuje mnie, jak w/w karty sprawowaly sie w grach i na gre przy jakich detalach pozwalaly.

wiem jak wypadaja one w 3dmarkach, to mnie nie interesuje. bardziej gry

 

geforce'a jednak szyna 128bitowa chyba troche ogranicza, szczegolnie jak AA wlaczy sie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, dla pamieci o czasie dostepu 2ns teoretyczny max taktowania to 1ghz (w ddr), wiec mzoe troche przez to artefaktami sypie. dla poprawy oc mozesz radiatorki jakies zamontowac, ale nie liczylbym na zbyt wiele.

 

rozumiem, ze mowisz o 3dmarku05. ja swojej nie sprawdzalem w tym marku, sprawdzalem w 03 bo mam wieksze porownanie.

na stockowych ustawieniach mam +/- 8300 zas na podkreconej na 550/1200 cos okolo 9600. wiecej nie krecilem ,bo zasilka troche za slaba. mysle ze poszlyby wiecej, bo mam pamiatki 1.6ns.

 

tak to u mnie na galaxy wyglada.

 

a mial ktos moze do kompa o tym samym konfigu wsadzonego radka9800pro/xt i 6600gt?

interesuje mnie, jak w/w karty sprawowaly sie w grach i na gre przy jakich detalach pozwalaly.

wiem jak wypadaja one w 3dmarkach, to mnie nie interesuje. bardziej gry

 

geforce'a jednak szyna 128bitowa chyba troche ogranicza, szczegolnie jak AA wlaczy sie :mur:

Nieźle kurde blade ja na stockowych ustawieniach mam 8180 pkt. , może szkoda że nie kupiłem Galaxy....

A czy można podnieść napięcie 6600 gt w biosie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jakis uprzejmy posiadacz 6600GE mógłby powiedzieć, które z tych zdjęć jest prawdziwe:

 

http://photos.allegro.pl/photos/oryginal/8...816641/81664163

 

http://i-serwis.action.pl/info/zdjecie.php...dsub_agp_z1.jpg

 

Pierwsze zdjęcie pochodzi z aukcji pewnej firmy, do drugiega doszedłem przez linka ze strony ich sklepu. Które z tych zdjęć przedstawia prawdziwą wersje GE? Czy może to są poprostu różne odmiany GE, na której można uzyskać takie dobre O/C. Czy jeśli żadne ze zdjęć nie jest właściwe ktoś byłby na tyle uprzejmy aby podesłać mi zdjęcie swojej 6600GE AGP. Tak aby w sklepie nie wcisneli mi później jakiegoś kitu. A i jeśli ta wersja nie ma radiatorów na pamięciach to byłbym bardzo wdzieczny za spisanie oznaczeń wersji 1.6ns.

 

Z góry wielkie dzięki i pozdro.

Ja posiadam karte Galaxy 6600GT Ultimate 525/1100 i wygląda tak jak na tych zdjęciach. Pamięci to samsung 1,6ns.

 

Czy zakładajac na ta karte wentylator pentagram XC-80 zakryje on mi kości pamięci, a jesli nie to czy da rade nakleic radiatory przy załozonym pentagramie, bo jak widac ciężko przy orginalnym wentylu nakleic coś na kosci pamieci a hałasuje on strasznie:)

 

Ja na ustawieniu 576/1160 mam ponad 8500 w 3dmarku2003 na wyższym taktowaniu nie sprawdzałem bo szkoda mi czasu, ważne że giery smigają cacy :D

Edytowane przez bikol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle kurde blade ja na stockowych ustawieniach mam 8180 pkt. , może szkoda że nie kupiłem Galaxy....

A czy można podnieść napięcie 6600 gt w biosie?

eee nie masz czego żałować żę kupiłeś Leadteka a nie kupiłeś Galaxy .... jeżeli Galaxy jest szybszy to napewno nie o tyle żeby żałować że go nie kupiłeś , zaś wadą Galaxy jest głośny wiatraczek a w LEadteku masz cichy i dotego z kartą masz 2 pełne wersje gry okablowanie i programy warte napewo ze 100 więc coś za coś ja tam nie żałuje żę kupiłem Winfasta mimo słabej podkręcalności wzrost wydajnośći w stosunku do wcześniejszej karty Geforce FX 5200 mam ogromny :) a w 3d marku mam też nie co ponad 8000 ale najważniejsze są wyniki w grach a nie w markach Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee nie masz czego żałować żę kupiłeś Leadteka a nie kupiłeś Galaxy .... jeżeli Galaxy jest szybszy to napewno nie o tyle żeby żałować że go nie kupiłeś , zaś wadą Galaxy jest głośny wiatraczek a w LEadteku masz cichy i dotego z kartą masz 2 pełne wersje gry okablowanie i programy warte napewo ze 100 więc coś za coś ja tam nie żałuje żę kupiłem Winfasta mimo słabej podkręcalności wzrost wydajnośći w stosunku do wcześniejszej karty Geforce FX 5200 mam ogromny :) a w 3d marku mam też nie co ponad 8000 ale najważniejsze są wyniki w grach a nie w markach Pozdrawiam

ja jak z 5200 przeskoczylem na gecuba 9550 to malo mi szczeka nei opadla. nvidie za wypuszczenie 5200 powinni okastrowac!! (jesli jest z czego :)

