Skocz do zawartości
Gość

Planscape Torment

Rekomendowane odpowiedzi

Bodajże max limit exp to 2 700 000, czyli powinno starczyć na poziom powyżej 20 (nie pamiętam).

 

Za to pamiętam, że i tak tyle nie nabijesz, bo ja jak kończyłem to miałęm 17 lvl, a część mojej drużyny 16-18.

 

W tej grze nie ma za bardzo gdzie nabijać exp... niestety..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zakupić sobie starego Planescape'a za 20 zeta w Empiku, ale wyczytałem na pudełku ostrzeżenie, że gra nie była projektowana pod Win XP.

W związku z tym mam pytanie czy ktoś w to grał pod Win XP, a najlepiej 2k3, bo 20zeta w błoto nie chciałbym wyrzucić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Sorry ze wykopalem temat, ale mam pytanie:

Da sie w tej grze dac wieksza rozdzialke niz 640x480? Bo taka chyba jest standardowo a w opcjach nic nie mozna zrobic. Moze jakims programem wymusic, w pliku konfiguracyjnym czy cos ?! Wszystko jest takie duze i do tego mam czarne pasy po bokach monitora...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Sorry ze wykopalem temat, ale mam pytanie:

Da sie w tej grze dac wieksza rozdzialke niz 640x480? Bo taka chyba jest standardowo a w opcjach nic nie mozna zrobic. Moze jakims programem wymusic, w pliku konfiguracyjnym czy cos ?! Wszystko jest takie duze i do tego mam czarne pasy po bokach monitora...

Masz chyba jakis blad. U mnie szlo ale w tej rozdzialce bez bledow.

Moze uzyj Refreshera...wiem ze zmienia czestotliwosc , moze i rozdzialke.

 

Swoja droga...swietny CRPG..jeden z najlepszych w jakie gralem. Na leb bije Baldury , Icewindy i Fallouty.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Nie moge znalezc tego programu, jest jakis refresher ale on jest do stron interentowych...

Kurde chociaz zeby 800x600 bylo bo denerwuje granie w takim malym ekraniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma szans na uzyskanie rozdzialki wyzszej niz 640x480. dzisiaj zainstalowalem sobie gorky 17 chcialem zmienic rozdzialke na 1280x968 a tu ZONK! :D zdziwiony nie bylem, opcje grafiki ograniczyly sie do zmiany poziomu gammy i on/off shadows :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

A nie wiesz szy moze cos do planbescape'a jest? Szukam zukam i nic nie ma.

//

Da sie w tej grze quick save'y robic?

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ale ta gra wciaga... imo jest swietna! Fabula pierwsza klasa, masa ciekawych postaci, kazda historia wciaga - no i teksty Morte'go :D.

Jakbym mogl dac wieksze odswiezanie i rozdzialke to byloby super - boje sie ze sobie oczy wyjade ;/

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wiesz szy moze cos do planbescape'a jest? Szukam zukam i nic nie ma.

//

Da sie w tej grze quick save'y robic?

Gratuluje slusznej ilosci spozytych % (sadzac po ilosci literowek w poscie) :P

 

A odpowiadajac na pytania - wydaje mi sie, ze nie, ale sprawdzic bede mogl dopiero pod koniec przyszlego tygodnia, jak sie znajde blizej swoich plytek niz 3500km ;] Zmiany rozdzialki raczej na pewno nie ma, quicksave nie jestem pewien.

 

@ath - mozliwe, choc bylem swiecie przekonany ze w obu czesciach to jest (odnosnie sprawdzania patrz wyzej ;) ). Wydaje mi sie, ze oba Icewind Dale tez udostepnialy taka mozliwosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje temat gdyz fani gatunku moga byc zainteresowani :)

Jakis czas temu powstal mod umożliwiający grę w Planescape: Torment w nieregularnych dla niego rozdzielczościach. http://www.gibberlings3.net/widescreen/

Osobiscie gram w 1280x800 i gra wyglada cudnie, w polaczeniu z lejacym sie litrami klimatem zaden fallout 3 czy inne nowe RPG w 3D sie nie umywaja. Co wazniejsze mod dziala dla wszystkich gier na silniku Infinity, takze pora wyciagnac z polki zakurzone BG I/II czy ID :)

Edytowane przez krawetko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje temat gdyz fani gatunku moga byc zainteresowani :)

Jakis czas temu powstal mod umożliwiający grę w Planescape: Torment w nieregularnych dla niego rozdzielczościach. http://www.gibberlings3.net/widescreen/

Osobiscie gram w 1280x800 i gra wyglada cudnie, w polaczeniu z lejacym sie litrami klimatem zaden fallout 3 czy inne nowe RPG w 3D sie nie umywaja. Co wazniejsze mod dziala dla wszystkich gier na silniku Infinity, takze pora wyciagnac z polki zakurzone BG I/II czy ID :)

łooo dobrodzieju "you made my day" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje temat gdyz fani gatunku moga byc zainteresowani :)

Jakis czas temu powstal mod umożliwiający grę w Planescape: Torment w nieregularnych dla niego rozdzielczościach. http://www.gibberlings3.net/widescreen/

Osobiscie gram w 1280x800 i gra wyglada cudnie, w polaczeniu z lejacym sie litrami klimatem zaden fallout 3 czy inne nowe RPG w 3D sie nie umywaja. Co wazniejsze mod dziala dla wszystkich gier na silniku Infinity, takze pora wyciagnac z polki zakurzone BG I/II czy ID :)

Dziekowac za linka, dobry czleku :) Wlasnie tego mi do szczescia brakowalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pussik

Po odkopaniu tego klasycznego tytułu, znów pomykam w tą gierę.

Szukam osób, które obecnie grają w Tormenta, w celu wymiany doświadczeń i poglądów nt. gry. :)

 

Więc.. kto z Was dzierży brzemię nieśmiertelności?

 

 

Btw, jakiś czas temu (rok?) wyszedł mod, który pozwala zmienić rozdzielczość i dla przykładu w 1024x768 tak to wygląda:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Pussik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przejrzec ostatnia strone tematu nie laska ? Kilka postów nad waszymi toczy sie dyskusja na temat tego modu wraz z nazwa i linkiem....

Edytowane przez krawetko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...