 

a w grach jak sprawuje sie 6600gt? bo ja mam troche wyrzuty, ze 9800 nie wzialem, ale jeszcze mzoe sie odkupi ten 6600gt:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee nie masz czego żałować żę kupiłeś Leadteka a nie kupiłeś Galaxy .... jeżeli Galaxy jest szybszy to napewno nie o tyle żeby żałować że go nie kupiłeś , zaś wadą Galaxy jest głośny wiatraczek a w LEadteku masz cichy i dotego z kartą masz 2 pełne wersje gry okablowanie i programy warte napewo ze 100 więc coś za coś ja tam nie żałuje żę kupiłem Winfasta mimo słabej podkręcalności wzrost wydajnośći w stosunku do wcześniejszej karty Geforce FX 5200 mam ogromny :) a w 3d marku mam też nie co ponad 8000 ale najważniejsze są wyniki w grach a nie w markach Pozdrawiam

He he he ale ja mam Gigabyte a nie Leadteka :], ale co do wzrostu wydajności to rzczywiście jest ogromny, ja przesiadłem sie z 9600 Pro. Pozdrawiam

 

pcmax wiem że ta temperaturka jakaś dziwna jest, no nic będe musiał kupić chyba jakiegoś zalmana, a co do vmoda myśle że jeśli można by to w biosie karty jakos zrobic to ok ale jesli trzeba by grzebac w karcie i cos tam lutowac to nie jestem na tyle odważny, ani uzdolniony :)

Edytowane przez grischnak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak z 5200 przeskoczylem na gecuba 9550 to malo mi szczeka nei opadla. nvidie za wypuszczenie 5200 powinni okastrowac!! (jesli jest z czego :)

 

a w grach jak sprawuje sie 6600gt? bo ja mam troche wyrzuty, ze 9800 nie wzialem, ale jeszcze mzoe sie odkupi ten 6600gt:)

W Grach sprawuje się znakomicie w tym przedziale cenowym poprostu nic lepszego nie ma ja np na Cel 2,4@3,0 512 ram Winfast 6600GT w FEAR gram na średnich detalach mam przycinki niekiedy ale przyczyna jest tylko jedna mała ilość ram , GTA San Andreas chodzi na Full Detalach wszystko najwyższe min 26 FPS Więc sprawuje się świetnie. JEdynie co mnie zastanawia zainstalowałem ostatnio MAfie po zmianie karty odpaliłem wszystko na Full Detale i ....... gra miała max 25 fps :| kiedy San Andreas najnowsze min 26 ? hehe ale tak to jak najbardziej POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba nic lutować. Ja na swojej karcie zrobiłem ołówkowego v-mod'a i gpu smiga na 609 :) Trzeba oczywiście zmenić chłodzenie.

A może mógłbyś mi podać jakieś wskazówki jak to zrobić, no i jakim ołówkiem oczywiście, bo jak patrzyłem na zagraniczne stronki to zawsze coś tam trzeba lutować <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Grach sprawuje się znakomicie w tym przedziale cenowym poprostu nic lepszego nie ma ja np na Cel 2,4@3,0 512 ram Winfast 6600GT w FEAR gram na średnich detalach mam przycinki niekiedy ale przyczyna jest tylko jedna mała ilość ram , GTA San Andreas chodzi na Full Detalach wszystko najwyższe min 26 FPS Więc sprawuje się świetnie. JEdynie co mnie zastanawia zainstalowałem ostatnio MAfie po zmianie karty odpaliłem wszystko na Full Detale i ....... gra miała max 25 fps :| kiedy San Andreas najnowsze min 26 ? hehe ale tak to jak najbardziej POLECAM

ja mafie instalowalem na roznych sprzetach, na 6600gt jeszcze nie. ale ta gra albo jest troche skopana pod wzgledem engine'u, albo ma tak kosmiczne wymagania. zawsze troszke przycinala. na 2400+ 1GB ramu i 9550 @ 9600 pokazywalo mi 30-35 klatek (nie pameitam ustawien ale nie byly wysrubowane) a mimo to odczuwale pewne przeskoki, takie delikatne...

 

ciekawe jak teraz na 6600gt... narazie grafe katuje moj braciszek, ja po sesji siade:) teraz rozgladam sie za jakas zasilka :) i 512 ramu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...